614
Ha kíváncsi vagy ki, mivel játszik...
  • Looserke
    #574
    Ti mit enchantoltatok a Daedric tower shieldbe. Nekem 55 enchantot engedett.
  • ollie
    #573
    könyörgöm használjatok nexus-t! nálam nem látszik semmi a képek helyén.
  • Looserke
    #572

  • Looserke
    #571
  • Looserke
    #570

  • Looserke
    #569
  • Ch_Slater
    #568
    jó neve van a karinak:))
  • ollie
    #567
    használd a nexus-t
  • Braveheart
    #566
    miért nem szemből mutatjátok a karaktereiteket? ha nem tudnátok: tab+egér
  • Braveheart
    #565
    hú de szívesen beraknék képet az assassinemről... hogy lehet? A tar.hu nekem nem működött régen asszem...
  • Looserke
    #564


  • Sanca
    #563

  • ollie
    #562
    tőcsél fel inkább a nexus-ra
    regisztrálsz, majd kat a honlap pontra, majd ott egy legördülő menüből a file feltöltése kiválaszt, file kiválaszt vinyón, majd feltölti. ezután csak be kell ide linkelni.
  • Ch_Slater
    #561
    jól néz ki.
  • Looserke
    #560
    áááá végre már. Bocsi a bénázásért...
  • Looserke
    #559
  • Looserke
    #558

  • Ch_Slater
    #557
    ftp. pl wincommanderben
  • Ch_Slater
    #556
    csinalsz magadnak egy azonosítót, ftp-vel fellépsz ahol a cim: ftp.tar.hu, azonosító:neved, jelszó:jelszó
    és én ott a web könyvtárba töltöttem a cuccokat
  • Looserke
    #555
    Szameg. Valaki mondja már el részletesen,hogy hogy kell feltölteni a tar.hu-ra pl. egy képet. Elég kezdő vagyok még.
  • Looserke
    #554

  • Looserke
    #553
    akúú
  • Looserke
    #552

  • Ch_Slater
    #551
    ha a beépített képlopót használod (F12) akkor a játék könyvtárába teszi a képeket, bmp formátumba. ezt át kell konvertálni jpg-vé, mer a bmp-k valami 2.3mb-sak.
    azt meg irfanview-val, vagy acdsee-vel egy pillanat. bár ezt lehet tudod, de azért leirtam.
  • Looserke
    #550
    Köszi mindent... holnap jönnek a képek!!!
  • Ch_Slater
    #549
    kis esti html tanfolyam
  • Ch_Slater
    #548
    a morrowind.ini-ben a Screen Shot Enable=1 beállításával és asszem F12 a játékban...
    de lehet a fraps progival is...
  • Ch_Slater
    #547
    most ez lehet nem fog laccani de valahogy igy nézzen ki:
    < img src="http://www.tar.hu/neved/kep1.jpg" width="800" height="600" > < /img >

    a relációsjelek után/elött nem kell szoköz, tehát pl. a < és az img legyen szorosan egymás mellett. :)
    a width/height páros nem kell ha eleve nem nagy a kép, de szerintem egy 1024x768 már kilóg a fórumból...
  • Looserke
    #545
    Ja és képet hogy loptok a játékból???
  • Ch_Slater
    #544
    beirod azt h:
    *img src="http://www.képhelye.aneten"* */img*
    a csillagok helyére a megfelelő relációsjeleket kell beirni. a lezáró /img lehet nem kell, de biztos ami biztos alapon tedd oda.
    esetleg ha nagy a kép akkor a kép helye után, még a lezárás előtt rakj be egy height="xxx" width="xxx" párost.
    mondjuk 800 és 600-at ha valami bazinagyok a képek...
    jah és ne bmp-be, hanem valami jó kis jpg-be.
    remélem érthető volt (és remélem h jol is irtam le)
  • Looserke
    #543
    Nah holnap én is csinálok képeket, csak még arra kell rájönnöm, hogy hogyan kell képet beszúrni...
  • konoko
    #542
    Itt az én karakterem is. Semmi extra cucc nincs. Igy sokan le is becsülik, de a túlvilágon rájönnek mindig hogy hiba ruha alapján megitélni valakit =) Amúgy 14-15ös mágus, Destructionra gyúrva eddig. A ruha alatt még mindig a DB szettet viseli, csak most éppen a frissen zsákmányolt Surani házában lesz lakásavató, igy picit szolidabban várja a vendégeket. Egyszer majdcsak lesznek jobb felszereléseim, illetve remélem lesznek...
  • Ch_Slater
    #541
    jah az átlagos alkatrészeket nem irtam le....
  • Ch_Slater
    #540
    hopp. a második képbe valahogy bejutott a flashget sz@ros bedobóablakja.
  • Ch_Slater
    #539
    most ezek a cuccok vannak rajtam, 20-as szinten:

    Daedric Katana:enchantolva Damage Health 10-20, Poison 9-20
    Boots of Blinding Speed:valami miatt nem vakit.szerintem bug mert néha vakit, utana meg nem...
    Daedric Graves:Armor rating 181
    Dwemer Bracer:Armor rating 45
    Ebony Cuirass:Armor rating 136
    Ebony Shield:Armor rating 136
    Sarano Ebony Helm:Armor rating 136 (ezt milyen könnyű volt megszerezni:))...)
    Belt of Sanguine Hewing:Long Blade +5pt (constant effect)
    remélem jók lesznek a hivatkozások, mert tárról még nem linkeltem...


  • ollie
    #538
    aha, minden dx8-as karesz tudja, így gf3-tól felfele bármelyik (kivéve mx-ek, nehogy vegyél!), valamint az összes radeon ami 8 vagy 9-el kezdődik. Még egy tök olcsó R9100 LE vagy GF FX 5200 is tudja.
  • Braveheart
    #537
    A TI kártyák ja meg azok amik tudják a pixel shadert. A víz meg tök mókás, amikor nézzük és épp elérünk egy új helyszínre- volt hogy az addig "fehér" víz rögtön sötét lett. Amúgy tényleg szép, a régi gef2mx-emen egy nagy kék foszlány volt az egész, a gef3ti-n sokkal szebb meg gyorsabb lett
  • steweee
    #536
    ezt a vizet gef3-as v. gef4-es tudja?
  • ollie
    #535
    na egyenlőre ennyi. később majd még nyomatok más shotokat is ami nem víz csak szép...
  • ollie
    #534