1240
SEGÍTSÉG
  • madass
    #320
    ebben az egyben egyet értek veled ezértr hagytam én fenn az enyémen a vistát
  • simonl #319
    Köszi a tippet, jó kis oldal de sajnos az angoltudásom elég gyenge.....

    Nagy kérés lenne ha linket dobnál az már lejjebb leírt problémákra?

    Előre is kösz.....
  • virs lee
    #318
    Ha kapsz egy jól belőtt jogtiszta oprendszert, akkor minek lebutítani egy warez cuccra, amivel még szenvedni is kell? Annyival nem gyorsabb az XP, de legalább több benne a hiba.
  • virs lee
    #317
    Az Everest többet tud a hw eszközökről mint mi.
  • virs lee
    #316
    ATI kártyákhoz még mindig a legjobb a Catalyst + DHmodtool (driverheaven.net).
  • simonl #315
    Igen, ez egy ASUS X53KA laptop, hardverekhez nem nyúltam, egyedül a VISTÁT szedtem le és XP -t telepítettem. 3 napja szüttyögök vele sikertelenül...

    VGA: ATi Radeon HD2600 (512MB)
    Duak proci és 2 GB RAM.

  • madass
    #314
    am gárilag ilen vid karii van benne?
  • simonl #313
    Nem, egy omega drivert kaptam, újraindítottam és a lenti dolgok még mindig sárga kérdőjelesek:)

    néztem a laptop gyártójának honlapját de semmi, ill. nem tudom sajnos mit is keressek.....
    néztem a driver .hu -t is, sajnos ua.
  • madass
    #312
    amit kaptál az nem tartalmazza ezeket?
  • simonl #311
    Köszönöm de nem segít, XP 32 -t telepítettem....

  • simonl #310
    VGA driver linkjét már kaptam egy másik fórumon....működik is......

    Már csak a már korábban leírtak hiányoznak:

    PCI DEVICE
    PCI\VEN_1002&DEV_4383&SUBSYS_13391043&REV_00\3&267A616A&0&A2

    SM Buszvezérlő
    PCI\VEN_1002&DEV_4385&SUBSYS_14F71043&REV_14\3&267A616A&0&A0

    USB DEVICE
    USB\VID_0B05&PID_1712\0194E8-5B-0002

    Az a baj, hogy nem is tudom mik ezek, az angol tudásom is gyenge ezért nehezen találom fentiek XP s verzióját vagy driverét.
  • madass
    #309
    ez a honlap sztem segít majd neked: honlap
  • madass
    #308
    központi driver

    pill leirom a pontos nevét csak a másik gépemben van ati graf kártya
  • simonl #307
    Szia,

    Ez mi is? Mire és hogyan használhatom?
  • madass
    #306
    multidrever......
  • simonl #305
    Ja és ha tudtok a VGA drivert ami tuti jó azt is megköszönöm...
  • simonl #304
    Sziasztok,

    Tehnikai segítséget kérek a következőhöz: ASUS X53KA laptop, ATI Radeon HD 2600 (512 -es VGA)

    A gépet gyárilag vistával vettem, de XP alatt szeretném üzemeltetni.
    Sajnos telepítés után nem települ fel minden driver automatikusan a driverlemezről. Elkezdtem kutakodni a neten, eredmény: a VGA hoz csak vmi DNA drivert találtam amivel működik ugyan de nem tudom milyen lesz játékok alatt.
    Három kis kérdőjelem van még az eszk. kezelőben, ezekhez nem találtam drivert, tudnátok segíteni a keresésben????

    PCI DEVICE PCI\VEN_1002&DEV_4383&SUBSYS_13391043&REV_00\3&267A616A&0&A2

    SM Buszvezérlő
    PCI\VEN_1002&DEV_4385&SUBSYS_14F71043&REV_14\3&267A616A&0&A0

    USB DEVICE
    USB\VID_0B05&PID_1712\0194E8-5B-0002


    Előre is köszönöm a segítséget.
  • lacika123
    #303
    ja és ne irjatok be h "Biosba" mert ott ne mnagyon lehet, kiirja h a vga memorit de szurke szval nem lehet állitani :PP
  • lacika123
    #302
    Hello!

    Kéne kis helpi :D
    Van egy Aspir 5720Z-2a1g16mi laptopom és 8mb-s a videókártya de elvilig megosztott memorias 256-ig :) Csak nemtom h kell beállitani vlaki help me pls :X
  • virs lee
    #301
    Működgetni működget... Kérdés hogy a nyaralás felét szereléssel akarod-e tölteni vagy csak nyaralni...
  • madass
    #300
    épp ez az! az is müködik. A célra amire akarja használni.
    Ha a csávo csak emgir rajta egy két árajánlatot és nyomtata arra azok is jok amiket leirt....
  • virs lee
    #299
    Vannak 30 éves Trabantok is...
  • madass
    #298
    acer aspire 3020 3 éve tökéletesen szolgál.....és nem 400k (egyszer sem volt még szervizben....
  • virs lee
    #297
    Utóbbi 2.
  • Monoton
    #296
    hali

    melyik a jobb?

    egy integrált VIA Chrome9 HC DX9 256Mb vagy X3100 vagy 1150


    köszi
  • virs lee
    #295
    200k egy havi fizetés. De ha kirúgnak, mert határidő helyett mindig csak a "már megint szervízben van a gépem, nem lettem kész"-t tudod előadni, akkor nem 1 havi pénzed bukod.
  • virs lee
    #294
    Én se akarok autóért / lakásért milliókat fizetni, de annyiba kerül.
  • madass
    #293
    hát figy addig ok értem én a logikád meg egyet is értek a dell-ibm munkailag verhetetlen, de nem biztos hogy a barátunk 400k-t akar fizetni egy gépért

    'munka' nem biztos hogy millios adatotak tárol rajta.....
  • virs lee
    #292
    A Mac ugyanolyan fos mint bármelyik Acer / Asus. Az ilyen gagyik csak a balkánon számítanak ideális munkagépnek, ahol nem baj ha percenként van velük vmi probléma. Munkára pont a megbízhatóság a legfontosabb szempont és nem a filléres ár + "kicsit játékra".
  • madass
    #291
    és akkor te mindenkivel megvetetnéd mindenre a dell vagy a apple legnagyobb gépét vagy ibm et? ezek ugyanis az ideális szövegszerkeztő, munkagépek.....
  • virs lee
    #290
    Minek bűnteted magad XP-vel, ha már egyszer készen kapod a Vistát?
  • virs lee
    #289
    Trabanthoz viszonyítva a Lada is jó...
  • madass
    #288
    keresd ki mindened márkáját tipusát és google: xmárka y tipus driver for windows xp

    ennyi kicsit keress

    UI: gyári cd ken nincsenek fenn a driverek?
  • simonl #287
    Sziasztok,

    Volt már valaki akinek sikerült egy gyári VISTA oprendszert lecserélni XP re, és utána minden drivert sikeresen feltelepített????

    ASUS x53KA laptop és egy napja szívok vele....és semmi ráadásul a wifi drivere sem települ sok egyéb mellett.
    Ha igen írjon és osszuk meg az tudásunkat ill. nemtudásomat:)

    Van ilyen szervíz vagy szaküzlet ahol életet lehelnek az XP be és ezáltal a laptop ba is???

    Köszi
  • madass
    #286
    vista eelfelejtve.
    1. rakd fel a xp profot.
    2. routert-el hzangold össze
    3. rakjál rá firefoxot.
    4. azzal már mindent le tudsz szedni...
  • zotja
    #285
    Acer aspire 3050 laptopot kaptunk ma! semmi nincs rajta. szeretném beüzemeltetni a netet bluetoothot meg mindent! de mindenhez program hülyeségeke kellenek! vki help :(
  • madass
    #284
    viszont az msi notebookok gtényleg jók.....
  • virs lee
    #283
    A Pick szalámi is tök jó, akkor biztos jó lehet a Pick notebook is...
  • madass
    #282
    nem tudom mi a gondod az msi vel hisz ha alaplap és tartos akkor vagy msi vayg gigabyte
  • Insider007
    #281
    Sziasztok!
    Magyar Vista Ultimate-et telepítettem a HP nx6325-ös laptopomra.
    A telepítés befejeztével, az első újraindítás után nem a beállított monitor fényerővel jelentkezik be a rendszer. Próbáltam átállítani, de semmi hatása.
    Viszont ha kilépek (felhasználóváltás), majd pedig rögtön vissza akkor már az előre beállított monitor fényerőt használja, ezzel a módszerrel viszont elég hosszadalmas minden alkalommal a belépés.
    Ja és ha használat közben kihúzom a hálózati csatlakozót, akkor nem áll át automatikusan az akkus működéshez beállított fényerőre.
    Hardverhiba kizárva, mert XP és linux alatt (ezzel) semmi gond nem volt.
    Ha van valakinek egy épkézláb ötlete azt megköszönném, mert kezd az agyaqmra menni.

    U.i.: Emiatt kétszer újratelepítettem teljesen a rendszert, még az SP1-et is megpróbáltam, de semmi hatás.