5250
Xbox
  • arty
    #4129
    jah, azt nem irtam, h épületek is pusztithatoak, örtoronyba 2 RPG és máris omlik össze a katonák alatt :)
  • arty
    #4128
    uh, nem rossz üzlet :)

    Én meg ma reggel nekiálltam Mercenaries-nak, abba se tudtam este 6-ig :D Perfekt a játék! Ami eddig legjobban tetszett, észak koreai rakétákat kellett a kinaiak(?) megbizásábol felrobbantanom ... 3rd person shooter amugy, majdnem GTA szabadsággal ... a különbözö nácioktol lehet küldiket felvenni, s ez alapján kapunk pénzt ill. reputáciot. A pénzt el lehet költeni jármüvekre, fegyverekre, eü csomagra, légitámogatásra, stb stb stb ... Orosz maffiánál nem állok jol, miota kinaiaknak likvidáltam pár fö maffiaembert, ilyenkor nem nagyon tudok küldetést kapni tőlük ...

    sztem jó játék, jól is néz ki, burnout mellett most éreztem ujra, h nagyon megérte ez a konzol :)

    Pandemic csinálta, aki a Battlefront 1-2-t is (lucasartsnak)



  • DVDMester
    #4127
    na leütöttem ma az ebay-en egy chippelt xboxot 2 kontrollerrel meg vagy 20 játékkal, távirányítóval kemény 22ezerért postaköltséggel.
  • arty
    #4126
    flashelt, chippelt vagy alaplapi bios flashelt? amugymeg egy telefon a boltba nem kerül semmibe ...

    de sztem add el használtan mondjuk 20-25ért, s vedd meg olcsobb helyen mint az 576 ... igy kb. 30al lesz olcsobb a konzolod, mintha a leirt modot választanád ...
  • OiBear
    #4125
    azt le lehet vhogy asszem törölni vidd be egy konzol boltba ott megmondják
  • maka2
    #4124
    Helo!

    Most láttam egy honlapon hogy van ez a "válts új konzolra és a régit 20.000 ért beszámítjuk" című akció egyes boltokban. Ha az xboxom flashelt akkor azt is képesek bevenni? Ha nem akkor vhogy vissza lehet csinálni hogy ne legyen az?
  • bias
    #4123
    bocs, baromságot írtam... az Xbox-nak csak optikai kimenete van.
  • bias
    #4122
    srácok, hogyan tudnék az Xbox Toslink optikai bemenetével digitálisan zenét rögzíteni? van egy optikai kimenetű LD-lejátszóm, de a PC-mben csak optikai kimenet van.
  • DJS8
    #4121
    Hellósztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan kell kitörölni az xbmc-vel az MS soundtracks-ből a zenéket??
    előre is köszönöm
  • Totis
    #4120
    Pedig ismertem az oldalt.
  • arty
    #4119
    mások már megcsinálták :) Team Xbox

    annyi a játék, h utólag nekiállva sose lennénk készen :)
  • torrento
    #4118
    6000 pénzt szeretnék kapni érte
    ha érdekel valakit csak hajrá, vagy itt a fórumon vagy priviben:)
  • Totis
    #4117
    Kellene csinálni egy XBOX listát pár képpel per játék.

    Amit linkeltél nekem is tetszik. Az ilyeneket szeretem. Jó lenne valami hasonló mászkálós kardozós mint az Arthur...
  • arty
    #4116
    bakker, 2 hete öltem volna érte :) azota sikerült gariztatni a "régit"

    amugy, találtam beat'em up játékot, sajnos nem szimpla a játékmenet hanem küldik vannak :( Warriors a cime, Rockstar csinálta. Van 2 player coop is, combok, jo fizika, szétverhető berendezés, rendőrkocsi, használható fegyvernek csomo minden ...


    vmi wipe-out klónt tudtok boxra?
  • Puntigamer
    #4115
    mennyibe?
  • torrento
    #4114
    Hi all!
    Lehet hogy nem ez a legmegfelelőbb hely erre, de van egy eladó 1x használt xbox controllerem. Érdekel ez valakit?
    http://www.olcsobbat.hu/products/product-1004743.html
  • arty
    #4113
    köszelőre :)
  • Totis
    #4112
    én is...
    Úgyis lassan járni fogok arrafelé. Majd leírom, hogy mi volt készleten...
  • arty
    #4111
    vhol láttam king kongot, 1490ért ujonnan :D relativ h mi a sok ... de ez a linkelt oldal tényleg olcson kinál mindent, biztos benézek vmikor a boltjukba, ha arra járok!
  • Totis
    #4110
    Elég sok játék van felkínálva az oldalon.
  • Puntigamer
    #4109
    van egy bolt ahol 1500ért lehet kapni játékokat, sok fajtát, használtak, de jó állapotúak:
    http://konzoljatek.extra.hu/index_elemei/page0002.htm
  • Totis
    #4108
    Szerintem 3k-ért egy játék nem sok. Ha jobban körülnézel fórumokon egész jókat össze lehet szedni. Pl. Forza Motorsport-ot láttam 3eFt-ért amit szerintem még alkudni is lehetett volna.
  • toza #4107
    mennyibe kerul egy regi xbox jatek eredetibe boltba kb?!?3 k sok erte?mongyuk egy turok evolutioner?
  • arty
    #4106
    sztem ebay-el vagy valami kinti bolttal jobban jársz, itthon 1részt alig látni polcon xbox játékot (csak 360 mindenhol), másrészt egy burnout3 12ezer, amit pl én kerestem és találtam, de meg persze nem vettem ... :(
  • Totis
    #4105
    Nekem is széthúzva vannak a játékok.

    Mortal Combat-ot néztem én is de mindig megvert még a gép is úgyhogy letettem róla.

    A Crash Nitro Kart-ot kiadták itthon?
  • arty
    #4104
    közben láttam 16:9es TV-n az xbox-ot ... sajnos sok játék cseszik rá, h a dash szélesvásznu tévére van allitva, ő csak 4:3-ban fut :( még jo h volt a tv-n olyan opcio, h csak a széleken torzitson, középen jó arányban látszott minden ... hát igen, jól nézett ki minden a szélesképernyős TV-n (82cm CRT volt), ehez képest a 72 centisemen pici :)

    rá kellett jönnöm arra is a hétvégén, h a verekedős játékok (pl mortak kombat, DOA) nem fekszenek nekem :( mindenki megver multiban :( :D ezért hiányzik egy jokis coop beat'em up ... végre nem én szivnék, hanem a gép :)
  • Bogyi007
    #4103
    Megfelelő ajánlat esetén elcserélném Xboxomat Sony PsP- re vagy 1. 5 GHz feletti laptopra. Az Xboxhoz két darab S Controller, egy eredeti DvD távirányító és infra vevő, rengeteg játék / kb 40- 50 darab, közöttük eredetiek is / Advanced RGB kábel / optikai hangkimenet és S- video /, telepítőlemez, EvoX magyar menürendszer és Chip van benne amivel CSAK az újraírható DvD lemezt nem játsza le, egyébként mindent játszik, filmeket, zenéket, fényképeket.
  • tsabigo
    #4102
    backward compatibility frissítést feltetted a 360-ra?
  • gonczip
    #4101
    Sziasztok!
    A következő játékot az egyik isemrősömnek kiírtam: Ninja_Gaiden_Black_Pal-Xbox360, de azt mondja, hogy a Box-a 1-es verzióra hivatkozik. A játék mappájában volt egy .dvd fájl amin belül nem a szokásos: LayerBreak=1913760
    volt, hanem ez: LayerBreak=1913776. Én ezt a másodikat használtam hozzá. Ez lehetet a baj?
    Kérem segítsetek.
    Válaszotok előre is köszönöm.

  • Totis
    #4100
    Én NET-en nem is játszottam eddig. Majd kipróbálom valamivel.
  • lampard99
    #4099
    Sebaj legalább olcsobbak lesznek rá a gamek így könyebben tudok vele neten játszani
  • Totis
    #4098
    Sajnos nem. Bár van csekély rokonság a két hardware között de nem hiszem, hogy egy megszűntetett gyártású konzolra fogják a fejlesztők átirogatni a kódot...
  • lampard99
    #4097
    lehet-e 360 játékokat sima x-re vissza butitani?
  • Anubys
    #4096
    Banszag van... :)
  • Sheltem
    #4095
    Mostmár pihenj buzigyerek
  • Totis
    #4093
    Tudom de jobb ekkorában játszani. Direkt úgy vettem LCD-t, hogy az akkor 55-ös tv-mnél nagyobb legyen a kép még 4:3-an is.
    Szerintem nem turzít számottevően és az XBOXKLUB-os XBMC nagyon jól néz ki rajta.
  • turho
    #4092
    Minden 16:9-es lcd tv-n 4:3-ban használhatóak a cuccok, csak át kell állítani és kész. Jobb és baloldalom lesz egy fekete sáv, ennyi. Egy 82 cm-es lcd tv 4:3 üzemben akkora képet ad mint egy 68 cmes CRT látható képmérete....
  • Totis
    #4091
    Nem zavaró, hogy széthúzza a képet. Szerintem nagyon jól néz ki így is. Forza eszméletlen jó rajta. A CoD3 is volt olyan mint a gépemen a CoD2 Geforce6600-val. Szóval szerintem nem rossz ez a gép csak a Microsoft "ügyes" üzletpolitikája miatt nem jön ki hozzá játék. Pedig szerintem az utolsó 1 évben kezték kihasználni teljesen az XBOX adta lehetőségeket.
  • arty
    #4090
    és menyire támogatják a játékok a szélesvásznu TV-t ? nem nyujtott a képe legtöbbnek alapbol ?

    amugy, crt tv nézve nem nagyon van lemaradva pár pc-s cimet kivéve a box grafikája, van pár szép játék - napersze a crt jotékony hatása miatt jobbnak látszik, mint amilyen pl monitoron lenne :)
  • Totis
    #4089
    Én most akarok belerakni egy 160GB-s vinyót. Van egy felesleges.
    A drive cserélve lett már mindenevőre. Szerintem nagyon jó kis gép.
    A grafikája nagyon jó a 82-es LCD TV-n is.