5250
Xbox
  • gerg13
    #5050
    Hello
    szerintetek mennyiért tudnék eladni XBOX classic-ot chippelve , átalakított menüvel , jó állapotban ?
    Előre is kösz a választ.
  • KILLER2
    #5049
    XBOXba a chip kb 10e Ft, softmod talán 5e Ft körül lehet.
  • toza #5048
    szoval a szoftmod az egy harmadik variacio..

    mennyiert lehet csipelni,fleselni ,szoftmodolni gepet?!kb?
  • toza #5047
    rossz topik...

    de 256 mega rohattul eleg ha altalaban egyszerre jaccol is 20 jatekkal,akkor is,torolgetni lehet a menteseket.. az apdet fuggo jatekokrol nemtok mit mondani..de a 256 nekem 1 eve eleg..eddig kb 90-100 jatek porgott a gepben.. csak hl orange box ot kellett torolni,az 40 mb t ment,de atlagossan 1 -6 mega korul ,alatt van egy mentes.. szal sztem nem gaz..
  • Killroy
    #5046
    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy xbox 360 arcadet az öcsémnek és lenne pár kérdésem. Egyik haverom azt mondta hogy 256 mb-os memória kártya az nagyon gáz és hogy kell a vinyó merthogy: az új dashboard kurva sok helyet foglal és hogy nemsokára a játékok csak az újon fognak elindulni.

    Lényeg hogy nagyon kevésnek számít az a 256 mb tehát mindenképp kell majd venni vinyót és utólag az meg nagyon drága?

    Igazak ezek a tévhítek vagy tökéletesen tudja használni az xboxot egy 12 éves gyerek 256 mb memóriával, akinek csak a játék a fontos.

    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • DJS8
    #5045
    28.000Ft és utánvéttel megoldható
  • DJS8
    #5044
    igen
  • zumike28
    #5043
    hali most vettem egy 360 ast de sajna csak arcadet.flesselni kell h tudjak játszani kamujátékkal is?
  • zumike28
    #5042
    hello
  • DJS8
    #5041
    Flashelés: a moddolás egy másik fajtája, ebben az esetben nem kerül be fizikailag új eszköz (chip) az Xboxba, hanem a TSOP BIOS chip-et pár apró alaplapi forrasztás segítségével írhatóvá teszünk, majd így módosítjuk az eredeti BIOS-t.Mivel a flashelés is fizikai beavatakozással jár, így a garanciát ebben az esetben elvesztítjük.
  • KILLER2
    #5040
    Ja. A falsh kifejezést eddig én mondjuk még csak X360 esetében hallottam és a szoftmodot a sima Xnél.
  • toza #5039
    a flasheles egyenlo a szoftmoddal?!
  • DJS8
    #5038
    Eladó egy Xbox Crystal flashelve tökéletes állapotban 100db írott játékkal,1db karral,tápkábelel és egy videó kábelel.

    A gép 1.6-os verziójú.Xbox Media Center telepítve (avi,vcd,mp3) és még sok más minden rátelepítve.Kérésre képet küldök.

    30.000Ft
  • lufi007
    #5037
    Sziasztok!
    Milyen progival tudnám átírni a batátom kölcsönadott gyári játékát?
  • szakika
    #5036
    Sziasztok! A segitsége kellene olyan valakinek aki tudja hogy xbox játékot milyen programmal kell üres dvd-re irni, és ha letudná irni magát az irás folyamatát, amielött az üres dvd-t betenném dvd-iróba?! Milyen dvd lemezre lehet egyáltalán kiirni?! Előre is köszike. SÜRGÖS LENNE!!!!! Erre az e-mailre várom segitségeteket: [email protected]
  • csonkaj87
    #5035
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudok xbox-hoz játékokat tölteni? Néztem már néhány általam ismert torrentkeresőt, de nem nagyon adott ki találatokat. Vki esetleg tudna ajánlani egy oldalt?

    ui: bocs a warezért
  • DJS8
    #5034
    tehát ezt kellene szét szedned, és rákötni de így is úgy is meg kell venni az xbox winyót mert magában ilyen házat nem lehet kapni.
  • DJS8
    #5033
    állítólag hozzá lehet kötni de kell hozzá az a műanyag ház amit rá kell pattintani a boxra.
  • DonJoker
    #5032
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem és bocs, ha hülyeségek kérdezek! A box gondolom 2,5"-os notebook vinyót használ? Nem lehetne valahogy megoldani, hogy a már meglévő 2,5"-os vinyómat használjam a box-hoz? Így nem kellene 20 rugót költeni erre. :-) Sajnos csak memkártyánk van, de hamarosan betelik.
    THX!
  • toza #5031
    de csak akkor ha telefonon is le tudod vajazni.. egyebkent lehuzas atveres..
  • toza #5030
    http://dwl.xbox-scene.com/tutorial/xbox360firmwaretutorialv13.pdfbocs igy lesz a jo
  • toza #5029
    erre is van csomo tutorial.. de alattad 2 hszal ott a tipp..
    de ha igazan olcsot akarsz es megtudod gyozni tulajt postazasrol..akkor akar gumtree.com on is talasz mar 120 font korul csippeltet,hasznaltan...az kb 36 ezer huf.. pdf formatumban le irnak mindent amit tudni akarsz..

    dwl.xbox-scene.com/tutorial/xbox360firmwaretutorialv13.pdf
  • toza #5028
    ITT a leiras..egy jatek kell hozza..ocso,meg egy Action Replay amazon.com rol tudsz rendelni,vagy ha kulfoldon vagy vannak boltok ahol keci olcson kapol hasznalt jatekokat stb.. de ez kicsit szaraz le iras,felesleges dolgokkal.. ITT egy masik.. talan konnyebb is.. en ez szerint csinaltak kb 3 szor..mukodik frankon... hajra..elrontani nem is tudod,mert szol husszor h csinalj bakupot.. annyi a trukk h ha megvagy nem igen kell fel menni xbox live ra jatekoknal mert akkor beszarik,de kb 2 perc es ujra megtod csinalni utanna is..(tapasztalat..)
  • KILLER2
    #5027
    Google segít szerintem.
  • tonyo9
    #5026
    #5023 erre valaki tud megoldást?
  • KILLER2
    #5025
    Ha lite-on driveos, akkor nem lehet. Amúgy ha nem az, akkor flashelni lehet.
    De ez továbbra is XBOXos topic.
  • peti193
    #5024
    Sziasztok!lenne egy kérdésem.Angliábol venni szeretnék egy X-Box 360 Arcade-ot 129 font-ért.olyan 37-38 ezer HUF ez teljesen új boltbol gondolom mostani gyártású lehet.tehát teljesen új.milyen módosítások vannak amivel ki lehet ütni?lehet egyáltalán?
  • tonyo9
    #5023
    és hogyan tudom flash-elni én itthon? külföldön vagyok nem tudok chip-eltetni.
  • KILLER2
    #5022
    Tudom ajánlani a consolecorner.hu-t. Javítják a 3 ledet. A meghajtóból ítélve ez még régi gép, azaz nincs leragasztva a GPUja és újra lehet forrasztani. Szóval ajánlom az általam említett bolt.
  • sylvesteeer
    #5021
    Sziasztok, Eladó egy flashelt (2006.okt. Samsung Drive-val) Xbox360 premium 3ledes hibával... Első tulajtól, 20Gb-os vinyoval, egy Wi-Fi-s controllerrel (eredeti fólia is rajta van még), mikrofonos fejhallgatóval, VGA tv kábellel Scart-ra átalakítóval, Tápkábellel, egy eredeti játékkal: Fifa 07. A gépet nem javítja a Microsoft mert flashelve lett. Doboz az eredeti de egy kicsit meggyűrődött már. Ha igény van rá adok 10 játékot is hengerben. Eladó: csak egyben, de alkatrésznek is...
    20/98948572
  • S8DJ
    #5020
  • Kenyér001
    #5019
    Hi!
    Ha chipelés érdekell nézz el erre az oldalra:
    aboutconsole.com
    üdv
  • KILLER2
    #5018
    Nem, van flash is, de a chip azé jobb. Ha nem az ára számít (chip kb 10e Ft körül lehet), akkor a chip a jobb. De igazából ha nincs cseszegetve formázgatással, evoc telepítgetéssel, hanem csak játék be, aztán utána ki, akkor mindegy.
  • tonyo9
    #5017
    helo!csak chip-es modszerrel lehet irott game-ket lejátszani xbox-al?
  • Gordon88
    #5016
    hali!
    Valaki tudja h hogylehet firmware-t frissíteni flashelt xboxon?
  • rooney8
    #5015
    Én arcade-ot fogok venni :) A premium-ra nincs keret :D
  • Zozo76
    #5014
    Egy igazi konzolos nem kinlodik a PCvel ha jatekrol van szo. Ott lottek a konzolos feelingnek... :)
  • S8DJ
    #5013
    GTA IV PC-n is lesz jövőhét pénteken
  • Zozo76
    #5012
    Nem, mindenkeppen vinyoval vegyed. Az Arcade-hoz nincs vinyo. Lehet sima TVt is hasznalni, viszont fontos hogy tamogassa a PAL60 uzemmodot. De ha nem olyan regi a TV akkor biztos birja. Azert jobb a Monitor, es megjobb a HDTV. ;)
  • Balaka
    #5011
    Sziasztok!Konzolt szeretnék venni karácsonyra,és azt szeretném megkérdezni hogy érdemes e megvenni a sima Xbox360-van at
    vagy vegyek egy Arcadet?Inkább GTA 4-re meg ilyen dolgokra használnám.
    Ja és a sima tv támogatja?