378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • vizes
    #366884
    Így sem. Mindegy.
  • Ferenc4
    #366883
  • Zsoltee_a_bator
    #366882
    Valami Csernobillal kapcsolatos.
  • vizes
    #366881
    Nem vagy vele egyedül. Azt hittem csak nekem nem jött át a poén.
  • morcosqtya
    #366880
  • Tetsuo
    #366879
    Nem értem a "poént", de ahogy tovább olvasom a hozzászólásokat, valószínűleg nem is vesztek vele semmit.
  • toza #366878
    tek...

  • toza #366877
    szamar...lodarazs... es most az ember es kajak szerelmebol szuletett iker par lathato...

  • ximix #366876
    Útjavítási munkákhoz keresünk munkatársakat.
    Követelmények :
    150kg-os testsúly minimum
    2-3 ugrálás/perc

    Amit nyújtunk:
    Munkacipő

    Jelentkezést várjuk
    A Magyar Nanotechnológiás Kátyútömítő Kft.-címén


  • PeeTeR
    #366875
    "Te taposd, te nagyobb darab vagy." :DASDSADASADSADS
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2019.06.27. 20:13:35
  • dashed_
    #366874
  • Vektast
    #366873
  • Alexease
    #366872
    Hungarikum:D
  • Musachy
    #366871
  • RatBaG #366870
  • morcosqtya
    #366869
    Nyugi srácok! Holnap már jön egy hidegfront (elvileg). :)
    Jó reggelt fejfájás, here we go again!!!
  • Bokafix2
    #366868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. "(és egyéb)"... Ezek szerint a látásod is szelektív.
    2. Azt a képet direkt neked szántam. Egy skizofréniát szűrő teszt. De csak azért, mert annyira rajongsz a tesztekért.
    3. Aduász egy szó... hihetetlen, hogy még mindig képes vagy alulmúlni magad. :D Persze nyilván szándékosan írtad így.
    4. Pedig egy előző posztodban még te hivatkoztál az iróniára, most mégsem érted? De még ha a szövegem kontextusából indulsz is ki, abból is világosan látható, hogy a fasz se akar barátkozni veled.

    Valójában alig posztolok ide, szóval ez is sokatmondó, hogy máris én vagyok kikiáltva a trash királyának, pedig a topik posztjainak kb. a fele szintúgy egy hulladék. Csak én veled ellentétben nem teszem szóvá, hanem továbbgörgetek. Minimum úgy viselkedsz, mintha te szartad volna a Grand Canyont, vagy mintha nekem a te ízlésedhez kéne igazodnom. Ne segíts, arra nincs szükségem... inkább verd ki, attól megnyugszol.
  • RatBaG #366867
  • Tinman #366866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Összegezzük:

    1. Betettél ide egy vállalhatatlan szemetet, ami az Univerzum egyetlen pontján sem lenne se humoros, se aranyos, ergo ultra off. (Ezt nem csak én tettem szóvá.)

    2. Betettél rá egy másik off képet, ami dettó a kutyát nem érdekli.

    3. Ellőtted az SG-s ultrasuttyók adu ászát, a helyesírás kártyát egy elgépelés miatt. Ez mondjuk megint csak kiváló képet fest arról, hogy milyen színvonalat képviselsz. Várjuk az életkor kártyát, és az új reg. jokert...

    4. A cimboráid rossz helyen keresed... ott keresd, ahol az ilyen értékelhetetlen szemeteket kiokádják a netre, ergo nem vagyok a cimborád, úgy fest már nem is leszek, hiszen igyekszem elkerülni a humor legkisebb morzsájával sem rendelkező embereket.

    Segítek: Ne tegyél be több szart, annál az is sokkal jobb, ha semmit nem teszel be. Szívesen!
  • BenedekFeco
    #366865
  • BenedekFeco
    #366864
    Kata óta nem volt egy jó kis adok-kapok itt a topikban :D
    Flame On!

  • Neocortex
    #366863
  • Bokafix2
    #366862
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért a te intellektuális nívódat is híven mutatja, hogy képes vagy így betriggerelődni egy szándékoltan trash szaron... a topik szabályaiba nem ütközik ilyet megosztani, az viszont ki van írva, hogy ne picsogj.
    Nekem meg amúgy sem célom, hogy az egyéni ízlésed kiszolgáljam... arra az egered görgője való. Nem azért posztolok, hogy te két redtube-os faszverés között jót röhöghess a monitor előtt... magasról teszek rá, mi tetszik neked. A helyesírási hiba felhozását meg nem kell mellre szívni cimbora... igazából segítő szándékkal lett említve, hogy máskor ne lőj ilyen bakot, hanem legyél egy kicsit igényesebb magadra, és rászánj arra pár másodpercet, hogy átnézz egy megveszekedett kurva sort, mielőtt elküldöd.
  • Tinman #366861
    Helyesírás SG kártya, egy elgépelésnél, fúúú de menő Fagy, most jól megmondtad

    Viszont végre megvan, hogy ki készíti ide a full offtopic, humortalan, agyhalott szarokat. Nem lehetne esetleg, hogy ezektől megkíméled a többieket és otthon egyedül nézegeted magadban?
  • Pluskast
    #366860
  • PeeTeR
    #366859
  • Bokafix2
    #366858
    Persze, csak annyira szereted a teszteket, hát küldtem neked egy pszichológiai tesztet.
    Amúgy mi a tököm az a "zárosztály", valami menő barkácsáruház?

    A valódi poén az, hogy VIP-ként 10 perced van utólagosan szerkeszteni a szöveget, és még így is elbaszod.
  • Tinman #366857
    De az megvan, hogy ez a humoros-aranyos képek/videók topikja ugye?
  • Bokafix2
    #366856
  • Senna84
    #366855
  • CSOCSO
    #366854
    Egyszer amerikaban valami magyar emberke aki tozsdezett otthonrol vett egy gepet es megkert, hogy tegyem ossze. Azt hittem kulon vett pc alkatreszeket de csak a kabeleket kellett bedugnom a hatuljaba. Arat elore megbeszeltuk (150 dodo. lol)
  • Tetsuo
    #366853
    Ki mondta, hogy nem igaz? Minden cég és kormány kémkedik, ha lehetősége van rá. Legalábbis ez a kiindulás.
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2019.06.25. 23:23:19
  • Tikal #366852
    Attól az még igaz lehet, hogy ők is azt csinálják :)
  • Tetsuo
    #366851
  • Tinman #366850
    Kiváló teszt! Aki szerint ez egészen kicsit is vicces, az zárosztály pozitív. Az alkotója nyilván egy sérült ember... aki ennyire nem képes értelmezni az iróniát, humort az kezelésre szorul.
  • ximix #366849
  • Synchronous
    #366848
  • cikasz
    #366847
    ezdeszar...
  • Bokafix2
    #366846


  • ximix #366844
    Mi történik ha az oroszlán megszökik az állatkertben, japánok elpróbálták :)
    twitter link

    Ez az a helyzet, amikor a röhögés és a sírás egyszerre fojtogat :)
    face link