5250
Xbox
  • arty
    #4048
    XBC letöltés - XBOX Connect

    csak h teljes legyen a kép ;)
  • arty
    #4047
    jó ötlet, utánaolvasok XBC-nek!

    kösz a listát is, HALO-t pc-n játszottam és csak néztem h mitől volt ez nagy szám, nekem nem jött be :( erőltettem pedig, sokáig elvittem, aztán meguntam ... (nem, nem a grafikával volt bajom, hanem a szimpla - mész, rádküldenek 5 szörnyet, lelövöd, megint mész - játékmenettel ... a sztori pedig igéretesnek tűnt az elején. többet vártam valszeg)

    igy is érdemes lenne egy pillantást vetnem HALO2-re? :)

    ahogy nézem amugy, főleg 3rd person játékokat irtál, hááát hogyismondjam? nem a kedvenc stílusom :) RPG elemek sem vonzanak egy játékban, pc-n pedig főleg ez a trend :(

    prince jó ötlet, PCn is tetszett csak a bill+egér kombi borzalmas volt :(
  • toza #4046
    halot tenyleg csunya dologvolt nem megemliteni..ejnye

  • KILLER2
    #4045
    És akkor már egy kis kezdeméynezés hogy felélesszük a topicot.
    Bizonyára ismeritek az XBCt. Aki nem, annak röviden leírom. Ez egy progi a PCre, amivel tudsz neten játszani XBOXal ingyen. Kell hozzá egy csippelt XBOX EVOX-al, meg össze kell kötni FTPn az XBOXot és a PC. A programmal rácsatlakozol egy szerverre, az pedig elhiteti a boxal, hogy system link játék és így rá tudsz kapcsolódni. Nem kell Live. Szóval ha valaki akar talán játszhatnánk így.
  • KILLER2
    #4044
    Hééééé!!!! És a Halo hol marad?????
    Szerintem:
    -Halo 2 Nagyon jó hangulatos kis gém, ha megszokod az FS irányítást nagyon jó tud lenni. Nemrég akartam is multizni nete, csak 1 éve nem, toltam és angyon elbénultam.
    -Mortal Kombat Deception (nekem csak ez van meg, de ez elég bejövős)
    -Black mehet. Esztelen lövöldözés és hosszú vdeók, de nekem tetszik + szép graf
    -Ninja Gaiden Black (csak ez van meg, a sima nem, de ez az egyik kedvenc játékom)
    -Prince of Persia 1-3 (ezek a kedvenceim)
    - Soul Calibur 2
    -BloodRayne 2 (ha nem zavar, hogy kegyetlen nehéz és szereted a határtalan és sokszor értelmetlen vérontást)
    Na ezek így. Burnoutom nincs XBOXra, csak 360ra, azon viszont jó, szóval gondolom sima XBOXra is. Autósokhoz angyon jó az irányítós és az FPSek is tökéletesen játszhatóak. Persze nem olyan mint bill meg egér és rendesen meg is kell ám szokni, de utáa menni fog faszául, figyeltek rá, hogy jó legyen. Blackban bejön, hogy olyan kicsit, mind a Doom film végén az FPS nézet. Meg amikor újratöltök homályos a háttér.
  • arty
    #4043
    szted érdekel, h ps2-re 104552 játék van, boxra pedig csak 34332? hány játékkal tudok játszani összesen mondjuk idén? 5? 10? :) nem tök mind1, h százezerrel vagy harmincezerrel nem tudok játszani? :)

    PC-n is akarok játszani tovább, nyilván bozonyos stilusok konzolon rémesek, ha közben pcd is van (fps/rts), igy az idő nagyon korlátozott :)

    A több játék, több exkluziv játék talán érv volt ezelőtt 3 évvel, amikor aktiv fejlesztés ment mindkét gépre, de mamár nem. És ez itt a klasszikus xbox topikja, nem a ps3 vs. 360 flametopik :)

    Hogy ontopik legyek, mik az "alapjátékok" xboxra? Mondjuk, ha csak 3-5-10 játékot vehetek/szerezhetek meg, melyik legyen az a három vagy öt vagy tiz?

    Tervem:
    - burnout3, revenge (régebbiek milyenek? érdemes azokat vagy azokat IS?)
    - DOA3 (régebbiek milyenek? jobbak, rosszabbak? grafikában gondolom a legujabb a legszebb)
    - black (egy esély a konzolon fps érzésnek :D )
    - mortal kombatok?
    - ninja gaident régen sokan istenitették, érdemes?

    Vagy rossz úton járok és totál mást kellene konzolon játszani? Vmi verekedős mindenképp kell, mert az a műfaj PC-n nagyon el van hanyagolva :(
  • toza #4042
    (ps2 re tobb jatek van...es lesz is,ez a legnagyobb baj...,meg h 360 ra kb 3 jatek jott ki,az osszes tobbi amit kiattak pc is ,vagy ps 3 mon is meglesz..szoval nem tul nagy fless,de gaz mert tugyuk jol h minden konzolbol lennie kell otthon legalabb 1 nek,es ez a megoldas...)
  • Puntigamer
    #4041
    háhá:D
  • KILLER2
    #4040
    Mai nap már csak 38 perc :)
  • Puntigamer
    #4039
    jaja, simán jó a meglátás:) én is pont így vagyok vele, és azért a grafika is elég szép... még a mai napig...
  • arty
    #4038
    én ma vettem egy sima xboxot :D (30k)

    pc-n tolom sok-sok éve, be kell potolnom pár játékot és most lett elég olcso :) halál nemérdekel, ha 1 játék sem jön már ki rá, annyi game van, h ha 2 életem lenne, se tudnám kijátszani ... :)
  • Puntigamer
    #4037
    hidd el sokan vesznek akiknek pl nincs pénzük a 360-ra meg azért jó gép a classic xbox is... 360 még forrjon egy kicsit, több game, olcsóbb stb... aztán majd átpártolnak az emberek:)
  • KILLER2
    #4036
    Nem tudom, de én egyenlőre gyakran többet hesználom mint a 360at. Piszok jó kis gép ez. Még végigviszek néhány hátékot. Nemrég toltam végig a BloodRayne 2-t.
  • lampard99
    #4035
    Úgy öszintén melyik barom vesz magának sima xboxot hiszen game már meg se jelenik rá.
  • KILLER2
    #4034
    De ha jóban, akkor meg hülye leszel ennyiért. Megoldás: ha jó állapotú, akkor drágábban árulod, ha most szedted ki a kutya szájából, aki a disznó seggében találta, akkor meg viszed boltba becserélni, bár ha ez történt vele, akkor azért érdemes lenne legalább letörölni picit.
  • lampard99
    #4033
    de ha rosz állapotban van az xboxod vagy ilyesmi akkor nem tudod eladni enyiért!
  • Puntigamer
    #4032
    ez nemtudom miért olyan nagy szám, 25ért bármikor el lehet adni az xboxod... vagy ps2-d... és máris 5 ezerrel jobban vagy, és mégolcsóbban veheted mega 360-at...
  • lampard99
    #4031
    GYORSAN NÉZÉTÉTEK MEG MERT NAGYON FOG TETSZENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lampard99
    #4030
    http://www.gamekapocs.hu/hir/6922/Csereakcio:+Új+Xbox+360+konzol+49000+forintert!
  • KILLER2
    #4029
    Alap menüjében megtalálod.
  • DJS8
    #4028
    jah és köszönöm Puntigamer -nek is :D
  • DJS8
    #4027
    Köszönöm KILLER hogy segítettél a Halo 2-t már kiírtam 4.33gb.
    Azt szeretném még megkérdezni hogy az xboxon a pontos időt hogy kell beállítani?
  • DJS8
    #4026
    Hmm elég jó ár!De chippelt???
  • larini
    #4025
    Okosított XBox szép esztétikai és hibátlan műszaki állapotban, 1 kontrollerrel, RGB kábellel 32 000 Ft.
    [email protected]
  • KILLER2
    #4024
    Azzal írd, csamivel akarod, csak 4x-nél ne gyorsabban. Év mindig alcoholt használtam.
  • DJS8
    #4023
    Köszönöm nektek!

    És ha írott játékot akarok át írni azt is a neroval kell?
    Jah és chippelt a boxom
  • Totis
    #4022
    Meg tudtommal a Halo2 meghaladja a DVD5-öst és DVD9 kell neki szóval dupla oldalú lemez. De ennek inkább nézz utána.
  • Puntigamer
    #4021
    simán neroval vagy bármivel kiirod mint képfájl, annyi, hogy 4xes sebességgel írd, az a biztos, ha nagyobb sebességgel írod nem fog indulni boxon...!
    Továbbá moddolt box kell hozzá ugye, chip v. softmod, vagy flash...
  • DJS8
    #4020
    Hellósztok! Van egy Halo2.iso képfájlom és azt szeretném megkérdezni hogy ezt hogyan kell kiírni a dvd-re milyen progi kell hozzá,hogy induljon xboxon?
    előre is köszönöm
  • insp
    #4019
    Gyakorlatilag már nem nagyon. Így hirtelen nem is jut semmi az eszembe, de ha jól emlékszem, van még egy-két fejlesztés.
  • Tomi017
    #4018
    és 40.000Ft-ért venném csipelve 120GB winyó és rengeteg játékkal csak még rá kell venni az ősöket;))
  • Tomi017
    #4017
    köszi szépen a segítséget....és meddig jönnek rá ki játékok??
  • insp
    #4016
    Nézd meg a játékkínálatot. Sima Xbox-ra rengeteg jó játékot találsz és olcsón megveheted már, csak sajna egy-két fehér hollótól eltekintve már nem fog kijönni rá semmi. Ha élsz-halsz a nextgen grafikáért, akkor persze egyértelműen 360.

    Én megvettem a 360-at és már több mint egy hónapja be sem kapcsoltam. Összesen ment kb. 24 órát. Nagyon jól elvagyok a sima Xbox-os játékokkal.

    Ha esetleg kell a 360, privizz. ;)
  • Tomi017
    #4015
    és szerintetek melyik a jobb a sima vagy a 360 ???
  • Tomi017
    #4014
    hello mindenki!
    én most vennék sima Xbox-ot és szerintetek érdemes megvennem???
    tapasztalokat várok!
    előre is kösz mindenkinek!
  • KILLER2
    #4013
    Hát ha találsz és fut is, akkor megdícsérlek. Addigis marad az, hogy: nem.
  • Puntigamer
    #4012
    ez nem teljesen egyértelmű, mert ha elgondolod hogy egy olyan grafikájú játéknak milyen gép kell mint pl a cod3, és xboxon ugye megy akkor lehet menne, ugyanis rá van optimalizálva a boxra... ha a box meg a ps2 felépítése nem tér el nagyban akkor belefér sztem... bár ps2-ről még nem halottam, csak ps1 ről tudok boxra...
  • KILLER2
    #4011
    Nos, ha átgondolod, hogy mekkora teljesítméyű PC kell egy PS2 emuhoz és hogy mekkora az eltérés a PS2 és az XBOX hardvere között, akkor rájössz a válszra, ami annyi, hogy nem.
  • lampard99
    #4010
    hy all ps2 emulatort lehet rá rakn a sima boxra?
  • Puntigamer
    #4009
    hát ja gondolom én is hogy így megy:)