5250
Xbox
  • OiBear
    #4088
    nekem most nyáron két éves a boxom, félév egy év után behhalt a winyo ,mert gyári hibás voltaztán vettünk bele egy 80 gigásat azt már így zsír a box szinte azt művelek vele amit akarok és csak 14000 volt
  • Totis
    #4087
    A BOX-om már megvan vagy 1 - 1,5 éve. Nagyon szeretem. Azért a vinyóról való játék beolvasás lényegesen gyorsabb. Wii-t szerettem volna de sajna most nincs rá keret. Talán majd egyszer.

    Amit még tervezek az XBOX-hoz venni az egy vezeték nélküli Logitech joy.

    A CoD3-at csak ajánlani tudom. Szóval nem hittem volna, hogy ennyit ki tudnak hozni az XBOX-ból. Szerintem nagyon jól sikerült FPS.
    A MoHAA nem tetszett rajta mert eléggé elcseszték a dolgot. Mármint a játékot, a küldetéseket, stb...
  • arty
    #4086
    ahogy nézem a hsz-eket, ez még nem volt:
    IGN - best 25 xbox games of all time
  • arty
    #4085
    itt van másik 25 iso creator program :) ISO tools

    vmelyikkel csak összejön! :)

    Totis: cod1-hez nem volt türelmem, de a cod2-t végigtoltam (pc-n), s ha ennyire jokat irsz a CoD3-rol, lehet a Burnoutok után átgondolom :)

    Amugy ha bejönnek ezek a fajta gémek, miért nem inkább WII-t vennél ? Arra több ilyen van sztem...
  • KILLER2
    #4084
    Nem. Megvana a gépemena játék, csak nem isoban van, hanem kitömörítve.
  • KILLER2
    #4083
    Ha a gépre másotam, akkor elindult. Csak nem akarok nagyobb wincsit bele, viszont a 2 játék nem fér el rajta egyszerre.
  • Totis
    #4082
    Vissza akarod csomagolni a kitömörített játékot?
    A kitömörített játékot Nero-val vissza tudod írni DVD-re.
  • OiBear
    #4081
    meg amikor néztem a az ninja gaiden sigmát ps3-ra gamespaoton akkor láttam egy olyat, hogy ninja gaiden black ogre challenge
  • OiBear
    #4080
    na tényleg nem tudjátok, ha kitolom végre, mert ba...ot nehéz meg olyan drága minden nem győzök tartalékolni az elixereket
  • OiBear
    #4079
    killer, ha kaptál olyat, hogy lily key akkor vágtass vissza oda ahol úgy kellet felvenni a ládát, hogy átkellet mászni a kötélen és a lépcső aljától jobbra
  • Totis
    #4078
    A Crash Nitro Kart nagyon tetszik. Ezt meg kell néznem élőbe.

    Gondolkoztam azon, hogy lecserélem az XBOX-ot XBOX360-ra vagy Wii-re de biztos egy darabig nem fogom mert ezzel a játékkal elleszek egy darabig.
  • Totis
    #4077
    Van CoD3 XBOX-ra. Szerintem nagyon szép lett és izgalmas. Az első FPS amit XBOX-al végignyomtam!
  • Puntigamer
    #4076
    nekem is simán megy a quix vagy mi az:D
  • arty
    #4075
    nekem az perfektül megcsinált mindent, sok lámaállat alcoholos, néros imidzsét ...

    mivel van gond? a game biztosan futna amugy? (hddről fut?)
  • KILLER2
    #4074
    Nem tud valaki valami bizonyítottan működő ISOgyártó programot? Mert én a quixel most csesztem el 2 DVD-t.
  • Puntigamer
    #4073
    egész jónak néz ki!
  • KILLER2
    #4072
    Ezt nem is ismertem.
  • arty
    #4071
    és még1: Sonic Riders
  • arty
    #4070
    killer2: kellemesebb az auto irányitása, mint vártam. árkádos, de pici kihivás azért van uton tartani a kocsit, nem 100% sinauto :) A 3. részt játszom, nagyon tetszik, néha már tul gyors és nem is látom mi történik, a kamera is picit lent van és a vége csatttt, gyönyörűen kivitelezve, remek a fizika! :)

    A minijátékok is jók, kedvenc pl. amikor egy kereszteződésben egy "nekifutással" minél nagyobb tömegkarambolt kell csinálni és a törések alapján kapom a pontot, medált :D Sztem ez kötelező cím konzolon, ha valaki minimálisan szereti az autosokat - sztem. Remélem nem válik unalmassá :)

    Totis: Crash Nitro Kart



    CoD3 is van xboxra? :O pc-s cod2-höz képest milyen? nekem már az is picit tul scriptelt volt, bár a gfx rendben volt ...

    Amugy, ha a Forza tetszik, a Project Gotham Racing 2-t probáld ki! (ha még nem tetted) Picit árkádosabb, főleg a környezet, de azért ott is kell "vezetni".
  • Totis
    #4069
    Játékok amikkel én szoktam játszani:
    - Lego Star Wars 1-2
    - Call of Duty 2-3
    - Forza Motorsport
    - Metal Slug 4-5

    Amit szeretnék még az valami olyan autóversenyes játék mint a Mario Kart DS-re vagy a Moorhuhn Kart. Ilyenről tudtok?
  • KILLER2
    #4068
    És milyen volt? Mármint a Burnout.
  • arty
    #4067
    nincs, XBMC-t tettem fel, sokkal többet tud és az xboxklub.hu -rol a telepitő is letölthető (150 mb) ... (telepitő imidzset kiirtam cd-rw lemezre, bootoltam rola, csináltam egy mentést, xbox reboot, ujrabeboot a CD-RW ről, ilyenkor megy az FTP server a boxon, rámentem a gépemről totalcommanderrel, lementettem minden könyvtárat, majd "uj hdd", leformázott mindent, majd XBMC telepités, cvégül további hasznos dolgok E: re telepitése a CD-ről és kész ...)

    Végre frissitette a gyári DASH-t is a telepitő, lett PAL60 kimenet állitási lehetőségem és az NTSC játékok így sokkal jobb képpel mennek a tévémen. Az XBMC pedig tényleg mindent tud, kulturáltabban épül fel, mint az EVOX... persze, ha nem kell vkinek medialejátszás, akkor ez végülis felesleges ... előtte azt hittem, nekem sem kell :D

    És mindehez a forumban pokoli sok segitséget kaptam, eleinte azt sem tudtam h chipelt a gép ... :) Bocs, h kicsit hosszan válaszoltam, csak annyira örülök :))) Tegnap már burnoutoztam is, évek óta vártam a pillanatot :D
  • KILLER2
    #4066
    evox fent van?
  • arty
    #4065
    www.xboxklub.hu (forum) - sztem itt nagyobb az esélyed ;) mint kiderült, az enyémben is van chip(használtan vettem, totál noob vagyok), ott ebben a témában nagyon sokat segitettek!
  • CSOCSO
    #4064
    valakinek van xecuter 2.6 lite chipje??? ha igen pls kontakt me!
  • KILLER2
    #4063
    Kén kis segítség a Ninja gaiden Blackban. Chapter 4, miután kijöttem a bárból, mit kell csinálni? Bár ha minden igaz, akkor ez már a Chapter 5.
  • KILLER2
    #4062
    Az egyszer biztos, hogy qrva nehéz.
  • arty
    #4061
    mindenfelé azt olvastam, h a NG:B a legnehezebb játék boxon :) nem semmi, h te már majdnem kijátszottad :O
  • OiBear
    #4060
    és, ha kiviszem master ninjan a gaident akkor??????5 chapterbe járok és egy nagyon nehéz
  • OiBear
    #4059
    császtok halljátok nem tudjátok, hogy, ha megcsinálom az összes missionst a ninja gaiden blackbe akkor kapok-e vmit???48 kész és az eternal legend is.
  • arty
    #4058
    lampard99: érvek? picit részletesebben, miért jobb az xlink?

    killer2: egen, a varázslósizé résszel van gondom :D

    co-op beat'em up játékot azóta sem találtam :( ugylátszik a játéktermi gépekkel ez a stílus teljsen eltűnt ... hacsak nem fanyalodok rá x-men vs. betmen féle marhaságokra ... lehet rá fogok :D
  • lampard99
    #4057
    XBC egy szar!!! xlink-et használjátok ott minden féle fajta lehetőség van!!!
  • KILLER2
    #4056
    Azt a gémet nem si ismerem.
    Soul Calibur tényleg elég fantasztikusérdekesvarázslósizé, de jó. Mortal Kombatok szintúgy faszák, szóval érdemes beszerezni.
  • arty
    #4055
    sikerült EGYETLEN mászkálós/lövöldőzős címet találnom, egész nap gugliztam pedig :(

    Spikeout: Battle Street - erre ezt sem lehet egyszerre többen tolni csak lájvon :(

    Basszus, pár éve minden játékteremben álltak ilyen gépek, konzolra pedig nem született egy értelmes átirat sem ? Közben kiművelődtem, a stílus neve: BEAT'EM UP :D Remélem igy már nagyobb sikerrel járok ...

    Soul Caliburról képeket néztem, picit földhözragadtabb verekedősre gondoltam :) Najo, persze az MK sem az, de azzal száz éve még játszottam PC-n, ismerős cimnek még "elnézem" ;)
  • arty
    #4054
    köszi, utánaolvasok, átnézek pár review-t, ingame muvit :) tényleg nem lesz elég időm még erre a pár játékra sem szeptemberig :D (mert akkor ujra melo és tényleg nem lesz semmi időm konzolra)

    +vennem kell egy második kontrollert is, valami nagyon olcsót, +RGB kábel, kompoziton csúnya ... tullépem a költségvetést rendesen :)
  • KILLER2
    #4053
    Verekedősből a Soul Calibur 2t tudom nagyon ajánlani.
  • arty
    #4052
    ... csak mert verekedősből leszűrtem, hogy kell egy Mortal Kombat (talán az armageddon volt a legutolsó, miden egybe változat?) és talán a DOA3.

    autósból vmelyik Burnout és a Forza Motorsport ill. teamxboxon még a PGR2-t is dícsérték :)

    és persze lehet hallgatok rátok és egy HALO2 is befigyel :D (SW:RC nem, nem jön be az univerzum, max a Battlefront tetszett lanon)

    ... de a scrollozós, verekedős még mindig kellene :D Vki help!
  • KILLER2
    #4051
    Hát ilyen most nekem se jut eszembe. Próbálgass, azt meglátjuk mi tetszik.
  • arty
    #4050
    kedvenc játékstilus? talán az autosok(szim és árkád is) vagy az FPS :) - de ezek PC-n. konzolom csak pár napja van, igy nemtom itt mi tetszik :D ki kell mindenből probálnom 1-1 cimet, utána el tudom dönteni ... nyilván főleg olyanok, ami nincs PC-n.

    teamxbox.com-ot tallózgatom egy jó, oldalscrollozós verekedős, coop ketten játszható cím után, de reménytelen :( olyasmire gondolok, mint az ősidőkben játékteremben volt a double dragon, ha igy ismered ... vagy PC-n az abszolut csucs, a Fighting Force :) Biztos sok ilyen van boxra, de egyelőre nem leltem rá :( Szimpla játékmenet: mentek a pályán ketten, levertek mindenkit, fel lehet enni fegyvereket, stb... pálya végén boss és kész :)
  • KILLER2
    #4049
    XBOXon PoPknek a legjob az irányítása. ha a HALO nem tetszett, szeriotnem a 2 sem fog annyira. Azt én se értem, hogy mitől dícsérték ennyire, de nekem tetszett. A történet egész jó, meg szépek a helyek és jó a zene. Játékmenet szempontjából néha tényleg kicsit egyhangú eleht, de ha csippeled a géped, akkor egy üres DVDt megér mindenképpen, legalább kipróbálni. Meg aztán ezt tolják multiban a legtöbben.
    Milyen játékstílut szeretsz? Mert ajánalni azt tudok, van néhány gémem. szeritnem azért a Halo 2 egy próbát megér. Ja és mint FPS esetleg még a SW Republic Commando. El lehet vele lenni, jó kis lövöldözés és lehet utasítgatni a csapattársaidat.