5250
Xbox
  • bobakrome16
    #5170
    ja ok
  • KILLER2
    #5169
    Vigyázz, mert meglátja ezt egy modi és nem linket fog ám adni érte.
  • bobakrome16
    #5168
    aki tud oldalat ahonnan huzhatok le gametaz írjon
  • KILLER2
    #5167
    Én se.
  • sambauer
    #5166
    nem
  • bobakrome16
    #5165
    tud valaki adni linket ahonnan huzhatok le

    xbox360 ra játékokat?
  • Jeti2
    #5164
    A konnektor jó és sztem a kábele is!
  • KILLER2
    #5163
    Az kizárt, hogy csak a kábele szakadt el vagy a konnektor a rossz?
  • Jeti2
    #5162
    Fogalmam sincs.. de azért köszi!
  • KILLER2
    #5161
    És nem lehet, hogy túláramot kapott és meghalt a táp vagy az egész megsült? Bár igaz, hogy rögtön a legrosszabbat mondom, de nem tudok mást.
    Esetleg ha meg akarod csináltatni, a consolecorner-ben lehet a legjobb helyen, ha még vállalják (vagy az xmedia360.hu-n keresd Wadarr-t)
  • Jeti2
    #5160
    vagyis áramszünet az volt
  • bobakrome16
    #5159
    tud valaki adni linket ahonn letolthetek xbox360 ra játékokat?
  • Jeti2
    #5158
    Nem volt áramszünet, nem esett rá semmi. Kb olyan 5-6 éve lehet meg és még nem volt szétszedve. Mondjuk elég rég játszottam már vele..
  • bobakrome16
    #5157
    nemsokára meglesz a flashelt xbox360 elittem és honnan húzhatok le gamekat és milyen dvdre írjam ki
  • KILLER2
    #5156
    Áramszünet nem volt? Nem esett le/rá valami, nem érte valami ütés? Milyen régi? Szét volt szedve?
  • rooney8
    #5155
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy nem indul az autóm.Pedig minden be van dugva, minden oké, és nem indul el.
    Miért lehet?

    Ez kb. ilyen kérdés volt
  • Jeti2
    #5154
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy nem kapcsol be az Xbox.Pedig minden be van dugva, minden oké, és nem kapcsol be.
    Miért lehet?
  • CsacsaThe
    #5153
    Figyelj már, és olvasó lézert is cseréltél már, mert nekem szerintem az is elég lenne, meg költséghatékony is.
    Az csak lehúzós, vagy forrasztani is kell?
  • CsacsaThe
    #5152
    Tényleg, winyó!
    Az gondolom bármi mehet bele.

    Ha beleteszem az újat, utána csak telepítek egy Bootlemezes "valamit" és működik is?
    Na meg az ftp beállítás, de azt már jutúbon láttam.
    Kösz!
  • minerva9
    #5151
    Ha winyo kompatidilis a pc-vel márpedig az akkor a drive is lehetne,csakhogy itt tényleg csak tápelátsról van szó,más a csatlakozója a box-énak és én még nem láttam pc drivot aminek lenne ilyen csatlakozoja a táp részéröl,az ide kábel az ok..
  • KILLER2
    #5150
    Csak a tápellátással van gond vagy amúgy sem kompatibilis a legtöbb meghajtóval az eredeti hiányában?
  • minerva9
    #5149
    itt a tápkebelen van a hangsúly,mert az xbox-nak kicsi két soros,és ilyet még 1 dvd olvasón sem máson nem láttam,az üzletbe bevittem és azt mondták hogy ilyen pc kompatibilis olvasó nem létezik,mert egynek sincs ilyen csatlakozássa..
  • shenmuedc #5148
    Én csináltam beépítést többször is, ha szépen akarod megcsinálni, tehát nem szétborítva akarod használni a gépet, akkor nehéz dolgod lesz. Csak egyfajta lg dvd olvasó (nem író) kompatibilis a géppel. Ráadásul biost kell flashelni dos alatt. Utána forrasztgatni kell a driveban , meg pár ellenállást beletenni. És végül a boxot is farigcsálni kell egy kicsit. Ha neki akarsz állni csak megfelelő eszközzel és gyakorlattal. Ha rászánod magad, tudok segíteni. Ha viszont megfelel szétborítva is a gép akkor csak lehúzod az ide kábelt a driveről, a winyóról leveszed a tápot egy tápelosztó kábellal, ráteszed az eredeti drive tetejére az újat, és játszhatsz is csak az eredeti driveban is legyen lemez. Csak hát ez csúnya megoldás, de szinte bármilyen pc-s drive jó. De ha rám hallgatsz veszel a boxba egy nagyobb winyót és arra ftp-zel játékokat. Gyorsabb, praktikusabb.
  • minerva9
    #5147
    lemezröl lemezre az alkohol 120,de az iso-kat én is nero-val szoktam kiirni..
  • PENGEEE
    #5146
    Chippelt az Xbox om és a Menüben a settingnél a Videonál van 1 Olyan lehetőség hogy Pal és Ntsc Akkor nem csak Pal os.
    És Néróval szoktam ki írni minden gamet Játék Isojára Rá kattintok és Bejön a BurgertRom azzal sok játékot írtam ki és nagy része ment csak hát ezek valami ért nem mennek.

    Meg Lenne még 1 olyan kérdésem hogy ki írtam a fifa 07 et és nálam megy normálisan a haverom nál meg nem pedig neki is chippelt és pal meg ntsc lehetöség van nála is és ugyan azt irja ki mint amit elöb irtam ot lent hogy "Your Xbox Can't recognize This Disc. Make Sure It's an Xbox Game,DVD Movie, or audio CD. Also Check To See It The Disc Is Dirty Or Damaged remove Rhe Disc to continue" és nálam meg jól megy a fifa07
    Mi lehet ilyenkór tenni ?

    Van Valami Szoftwer Amifrisiti az Adatbázist hogy Elinduljanak ezek a Játékok Vagy Valami ?

    Előre is THX!
  • minerva9
    #5145
    nekem több kérdésem is lenne..elöször is azt szeretném kérdezni hogy mien iróprogi a legjobb xbox game-k-re? mindenki mást mond..van 1 philips olvasóm,de az a baja hogy nem pörgeti fel a lemezt csak kinlodik mindig vele,azt esetleg meglehet csináltatni? vagy egy olvasó miatt vennem kell egy másik gépet?
  • CsacsaThe
    #5144
    A "ProjectX" asszem jenki csapat NTSC-s rilízekkel, lehet, hogy csak PAL-ra ütötték ki az Xbox-od, és azért nem megy.
  • CsacsaThe
    #5143
    Szevasztok!

    Szarakodik a Classic Xboxom lemez olvasással, múltkor már megpucoltam, de nem segített semmit.
    Most nézem a lézer drive-ot ha megveszem hogy kell beszerelni, de nem értem.
    Csak szerelni kell, vagy ki és be kell forrasztani? Vagy csak az új beszerelésén van egy-egy biztonsági forrasztás, amit el kell tüntetni beszerelés után (Samsung).

    Vagy lehet olyat csinálni, hogy veszek egy DVD olvasót PC-hez, és azt beledobom?

    Kösz mindenkinek a segítséget!
  • KILLER2
    #5142
    Biztos, hogy chipelt vagy softmoddolt az az XBOX?
  • PENGEEE
    #5141
    Császtok

    lenne egy olyan kérdésem hogy vannak az ilyen ProjectX féle játékok amiknek általába így van írva hogy pl: Fight_Night_Round_3_XBOX-ProjectX és pl ezt a játékot akár hogy akarnám sehogy nem tudom ki írni mer mindig eszt írja ki hogy "Your Xbox Can't recognize This Disc. Make Sure It's an Xbox Game,DVD Movie, or audio CD. Also Check To See It The Disc Is Dirty Or Damaged remove Rhe Disc to continue" ír ki ha beteszem az xbox ba nem tudnátok erre valami megoldást hogyan kell ki írni Vagy Mi Lehet a Baja ?

    Előre Is THX.
  • KILLER2
    #5140
    chipelt XBOX evox menüvel, gyári vinyóval, 2 joystickal (egy gyári S és egy Logitech) +21 írt játék. A gép kb 2 éves, jó állapotú
    Érdekelne valakit?
  • toza #5139
    ibeej!

    de kb olcsobb egy uj kontroler nem?
  • Dj Siegfried
    #5138
    szerezni :)
  • Dj Siegfried
    #5137
    szisztok, honnan lehet zserezni xbox kontrollerhez új ananlog stickeket?
    a kontroller jó csak lekoptak a thumbstick-ek :S
  • toza #5136
    http://dwl.xbox-scene.net/~xbox/xbox-scene/tutorials/GodSins-Multi_Game_Xbox.pdf

    amannyiben tobb,kisebb meretu jatekot irnal ki egy dvd re... ezzel is lehet viccelodni..

    minden mas fennt van youtube on is..(de tenyleg.. )ftp pc es xbox kozott (total commanderrel is ugyanigy) meg stb)
  • toza #5135
    http://img.photobucket.com/albums/v436/saveautumnsunset/imgburner.jpg
  • toza #5134


    kb ennyi..
  • toza #5133
    de egyebkent imgburner rel rohatt konnyen megvan...


  • toza #5132
    tessek vissza olvasni!!!

  • erieskrisz
    #5131
    Sziasztok haver megkért hogy szedjek le neki xbox os játékokat ma vette a gépet álitolag csipelt énnem vágom ezt mert soha nem volt xboxom és csak azt szeretném megkérdezni hogyan kell a játékokat kiirni adatként vagy kell hozá clone cd vagy egyéb progi válaszokat ellöre is köszi