378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • BenedekFeco
    #357279
  • BenedekFeco
    #357278
  • Tikal #357277
    Ember, neked üldözési mániád van, én nem kommenteltem semmi sehol semmilyen politikai töltettel, egyetlen reakciom volt, amiben azt mondtam, hogy Trump egy ostoba ember, egy szó nem esett politikáról, üldözési mániád van, szóval most már jó lenne ha alátámasztanád amit mondasz, mert ez csak hazugság és feszkó keltés, pontosan az ami ellen itt ágálsz. A személyeskedést meg be lehet fejezni, mert a véleménynyilvánításhoz még a magamfajtának is joga van, nem csak a magadfajtáknak :)

    Ha továbbra is nyomod a hülyeséget, akkor hívhatsz egy moderátort aki szépen átnézi miről is beszélsz meg mivel vádaskodsz covfefe
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.06.11. 10:17:24
  • Mr_no_NaMe
    #357276
    Figyelj, nekem csak azzal van bajom, hogy akár mikor ha csak 2% politikai utalás van valamilyen posztban, akkor jössz te, és cat haverod aztán folyamatosan elkezdtek vergődni a témán, és provokáljátok a feszkót a libsi szövegeitekkel (ezt ne merd letagadni, mert már 3 vagy 4. alkalommal figyeltem meg, és több másik tagnak is szúrtátok a szemét a provokatív hülyeségeitekkel).

    Szerintem te tipikusan olyan fazon lehetsz aki képes egy hónapban 1 hetet lent sátorozni a határkerítésnél valami táblával, hogy engedjék be szegény migriket. Pont ilyen "civil aktivistának" tudlak elképzelni, azt meg végképp sajnálom, hogy egy magadfajtának joga van még a véleménynyilvánításhoz...
  • Tikal #357275
  • Tikal #357274
    haha, ki az a ti? :D
    Trump egy ostoba ember, már azelőtt is az volt, hogy elnök lett volna, és én rendkivűl viccesnek találom szinte minden megnyilvánulását, ha ez neked nem tetszik akkor görgess tovább.

    Nem értem, hogy mégis min háborodsz fel, mikor itt egyedül te vagy az aki behozta a politikát, se én se más egy szóval nem hoztam fel, te jöttél rögtön a libsizéssel, meg a ti vagytok stb.. szánalmas a vergődésed :)
  • Tetsuo
    #357273
    Az új generáció?
  • Tetsuo
    #357272
    A legtöbben azért, mert nem hiszik el, hogy változtathatnak. Egyszerűen reménytelennek gondolják a helyzetüket.
  • RaidenHUN
    #357271
  • Tetsuo
    #357270
    Sajnos ez nem vicces, hanem a szomorú valóság.
  • Tetsuo
    #357269
    Vagy az EU Parlament elnöke vagy a német szociáldemkratáké... :-)
    Ezek mind bábok.
  • RaidenHUN
    #357268
  • Tetsuo
    #357267
  • Tetsuo
    #357266
    Na persze. Én nem rakhattam be politikusokról (tényleg) vicces képeket, valaki meg azt csinál, amit akar...
    Ez aztán a korrekt moderálás! :-S
  • RaidenHUN
    #357265
    :Amúgy csak flame keltést szerettem volna tényleg ... reméltem lesz valaki elég hülye, hogy ráharap.:
  • BenedekFeco
    #357264
  • FalseHeLL
    #357263
  • Neocortex
    #357262
  • BenedekFeco
    #357261
  • Sippie
    #357260
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy képpel hogyan lehet nyafogni?
    Ki mondta, hogy válaszoljál a képekre? Ennek a topiknak nem az a célja, hogy mindenki reagáljon minden képre, akkor 100x ennyi hsz lenne. Benézel, ha tetszik a kép/videó akkor röhögsz, ha nem tovább görgetsz, ahogy anno ki is volt írva fejlécbe.
    Csak Baliboy valamiért úgy érezte, hogy ő egy akkora ember, hogy megmondhatja másnak mit rakhat be és mit nem. Ez már szándékos vitakeltés. Ha a Trumpos témák elférnek itt, akkor szerintem az is.
    Az utolsó kérdésed nem értem miért nekem címezted...
  • morcosqtya
    #357259
    SzirmosSzisza #357256
    PLaci #357257
    Köszi, így már értem.
    Szegény elnökemberei. :))
  • CSOCSO
    #357258
    Mert aki a kepet betette az nem nyafog? Azert nem valaszolok az ilyen kepekre mert nem vagyok kivancsi a nyafogasara. Aki beszolt meg semmi kulonoset nem mondott. Nem anyazott, nem hivott senkit semminek, nem szemelyeskedett.
    Ezenkivul; lehet en vagyok buta de mi koze a politikahoz a rasszistaknak? Tehat a liberalisok nem lehetnek rasszistak meg szexistak?
  • PLaci #357257
    Este felrakott a twitterre egy tweet -et, ami evvel a halandzsával végződött, majd nem lett törölve kb. 6 órán keresztül.
    Főleg azért röhögtek rajta, mert úgy tűnik senkinek nem volt mersze a pojácát felkelteni, hogy törölje.
    Természetesen az egész elkezdett mutálódni, és pl. azon veszekedtek egyesek, hogy hogy kell kiejteni, meg hasonlók.
  • SzirmosSzisza
    #357256
    "(n.) When you want to say "coverage" but your hands are too small to hit all the letters on your keyboard."

    Amúgy ja, az ért lett meme, mert Ő írta
  • morcosqtya
    #357255
    Én továbbra sem értem mi ez a covfefe.
    Tudom a Trump tweetelte, de mi a ferde f@szt jelent?

    Mitől lett ilyen vicces / meme?
  • SzirmosSzisza
    #357254
    Ez mondjuk jogos, mi sem fogunk meggyőzni, hogy egy kétszínű bohócot istenítesz, te se minket, hogy a nyugati társadalom összes vezetője kétszínű hazug senkiházi, kár ide behozni a politikát, bár én azt még mindig tartom, hogy a Trumpos videók "párttól" függetlenül viccesek, de ha ennyire zavar titeket akkor nem linkelek többet ilyen vidiót.
  • Mr_no_NaMe
    #357253
    Ezt a covfefézést is csak ti tudjátok nyomatni, más kapaszkodó nincsen.

    Amúgy kár volt megszólalnom, mert ahol libsiattak van, ott feltűnik a narancs, sárga zöld pontos user meg a Cat 02..aki sztem egy és ugyan az a reg, vagy testvérek vagytok, vagy klónok, vagy nem tudom...de olyan érdekes, hogy ti mindig úgy megmondjátok a frankót és mindig ti politizáltok és provokáltok...ajánlom nektek a #357232-s kommentet, tűnődjetek el rajta.
  • Tikal #357252
    amúgy meg covfefe :D
  • SzirmosSzisza
    #357251
    Attól még, hogy elnök lehet ostoba, így hihetőbben szólítja meg a célközönségét

    De azt szerintem mindenképp ki lehet jelenteni, hogy, ha Hillary nyer akkor nincs ennyi vicces béka meg képregény :D
  • Tikal #357250
    te is a barátja vagy? :D

  • Frequency
    #357249
    Inkább Macron,aki agyon vissza szívatta a bohócot :)
  • Mr_no_NaMe
    #357248
    takarodj már innen :D
  • Mr_no_NaMe
    #357247
    Biztos ostoba ember ha egy ilyen nagyképű, királyt játszó karakterrel az USA elnökévé tudott válni..amúgy messze a legszimpatikusabb ember aki mostanában "trónra" lépett...a sok kétszínű patkányt inkább hagyjuk akik semmi mást nem csinálnak csak hazudnak és hülyeségeket beszélnek lásd: Hillary, Junker, Merkel stb...ezek szerintem ezerszer rosszabbak és kártékonyabbak mint Trump.
  • BenedekFeco
    #357246
  • Tikal #357245
    "bitch who don't know bout Pangea"
    :D
  • BenedekFeco
    #357244
  • Szabi #357243
    zseniális :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Where is my bag?

    Oh, that leather one next to the trash?

    That's the one right? Made out of cow, I think?

    So you don't eat the meat, you just be wearing the shit

    I'm not listening dude

    That's barbaric as shit
  • RatBaG #357242
  • BaliBoy
    #357241
    Ezt ne nekem írd, hanem aki politikai jellegű képeket posztol!
  • Sippie
    #357240
    "- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk."