614
Ha kíváncsi vagy ki, mivel játszik...
  • ollie
    #533




  • ollie
    #532
    a 3. képnél esik az eső és minden vízcseppnél mejelennejk a gyűrűk a vizen. persze motgásban látni sokkal királyabb!
  • ollie
    #531






  • mambo
    #530
    faszt nem látni semmit. pláne esti képen. a game brightnes beállítástól függetlenül nyomja a fotókat. hulla gagyi.
  • lwb
    #529
    jók így... ez a víz nagyon állat. köszi.
  • mambo
    #528
    kicsit világocsiccsátok mármeg a képeket. a game tul sötéten nyomja.
  • ollie
    #527
    jók lesznek 640x480 vagy nagyobbak legyenek? (max 1024x768)
  • ollie
    #526


    dx8 víz, csak próba
  • Braveheart
    #523
    Akkor tudod elkezdeni a tribunalt, ha megtámadott egy assassin, és utána beszélsz egy őrrel, aki elküld Ebonheartba, ahol egy manusszal kell beszélned, onnét meg már menni fog.
  • Eye-scream
    #522
    Sajnos nekem nincs meg a tribunal:(
  • Eye-scream
    #520
    Kép felrakása:
    Felteszed vmi vebtárhelyre (pl tar.hu) aztán beírod ide:
    (img src="a kép címe")
    a zárójelek helyére pedig tegyél <> jeleket
  • rutilus
    #518
    Daedric Dai-Katana saját mágiával megspékelve.
  • Eye-scream
    #517
    Ez milyen kard?
  • hippy
    #516
    Itt a tolvajom.Bár amennyit harcolt.....
  • Rincewind
    #515
    Ja ezt nem ide kellett volna, bocs!
  • Rincewind
    #514
    Mikor először elmegyek Mornholdba, az normális, hogy a World map még mindig a régi szigetet mutatja?
  • rutilus
    #513
    hát nemigaz.
  • rutilus
    #512
    jó, elrontottam :)
  • rutilus
    #511
    tessék:
  • Ron Ragm
    #510
    Én már beraktam, nem sok változott ahhoz képest
  • Eye-scream
    #509
    Ja amúgy rajtam kívül nem tenne be vki képet ebbe a topicba? Kíváncsi vagyok más karijaira is.:)
  • Eye-scream
    #508
    Ne is mondd, én argoniannal játszok és hatalmas szívás, hogy nem tud se cipőt, se teljes sisakot viselni, ehhez mérten pedig semmi extrát nem kap.(a méreg és betegség ellenállása jó ugyan, de azért annyira nem, a water breathing meg lóf*sz).
    Pedig mikor először megláttam örültem, hogy végre egy játék amiben nemcsak a szokásos (ember/elf/törp/félszerzet/félork) fajok vannak, de így nem ér semmit az egész mert ezekkel az egzotikus fajokkal egyáltalán nem kifizetődő játszani.
    Amúgy az idnoril biztos hogy jobb az ork páncélnál, csak ha rajtad van akkor ne beszélj az ordinatorokkal.:)
  • Eye-scream
    #506
    Faszom a rohadt zárójelbe
  • Eye-scream
    #505
    Szegény elefánt...
    img src="http://kep.tar.hu/eye_scream/images/pic1937454.jpg"
  • Braveheart
    #504
    nem erre gondoltam
  • Alastor
    #503
    Van egy ezerszer jobb RPG-m mint a Morrowind! :D És nektek nincs bibibeeeeeee! :D
  • Alastor
    #502
    Szerintem mentsél egyet, aztán majd meglátod...
  • Eye-scream
    #501
    A dreugh is jobb ha erre gondoltál...
  • rutilus
    #500
    Hát attól függ milyen nehézségen játszod a játékot. Sztem 27-esen könnyebben már neki lehet indulni, ha nehezen akkor kicsit még fejlődj. De ha szereted a kihívásokat akkor rajta! :-))
  • Braveheart
    #499
    az indoril armor, nem?
  • Eye-scream
    #498
    Én sem tudom de lenne egy kérdésem.:)
    Hogy lehet hogy a long blade skilled mégcsak 92? Nekem pont az a problémám, hogy már 20as szinten felment 100ra 23 szinten a medium armor skillem is, és most már alig fejlődik a karim:(
    Egyébként sztem az ork armor helyett szerezz be idnorilt vagy legalábbis dreughot az sokkal jobb.
  • Eye-scream
    #495
    tar.hu simán
  • Braveheart
    #494
    betennék csak nemtok egy servert se ahová felnyomhatnám
  • Eye-scream
    #493
    Na senki nemakar képet betenni a karijáról?
  • Ron Ragm
    #481
    www.morrowindfiles.com
  • Eye-scream
    #479
    Egyébként ez a sárkány ha jól emlékszem a GIGANTS 2 nevű modban volt amiben vannak még óriások (ki hinné:)) múmiák, pókok lich-ek meg még egy csomó minden...
  • Eye-scream
    #478
    Honnan lehet leszedni ezt a morrowind additionst?
    Hogy lehet bmpt átkonvertálni jpgbe?
  • Gnome
    #477
    Ajánlanám neked a jpg formátumot....
    Ez még mindig 577 kbájt.....aki először idejön hála neked várhat egy órát míg betöltődik a lap..főleg aki modemmel nyomja...Vagy ha nem akarsz szórakozni akkor tedd fel máshová és csak a linket tedd be...
  • Gnome
    #476
    ehhh....aszthittem valami kukac vagy ilyesmi...
    a morrowind aditions-ot ajánlanám neked...a Black Dragon nagyondurva....egy ütésére levesz 100at az életedből és nem hatnak rá a nyílfélék...Meg vannak elefántok scribcsalád farkasember estébé
  • Eye-scream
    #474
    Az mi/honnan lehet leszedni:)