Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

passatgt
#293872
mi a gond ezzel?

nan76
#293871
z meg az új tv-maci...szánalom

Ha már egy embernek tetszik amit alkottam az maga a sikerélmény.Még ha Én vagyok az az egy valaki is

flashpointer
#293870
gondolom a 9gag-et meg levette -.-

Emancipate yourself from mental slavement!

dave9004
#293869
vicc, hogy vki facebookra linkelte aztadom-os változatát, amihez hozzá írta az oldal hogy: eközben szibériában.....
Marci0115
#293868

RatBaG
#293867

Per Aspera Ad Inferi.

flashpointer
#293866
van háza is meg itatótálkája, õrzi a házat 😊

Emancipate yourself from mental slavement!

#293865
Hegi90
#293864
ööö
oké

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#293863
Nem is kell tudnod. Ez egy mesterségesen generált igény. Mert el kell adni a millió sztármagazint és az ilyen mûsorokat. Valaki rácuppan, valakit hidegen hagy.
Hegi90
#293862
az a baj, hogy én nem tudom mit mikor hol 😊
szerintem nálunk be se jön a budapest tv

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#293861
Ja sg-n senki se néz tévét, de mindenki kapásból tudja ki, mit, hol, mikor.

Én azt se hiszem el, hogy sokan az ilyen tehetségkutatós mûsorokban komolyan gondolják, amit elõadnak. Szerintem egy részük szép pénzt kap azért, hogy leégessék magukat. Zsûribe meg kell egy beszólogató ember, hogy a youtube-ra és társaira felkerüljenek az ilyen videók, így reklámozva magát a mûsort és növelve a nézettséget. A nép meg zabálja.
Hegi90
#293860
nem néztem tévét már több mint 3 éve (ha a meccseket meg az F1-et leszámítjuk)
a palit a hangjáról ismertem meg, pár hete pont néztem youtube-on ilyen fos klippeket egy ugyancsak hosszú éjszakán 😊

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Khabbas
#293859
Hát ez Epic! <#vigyor>

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

Anthrax
#293858

#293857

Én ezt javaslom!
Froopy
#293856
Nekem a többi betelefonálós sincs ínyemre, eszemben nincs "játszani" velük.

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

#293855
"átbaszós betelefonálós mûsorban ... tudtam én!"

te is rendszeres TV shop vásárló lehetsz XD

HP+

#293853

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

Broafka
#293852
na végre valaki aki látja, hogy mi van. Igen, itt én is megtudtam érteni Puzsért. Mert azért ezt a förtelmet hallgatni már 3-4 órán keresztül mindenkitõl, nem csodálom, hogy ott bekattant egy kicsit.

Egyébként néha teljesen igaza van azért. (mondjuk a mostani elõzetesben én jót röhögtem amikor azon veszekednek a zsûritagok, hogy valami 9 évest engedjenek e tovább? Hernádi és Puzsér közti beszélgetés 😄 :
"szerintem olyan édi, engedjük tovább"
"akkor vidd haza és neveld fel, de ne engedjük tovább!" 😄 )

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

precision
#293851
neked is, az egyel feletted lévõ hsz 😊

Bazinga!

precision
#293850
tudod te mit jelent az, hogy paródia? 😊

rengeteg hasonló videója van, nem csak errõl a szenny mûsorfajtáról, hanem a többirõl is 😊

azért nem röhögõsen oldják meg, mert így ütõsebb a társadalomkritika 😊

pl, ezen felháborodtok, de az igazi betelefonálós mûsorokon meg az "TV Jesus" egymilliószoros pénzenergiát küldök Lóf#szJóskán meg nem 😄

Bazinga!

milk4
#293849
"Sajnos nem tudták a választ a kérdés nélkül."
"Már csak egy kérdés válassza el a 100.000ft-tól: Milyen számra gondolok?"

Ezek nagyon hülyének nézték az embereket 😄DDD Nagyon szánalmas 😄

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

Büdös Bohóc
#293848
nem éppen, az angol hasonló tehetségkutatóban az egyik arc ugyanilyen szinten tolja

@Puzsér: volt pár rádiós kritika mûsorja, neten is van blogja stb, van nem egy sorozat, amit csinált közösen egy másik arccal (reklámtörvényszék pl. érdemes megnézni pár részt), satöbbi

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

#293847
Neked biztos...
#293846
matyi0323
#293845
Én úgy tudtam, hogy a Hír tv-n, vagy valamelyik ilyesmi csatornán volt politikus, csak talán kirúgták..
Budapest tv nem rémlett, nem élek ilyeneken 😄

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Froopy
#293844
Ez nagyon szar. Más mûsorokban "legalább" kicsit burkoltabban húzzák le az embert. Gondoltam egy számra "a" és "csillámpóni" között, de segítek, nem muskátli.

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

Hegi90
#293843
tudtam én!

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Hegi90
#293842
ez a pali amúgy nem a budapest tv-n volt valami átbaszós betelefonálós mûsorban mûsorvezetõ?

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

matyi0323
#293841
Te jó ég.. <#wow3>
Ilyenkor szégyellem igazán szívembõl, hogy magyar vagyok, vagy, hogy õk azok.. nem tudom melyiket jobban.
Teljes mértékben egyetértek Puzsérral!
Eddig én nem láttam ezt a szenny mûsort, csak, hallottam/olvastam, hogy mindenki szidja a "csávót".
Most már megértem miért van olyan véleménye amilyen..

A stílusa meg.. no igen, hagy némi kivetni valót, de úgy látom egyedül így értik meg a mondanivalója értelmét, vagy még így sem..

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Hegi90
#293840
vagy agyszivattyú
a lényeg, hogy nem becsületes embernek való
és különben is túl nagy lenne

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#293839

http://dinnyerobi.blogspot.com https://www.facebook.com/LositsRobert

Frosty01
#293838
fejtámla?? :s

practitioner of the forbidden arts of death

#293837
morcosqtya
#293836
Hanggal! 😊

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

matyi0323
#293835
képt!

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Hegi90
#293834
Alien I

nem pedig Alien egy

hajlandó vagyok önként levágni a kezemet.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Hegi90
#293833
Ha az Alien egy elejét megnézed, akkor láthatód, hogy a space jockey ül benne, és nem ember. Ráadásul nem is maszkként viseli, hanem fejtámlaként.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

DJ RX7
#293832
ezmi?

:3

#293831
soo hardcore 😄 ki az a puzsér? milyen csisz? rtl ????

Krinyo
#293830
moderálva

Fresh Duke
#293829
<#nevetes1>
(Amúgy, imádom azt a filmet, az egyik kedvencem. (Ha nem A kedvencem. 😊))

A heavy cost. I pay it gladly.

pedobear
#293828
- A batmanosat meg már tudjátok, ua.

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

RelakS
#293827
lehet, de azért egy kérdés nyitva marad:

"Honnan szerzi ez a jó kis játékait?!"

:}

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Fresh Duke
#293826
Az elsõ Batman filmben szinte mindig Denevérembernek hívták.

A heavy cost. I pay it gladly.

RelakS
#293825
én meg úgy emlékszek, hogy a Tim Burton-féle Batman-ben az elején, mikor a két tolvajt elkapja, akkor a fickó megkérdezi, hogy ki vagy, és a válasz
1: a reklámban: 'BATMAN', a denevérember!
2: a filmben: A denevérember!

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

7131
#293824
fúú én kb mint gyerek koromban a karácsonyt😄

vagmafia.com

Sippie
#293823
én 😄