Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rage47
#293922
Pontosan, ez a lényeg. A régi jobb volt, gyerekszemmel is. Akár a zenét is meg lehet hallgatni önmagában, hogy igényesebb a régi.
#293921
<#nevetes1>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

nearo
#293920
Ebben az a szomorú, hogy simán van olyan szerencsétlen, aki el is küldi a kért adatokat... pedig ennél már csak az lenne nyilvánvalóbb, ha azt írná, hogy "kérlek küldd el a loginod és a jelszavad, hogy beléphessek a fiókodba". <#szomoru1>

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

rhazid
#293919
"Nice try guy!"

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

biomage
#293918
Ma kaptam egy e-mailt, nem az a vicces ahogy írta, bár az is egy kicsit, hanem amit irt benne 😄.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Tisztelt Felhasználó!

A postaláda mérete elérte a tárolási határérték, amely a 20GB által beállított
rendszergazda, akkor éppen futó 20.9GB, akkor esetleg nem lesz képes
kap néhány új levél, amíg újból érvényesíti a postafiók.

Ahhoz, hogy újból érvényesíti a postaláda, kérjük kattintson az alábbi linkre:

LINK

Megjegyzés: Ha a fenti link nem mûködik, kérjük küldje el az alábbi információkat
a rendszergazda e-mail cím: Email Címe
elsõ Név: ....................
Utolsó Név: ..................
E-mail: ......................
Felhasználók: ................
Jelszó: ......................

köszönöm
rendszergazda


Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

#293917

terron
#293916

terron
#293915

nagybek
#293914
Sheltem
#293913
😊))))))))))))

3an szakadtunk a nevetéstõl egy munkatársammal meg a fõnökömmel.

Köszi szépen

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

Dzsini
#293912
félkövér dõlt

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

esgerus
#293911
ratyi<#banplz>

#293910
?
#293909
Unatkoztunk xdXXDFDDDDF
asdasdasdasd

Solid Snake
#293908
NessieGraf
#293907
Tisztelt IT csoport,

A mai nap kezdtem a cegnel es mar el is keszult a ceges e-mail postafiokom, koszonom gyors intezkedesuket!
...
Ertekeltem a humorerzekuket, de a kiosztott e-mail cim termeszetesen nem maradhat. Hogyan kepviseljem a ceget egy olyan e-mail cimmel hogy [email protected]

koszi, Farkas Szilard

VALASZ:

Szia Szilard,

Rosz hirem van, ez nem vicc. E-mail cimek generalasa automatikusan tortenik a vezeteknev es a keresztnev elso betuibol. Es sajnos nincs lehetoseg ennek modositasara.

Nekem elhiheted, Udv. Pinter Csaba ([email protected])

ui.: Gerendás Cilike azonnali hatállyal fel is mondott! J "

http://fenyuzer.hu http://www.antistressz.co.cc http://www.netanyu.info

pedobear
#293906
18+

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

Metalmilitiakid
#293905
olyan jó 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

LasDen
#293904
sírsz, mert olyan szar vagy sírsz, mert olyan jó?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Metalmilitiakid
#293903
Tegnap is sírtam, ma is sírok rajta, meg sztem holnap is fogok 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Nivea
#293902
Én nem láttam még se ma se tegnap! és vannak ujonan reggelök is!😄

passatgt
#293901
Amúgy érdekes, hogy magyar nyelven elmennek, minden máshol meg megjönnek😊

#293900
Hát holnap még nem volt, várhattál volna még kb. 30 percet.
Nivea
#293899

TommyC
#293898
az enyém inkább akkor megy el, ha jól megrakom ;D

dixitque deus fiat lux

Voyager5
#293897
Régi honlapján volt is egy post ezekrõl a betelefonálós játékokról, ahol nagyszerûen leírta, hogy mirõl is szól ez a "mûfaj".

Puzsért amúgy ismerem személyesen, és elhihetitek, hogy nagyon-nagyon jó arc különben.
The Protector
#293896
ááááááááááááááááXD

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

passatgt
#293895
fradiszurkoló, nagy ügy

POI33
#293894
Hogy zöld majmot csináltak a tv maciból.

#293893

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#293892

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#293891

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#293890

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Marci0115
#293889

tutituti
#293888
Paprikajancsi nélkül eleve nincs tv maci kezdjük ott

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

desigo
#293887
Bármilyen új tv maci szidva lenne...
Marci0115
#293886

pamparampa
#293885
olvasgass commenteket a jótyúkon és egybõl rájössz mi a gond

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

7131
#293884
biztosan velem van a gond,de valaki magyarázza már el most mi a baj ezzel a TV macis cuccal,mert én nem látom a sorok közt a problémát.

vagmafia.com

tutituti
#293883
azaz.Tényleg azt tanulja a gyerek hogy üljél a gép elõtt majd a tv elé ugorva bámuld azt amint hazaértél -.-'
Én megfeszítetném aki ezt a tv maci modernizált hányást ki merte adni a keze közül és nem vagyok 30!

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

sonic syndicate
#293882
pamparampa
#293881
így van, a hülye utalások helyett inkább modern tv macit a népnek!3d-vel, mangapornóval, meg kól of tutyival!<#buck>(és mindezt 7.1-ben)

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

Krinyo
#293880
A mai gyerekeknek nem kell a stop-motion, nekik 3d kell meg mangapornó

ressy14
#293879
<#nyes>

Dum spiro, spero.

Marci0115
#293878

mcmoha
#293877

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#293876
Nekem csak annyi, hogy a régi minõségibb volt ennél, pedig mind kettõ ugyanazzal a módszerrel készült. Gondolom legomboltak ezért súlyos milliókat.

Ui: SZVSZ még a feka tv maci is jobb mint ez.

Marci0115
#293875

sferrari
#293874
Én is ezen a véleményen vagyok nekem nem tetszik, mert megszoktam a régit gyerekként de a gyerekeknek kb szerintem tök mindegy mi megy a mese elõtt jó volt a régi is miért kell variálni nem tudom, de ha lecserélték akkor lecserélték nem értem minek az nagy háborgás nagyobb gondok is vannak ebben az országban azon mégse akad fel senki 😄

http://f1ferrari.hu

passatgt
#293873
nézem kommenteket, sok 30 éves fikázza, közben meg nem nekik kell, hogy tetszen hanem a 4 éves gyerekeknek akik azt sem tudják hogy az mtv-n volt tv maci régen

a régit megmutatnád egy gyereknek sírva futna el a tv elõl😄