5250
Xbox
  • natalyel
    #5130
    Sziasztok.
    Akivett vagy venni szándékozik Duels of the Planeswalkers nevű X-Box játékot, attól megvenném a játékhoz ajándékba csomagolt Garruk Wildspeaker nevű kártyalapot 1000.-ft-ért postaköltséggel együtt. Utalni tudok, de csak ha megérkezett postán a lap, viszont akkor garantálom az utalást. Pest környékén személyesen is. Telefonszám, cím majd a levélben. Kérem, hogy csak azok jelentkezzenek, akiknek tényleg van ilyen kártyalapjuk, és lehetőleg hibátlan minőségű, nem gyűrött, kopott.
    atulaj kukac freemail pont hu
  • rigaman
    #5129
    Ma megérkezett a box köszi skacok a tanácsokat. Úgy érzem még lesz egy pár kérdésem:D
  • rigaman
    #5128
    Ja Ja én is úgy érzem majd idővel a moddolásba is belefogok:D A HALO már pc-n is nagyon tetszett meg pl: Call of Duty 3 meg a Burnout-ok:D
  • szanics
    #5127
    Sorry-sorry, el is kotródtam. :o)
  • Zozo76
    #5126
    Elleszel vele en garantalom. Foleg ha meg nem volt konzolod. Egy jatekot kapasbol mondok az ALAP HALO1/2-n kivul: Cold Fear. :)
  • Zozo76
    #5125
    Akkor neked irany a 360-as topik. :)
  • szanics
    #5124
    Sziasztok!

    Eddig PS2 tulaj voltam, most HD-s TV-t vettem, ezért szeretnék váltani, de PS3 jelenleg túl sok nekem, marad az XBOX 360.
    Ezzel kapcsolatban viszont ismeretlen területre lépek, vannak kérdéseim.
    Mi a vinyó jelentősége, mennyire éri meg ilyet venni?
    Az újabb gépek HDMI-sek már? (úgy hallottam, így a legjobb a minőség)

    Illetve ha egyéb tanács van, azt is szívesen fogadom. Meg persze ha van valakinek eladó, az szóljon. :)

    Csoki!
  • rigaman
    #5123
    Először is tökéletesen megteszi nekem kezdésnek egy sima Classic Xbox míg kicsit elmerülök a konzolok terén. Én is gondolkoztam x360-on de sajna most annyi pénzem nem nincs. Meg van ugye a szép kis 3LED-es hiba és én nem akartam olyat ami ezen a problémán átesett.
    A játékról tok de a memóriáról nem hogy az is kell:s meg milyen 11000FT a game (ez új ára?)tom, hogy ez első Splinter Cell game kell hozzá.
  • sambauer
    #5122
    másrészt 360-on a legtöbb Xboxos játék pofátlan módon akad, szaggat legtöbb esetben játszhatatlan. az az emuláció jóformán szart se ér.
  • KILLER2
    #5121
    Igen, de az X360nál tudtommal elég problémás a másolt Xbox játékok futtatása. Legalábbis én pl HAlo 2t képtelen vagyok elindítani rajta. Csak úgy menne, ha valami speckó verziót szednék le belőle és DL lemezre írnám ki, nem jó naki a sima DVD. Szóval ha nem 360 játékokat akar futtatni, akkor jobban jár szerintem egy xbox-al.
  • toza #5120
    szoftmod ecceru,kb 1 1000 huf os jatek meg egy 2000 huf os arcadememoria kartya kell csak hozza... barmikor ujra modolhatod kb 2 perc alatt.. tobb idot vesz igenybe ujra rakni evoxt meg stb...

    de eccerubb venni 360 at vvinyoval,es azon nyomni xbox os jatekokat.. 16 korul kapol eredeti xboxt,40 korul meg modolt 360 at vinyoval stb... stb..
  • KILLER2
    #5119
    ha már így akarsz venni, akkor öncélúan, pofátlan8ul megkérdezném :)
    Nem kell az enyém? Gyári vinyós, de legjobb tudomásom szerint chipes (tuti nem szoftveres, mert akkors zerintem belehalt volna, amikor a slyers evoxal leformáztam a vinyóját), van mellé 2 joy és van kb 18 írt játék, ha jól emlékszem. Külsőleg rendben van. Eddig egyszer lett kitisztítva, mert szarakododűtt a DVD tálca. Most őszinte leszek, még mindig néha szarozik a tálca (legalábbis amikor utoljára még használtam), de csak ritkán és a lemezeket gond nélkül olvas bármilyet. Esetleg érdekel?
  • Zozo76
    #5118
    A faszom! Feleslegesen irtam egy csomo karaktert miattad. :)
    Viszont akkor vagy flash vagy chip kene bene. Kulomben lottek az irott jatekoknak. Ha ugy lenne az XBOX mint a PS2, hogy meg mindig lehet kapni ra jatekokat eleg sok helyen, akkor azt mondanam hogy ne modositsd, de az XBOXra sajnos nemigen van mar eredeti jatek fellelo hely. Azert pl a nyugatinal levo boltba is lattam parat de semmi nagy durranas nem volt. Szal jobb ha modosittatod es akkor meg a netrol eleg sok jatek elerheto ra.
  • rigaman
    #5117
    Az nem is mondtam elfejeltettem:S Semmilyen mód/módosítás nincs rajta se chip se semmi gyári az egész írta is hogy csak gyári lemezekkel tudom használni.
  • Zozo76
    #5116
    Itt jon be a gaz ha csak szoftveres mod van benne mert amint kicsereled a vinyot hianyozni fognak a modositott rendszerfajlok amik az eredeti vinyon voltak es igy a DVD sem fogja beolvasni az irt lemezeket. Vagyis nem tudsz slayer's-t inditani benne es nem is tudsz pl evoxot feltenni de meg formazni sem. En azt mondom ha csak szoftveres a mod rajta NE VEDD MEG!!!
  • Zozo76
    #5115
    Az az eredeti vinyo. Namost ha flash vagy chip van a gepben akkor te magad siman ki tudod cserelni a vinyot. Leszeded a netrol, kiirod lemezre az a SLAYER'S EVOX install-t PCn es azzal beinditod az XBOXot. Abbol mar formazhatod a vinyot es fel is telepiti az evoxot meg egy sor mast is asszem. Talan emulator is van benne meg a fasztudjamegmi. En utana FTPvel legyalultam minden szart nekem csak az EVOX maradt rajta meg az alap dashboard.
  • rigaman
    #5114
    10GB-s vinyó van benne amit én is egy 40es maxtor vinyóra szeretnék kicserélni. És ha pl beszarik a 40es akkor a 10GB-s még mindig ott van mint eredeti mentőöv. (nem tom ez így jó felfogás?) A gépről kapok képet de valszeg élőben is megnézem akitől veszem annyit mondott hogy szervízbe nem volt ő maga takarította ki.
  • Zozo76
    #5113
    Pl hogy mekkora vinyo van benne. Mert ha az alap arra jo ha 1 jatek felmegy egyszerre. Nekem be is szart mar ugyhogy most nekem egy 40-es van benne. Persze mar el van csomagolva a gep, csak nosztalgiabol szoktam elovenni. Azert azzal legyel tisztaban hogy ha csak szoftveres a mod rajta, akkor ha veletlenul legyalulod a vinyon a rendszert vagy esetleg beszarik a vinyo es cserelni kene akkor mar csak az eredeti jatekokat tudod majd futtatni a DVD meghajtorol es csak az alap dashboard fog menni. Szal ha nem flash vagy chip van akkor kesobb nagyot szophatsz vele es nem fogod majd ujra tort allapotra hozni a gepet. Hogy mit nezzel meg meg? Pl hogy le van-e harcolva a gep kulsoleg meg ilyenek, mittudomen. :)
  • rigaman
    #5112
    Értelek erről az EVOX-ról már valahol olvastam. Ja és egy nagyon fontos a vásárlás előtt mit nézzek meg a gépen/miről kérdezzek?
  • Zozo76
    #5111
    Eleg a szoftveres modositas is, es akkor kell valami menu meg ra az alap dashboard helyett. Sztem a legjobb az EVOX.
  • rigaman
    #5110
    Ha pl vinyóról szertnék futtatni dolgokat akkor elég egy új dashboard vagy micsoda (szoftvres módosításra gondoltam) vagy chip is kell bele?
    Meg mint láttam neten egy sima 3,5"-os IDE-s vinyó kell bele ha jól olvastam 300GB-ig látja.
    meg fontos-e, hogy mikor gyártották mint pl.: a 360nál?
    Azért érdeklődöm ennyit mert még nem volt konzolom. Szóval bocsi a sok kérdésért remélem ezek belevágnak a xbox témába.:D
    Köszönöm!!
  • KILLER2
    #5109
    1. ha módosítatlan a gép, akkor nem
    2. fizetős itt is a live tudtommal, de nem tudom, hogy jelenleg mekkora forgalma van, viszont vannak programok, amivel lehet ingyé' is multizni (xlin-kai, xbc)
    3. Max az olvasófej, de nem igazán szarnak be a boxok.
  • rigaman
    #5108
    Szevasztok!!
    Úgy néz ki Xbox classic tulaj leszek. Mivel FAQ-t nem láttam a bannerban így ha nem baj kérdezni fogok
    1. Már azt tom hogy vinyó van a gépben. Erről tudok játékokat futtatni?
    (A gép nincs chippelve, meg szoftveresen módosítva)
    2. Multizni tudok-e vele vagy ezért is fizetni kell mint a 360-asnál?
    3. Melyek azok az alkatrészek amelyek hajlamosak a meghibásodásra? (pl.: a ps2-nél az olvasófej)
    kb. most ennyi:D

    Köszönöm a válaszokat!!!
  • white rawen
    #5107
    Hi!Nekem 1 olyan kérdésem lenne hogy tudtok e olyan progiról(apps)amivel x360-on el lehet indítani a régi xboxos kiírt gamékat.Ha esetleg tudtok vmit írjatok. Kösz
  • mester1987
    #5106
    Nekem nem rapidos kellene, hanem csak sima FTP-s, mert akárhol nézegetek csak 360-ok vannak :=(
  • sambauer
    #5105
    -.-
  • The Protector
    #5104
    Az engem is érdekelne.De akár rapidos linkek is jól jönnek.
  • mester1987
    #5103
    Csá! Nem tud valaki olyan FTP-s oldalt ahol szinte az összes sima Xbox-hoz lehet leszedni Játékokat??

    THX előre is.
  • sambauer
    #5102
    Sziasztok ! Tudnátok nekem segíteni ? Kezem közé került egy szanaszét modolt xbox classic ami nem akarta beolvasni a lemezeket. hm gondoltam megnézem a DVD player biost, és hát igen a default átlett állítva valami szarra ezért visszaraktam az eredetire. Ebben a pillanatban elkezdte olvasni a lemezt ám a következő jött be: "This is an Xbox Game. Put it in your Xbox to play." ehh.. nem adtam fel átmentem eredeti dashboardra és itt meg is oldódott a probléma, elindult a játék. Kb. két játék kipróbálása után viszont a probléma ugyanúgy visszajött pedig az eredeti bios van a dvd playeren. hiába próbálok állítani valamit a probléma marad. Kérem aki tud segítsen, kösz. (még ma)
  • Horváth trans
    #5101
    Hello!Eladnám xboxomat 1 irányító csipelve 20 db játékkal nagy DVD tokkal borítóval.Ha érdekel valakit keressen meg és megegyezünk valamiben biztos.:D
    [email protected]
    MSN-en vagy Email mindenhol elérsz.
  • Zozo76
    #5100
    melyik? a PCs vagy az XBOX meghajtoja? mert a PCs drive nem tudja olvasni az XBOXos lemezeket. ugy tudod megoldani a problemat hogy az XBOXot osszekotod a PCvel es FTP kapcsolaton keresztul leolvavasod a lemezt az XBOXos driveval.
  • alex báró
    #5099
    Sziasztok van egy problémám xbox játékot akarok magyarosítani de a dvd olvasó nem olvassa be a dvd. Tudtok ebbe valamit segíteni?
  • DJS8
    #5098
    Xbox - Crystal Edition 100db játékkal
    Akit érdekel írjon privátot!
  • Zozo76
    #5097
    Proba-cseresznye! :)
  • dsg
    #5096
    Koszi Zozo!
    A gepet csak ugy "hozzamvagtak" kb. 40 masolt jatekkal, szoval valszeg chipmoderalt. Tegnap kiprobaltam (X-Boxot eletemben eloszor), tetszett a menu, a vinyo meg a drive (lector) kurva hangos, viszont a zenei CD-ket es a DVD filmeket lejatszotta. Lehet fejtisztitas eleg lesz.
  • Zozo76
    #5095
    Hat sztem hazilag lehet egyszerubb lenne az egesz drive-t cserelni. Asszem sima mezei PCs DVD olvaso jo bele, persze beletenni nem lesz olyan egyszeru, de a neten lattam kepeket anno hogy megoldottak, szal barkacsolassal bele lehet tenni. Utana az eredeti jatekokat nem viszi mar meg a masoltat se termeszetesen ha a gep nincs soft/flash/chip modolva, de ha igen akkor megy vele, es sokkal halkabban, kulturaltabban es asszem gyorsabban is.
  • dsg
    #5094
    Sziasztok!
    Nem mukodo X-Boxot javitanek, valszeg fejproblemas, mit tegyek?
    Eleg a fejet cserelni vagy komplett lectort csereljem? Melyiket egyszerubb? Sok forrasztas? ...meg ilyenek.
    Aki tud, irjon vmi okosat, kerem! Koszi!
  • Zozo76
    #5093
    Siman, szetszeded a gepet es kicsereled a vinyot egy mukodore. A PCn meg fel kell irni mondjuk SLAYERS EVOXot es azt bebootolni a BOXal. Ott menuben megformazni a vinyot es feltenni az evoxot. Ennyi. Azt hogy a vinyot mire kell allitani (primary/secondary/cable select) azt nemtom mar igy fejbol, talan a cable select volt a jo.
  • DJS8
    #5092
    http://teszvesz.hu/show_item.php?item=614691357
  • toza #5091
    2 db zoftmodolt box 1 karral darabja 20 papirert vagy alku szerint elado!