511
Megszűnik a 150,-Ft-os kedvezmény július 1-től
  • Ams
    #307
    nekem july 1.-től 12k havi-ért! korlátlan /0-24h\ hozzáférés! jee! nekem is mindenkinet lessz july 1.-ig...
  • Imremagdi
    #305
    ez így nem igaz!! Méghogy ugyanannyi pénzért korlátlan internet??? Olvasd végig 25 óra internet e felett 4-5 forint percenként!!! ÉZ PEDIG BORZASZTÓ SOK!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #304
    hát én semmit nem értettem:)
  • atee
    #301
    akkor nem fizetem tovabb es kesz:)
    Elkoltozok:)
  • RelakS
    #300
    Ezt már láttátok?
    index.hu/tech/uzlet/matav507
    -=RelakS=-
  • RelakS
    #299
    V-net legalább az új csomagok között megjelentette a korábbi alternatíváit, amik csak az előfizu árában voltak pár forinttal drágábbak (tényleg csak PÁR!! forinttal!)
  • Efreet
    #298
    nincs lehetöség a szerzödés visszamondására a különbözeti díj kifizetése nélkül.
    máskor gondoljatok bele, hogy mi történhet 2 év alatt. szarul hangzik, de minden elöfizetésnél, ha elkötelezed magad, benne van, hogy meg lesztek sz...atva.
  • atee
    #297
    hat valami megldas csak van hogy lemondhassuk!!
    Szerintem a Fatav beugratott minket es utana elonytelenul egyoldaluan valtoztatott a felteteleken...
    Ez nem lehet torvenyes .
  • CSOCSO
    #296
    akkor szívtál de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!! nemtudod lemondani csak ha a hátralévő honapokat kifizeted!!! szal ezt csúnyán szoptad, sajnos:((((((( amugy csak 2 vonal nem 3!
  • CSOCSO
    #294
    az hogy akármennyit netezel az óra megáll 150 ft nél!! tehát hiába netezel délután 6 tól reggel 7 ig.. az csak 150 ft.. viszont most ha ennyit netezel az 4 ezer ft naponta!
    ezért ide gyertek:
    http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/viewthread.php?tid=109&repi=0
  • CSOCSO
    #293
    MINDENKI IDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/viewthread.php?tid=109&repi=0
    küldd el haverjaidnak meg mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
  • G@b0r
    #292
    mi az a 150 ft-os kedvezmény?
  • G@b0r
    #291
    mi az a 150 ft-os kedvezmény?
  • FrezeR
    #289
    azt hallottam hogy az enternet "mindenkinek" csomagja ugy müködik mint a UPC-s net azaz letöltesz kb 1.5 2gb-ot és lelassul!! igaz ez??
  • Mike
    #288
    fuck
  • PetruZ
    #287
    A M* első negyedéves nyeresége 44% -kal nagyobb, mint tavaly ilyenkor volt...

    http://index.hu/gazdasag/tozsde/matav0515/

    No comment...
  • atee
    #286
    hat kapni kapsz ha van!
  • Ramore
    #285
    Hát szvsz egy bullshit az enternet mindenkinek akciója: 6800+áfa=8500+30X150=4500 Ez összvisz 13000Ft
    Ennyiért bárkitől kapsz adsl-t már egy éve legalább, sőt talán, ha van 3 éved akkor olcsóbban is!
  • PetruZ
    #284
    Valamelyik hírportálon lévő cikkben olyasmit fejtegettek (bár nem jutottak konkrét eredményre), hogy jogilag esetleg támadható a szerződés egyoldalú (már Matáv felőli) módosítása és az abszolút jóhiszemű fogyasztó megtévesztése. Talán meg lehetne kérdezni egy ügyvéd/jogász ismerőst...
  • Yoghurt
    #283
    3 osztálytársamnak már van adsl, és a 30-50 kb/sec nem csak legenda, saját szememmel láttam !

    (Győr)
  • atee
    #282
    Valami igazan tuti dolog kene arra hogy lemondhassuk az akcios isdn-t.....
    Bar nalam semmiely mas gyosabb net nem elerheto :(
    Matav kabel azt mondta fel even belul biztosan nem:(( kapjak be! ADSL kizart:( optikai halozat:(
    UPC Nincs a hazunkba es nem tervez bovitest:(
    A legszebb az hogy mellettunk levo hazban UPC van:) Ott lakik egy baratom! Ezert szeretnem hozza megrendelni majd kb. 50 m utp kabelel:) athozni hozzank:) neki ugyanis egyenlore gepe sincsen! Ez nem is rossz 5let csak ehez le kene tudni mondani a kibaszott isdn-t mert az mar sok egyutt:( meg felesleges...
  • KeKKSZike
    #279
    Én várok...
    Én szerintem egyre kedvezőbb ajánlatok, akciók lesznek! Én MATÁV ADSL-t akarok... Csak várok valami jó kis akcióra! :) Szerintem Június 1-től lesznek! ;)
  • KeKKSZike
    #278
    "ez 20 óra, és 2ft/perc a további hozzáférés"
    ÉS! Egy nap 150 FT-nál többet nem fizetsz!!
  • Yoghurt
    #276
    enternettel 6800+áfa az asdl+ 20000+áfa cs.díj
    ez 20 óra, és 2ft/perc a további hozzáférés

    egész jó. Csak az a csatlakozási díj ne lenne ott
  • Ramore
    #275
    Csak a csatlakozási díj elég borsós összeg álltalában!
  • Yoghurt
    #272
    Mennyiért lehet manapság Adsl-hez jutni?
    És mennyi annak a havidíja?
    ha 6-8e -re lemegy szerintam nagyon megérné, már most asszem 9-10 körül van, nem?
  • Totya000
    #271
    39 honap eseten nincs beszerelesi dij, ha jol tudom.Az meg jobban megeri?
    szerinted?
  • Totya000
    #269
    remek valasz volt, koszi!
    Most amellett, hogy nem tudom, hogy melyik szolgaltatot valasszam, ravilagitottal arra, hogy mekkora "birka" vagyok.
    ehh
  • Alexease
    #268
    Aminel szerzodest kell alairni, regen rosz.
    Ha egy szolgaltato – legyen az barmilyen – ugyfel kozpontu szolgaltatast nyujtana, versenykepes aron, nem lenne szukseg ilyen egyoldalu, szerzodesnek nevezett szemetre. Persze ehez konkurencia is kellene, de hat nalunk, szinte minden fontosabb szolgaltato monopol. Meg persze, fel kellene hagyni, ezzel a „magyar” kizsakmanyolos, haracsolos, „az ugyfelnek csak a penze fontos” tipusu gazdalkodassal.
    Persze, ehez kell a „birka” magyar nep is, melyet barmilyen apro dologgal be lehet „vakitani” es csordaban (???) tartani.
  • Totya000
    #267
    szerinted 1 eves szerzodesnel melyik szolgaltato arai a legkedvezobbek?
  • Ramore
    #266
    Ha három évre aláírsz nekik!!
  • Mike
    #265
    hát akkor el vagyok maradva
    régen drága volt, de jó
  • Totya000
    #264
    en ugy tudom hogy a DataNet a legolcsobb most...
  • Mike
    #263
    drága
  • Mike
    #262
    Vivendi ugy szar, ahogy van. Isten mentsen meg tőle.
  • Mike
    #261
    Ez nem politika, ez neki a nick neve
  • Mike
    #260
    A csatlakozás nekem ingyér volt. Ahogy az isdn csatlakozás is.
  • Mike
    #259
    Nekem Chellom van. épp ezért a Matáv drágább lenne. Arról nem beszélve, hogy amire én használom, arra az 50K bőven megfelel.
  • Totya000
    #258
    Mondanatok velemenyt a Datanetrol?
    koszi:Totya
  • Pheel
    #257
    Elegem van a Matávból egy életre. Szereztek egy olyan ügyfelet, aki SOHA többé nem fogja őket választani.

    Matáv: Az ügyfeleken túl