Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

7131
#293822
kivárjamár??😄

vagmafia.com

Sippie
#293821
én nem mondtam hogy nem kedvelem, de sose hallottam róla. Ha éneklésrõl van szó, akkor azért egy Bereczki véleményére inkább adok, mint egy Hernádiéra, kicsit többet konyítanak hozzá, szóval nekem az is tökmind1, hogy még hány majom ül mellette.
ngcsnet
#293820
én csak innen ismerem ezt a palit:
http://cinestar.hu/cikk/puzser-a-mokkaban-a-kovetkezo-batmanfilmrol

biztos láttátok már páran ezt a videót, amint az új Batman filmrõl beszél a játék trailere alapján...
nem nézem a Csillag Születik-et, de én is úgy gondolom, hogy azzal, hogy kicsit kritikusabban áll a produkciókhoz, csak használ a mûsornak...

7131
#293819
<#mf1>

vagmafia.com

Broafka
#293818
lol, legalább kicsit nézzetek utána az embernek... Én se annyira kedvelem, mert rém irritáló hangja van, és nagyon nagyképû, de sokszor igaza van, és amikor a másik 3 zsûritag valami nyekergésre igent mond, õ meg nemet, akkor mindenki fikázza (pedig nem mellesleg egy csomóra bólintanak, ami rém szánalmas, csak elõadja az elõadó a hattyú halálát)

nem mellesleg filmkritikus és elég mûvelt ember, és ez elõtt köze nem volt az rtl klubhoz, de amúgy jah, biztos igazad van

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

nan76
#293817
malacka powa!!

Ha már egy embernek tetszik amit alkottam az maga a sikerélmény.Még ha Én vagyok az az egy valaki is

Sippie
#293816
Tehát valami noname önjelölt celeb, akinek valamelyik rokona az RTL-nél dolgozik. mossmá éccsük
#293815
Puzsér Róbert

Õszintén szólva addig azt se tudtam hogy ki õ, mígnem a napilapokban az õ arca köszönt vissza rám a címlapon...
w77d
#293814
ciki lett volna, ha a lövöldözõs résznél én is fegyvert rántok, csak én nem vaktölténnyel durrogtatok? XD

#293813
mehet a Disznólkodás <#vigyor2>
Calver
#293812
kinél van áram bevezetve?

"The trees move. Do you not see it?"

#293811
ki néz tévét?

"a takarítón? az ?rület határát súrolja, aztán a légifolyosót mossa föl"

#293810
Ki nézi a csillag születiket?😄
matyi0323
#293809
Nem tudom ki õ.
Ezért is kérdeztem, hogy melyik ország, mert azt hittem csak én vagyok ilyen "mûveletlen". ( nem leszólásból írtam ezt a szót. )

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

milk4
#293808
Ez ki a picsa fing?

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

robotnyk
#293807
ki az a Puzsér Róbert?
DaemoonHunter
#293806
elég szánalmas ha már egy ilyen alak miatt néz valaki egy ilyen mûsört<#levele>

matyi0323
#293805
De melyik ország?

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Broafka
#293804
basszus, azt hittem a biciklis az véletlenül ment neki az ajtónak, és kiakadt a mentõsre 😄

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

#293803
Ez ku*** jó

SitatiS
#293802
<#taps>

Let the good times roll.

SzirmosSzisza
#293801
:o

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#293800
Azt hittem, a "Gyémánt(f)osó Csávó" valami indián név... vagy Olasz... <#idiota>
Casillas
#293799
szerinted csak a háromnegyede? 😮

Vivimos por ti, vence por nosotros.

#293798
Ha ránézel a képekre, hamar rájössz, hogy a 3/4-e cigány...
ollie
#293797
Elárulom, ez mindig is így volt.

#293796
#293795
SzirmosSzisza
#293794
Azt hittem fake, de nem :c

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

robotnyk
#293793
svédek.
kemszi2
#293792
Pluskast
#293791
Igen, sõt elég megnézni a kommentelõk képeit is 😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#293790
Azért a nevek alapján ki lehet következtetni, hogy nem norvég vendégdiákok. 😊
Büdös Bohóc
#293789
#293784

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

#293788
Az egyik legkönnyebb pénzszerzési mód, fõleg amíg az ember lánya fiatal.
Pluskast
#293787
Nem csak írni nem tudnak, de az értékrendjük is valahol a 3 km-el a béka feneke alatt van. Nem vagyok fent a facebook-on, de azért elég szomorú, hogy valaki arra büszke, hogy prostituált, és mások még támogatják is ebben. Gondolom most ez a trendi...

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#293786
Ne sajnáld ezt, majd a saját gyereked megfelelõen tanítod, és neki kisebb lesz a konkurencia.

#293785
Ostobák mindig is voltak, csak az internet testközelbe hozza õket... (Amúgy lehet, hogy tényleg nem ennyi!)
#293784
Az oktatási rendszer egyik igen komoly kritikája, hogy felnõtt(?) egy olyan generáció, amelynek jelentõs része képtelen akár egy egész értelmes mondatot is összehozni. A nyelvtan nácizásba már bele se megyek...
#293783

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

Marci0115
#293782

SzirmosSzisza
#293781
Sokat nem kell várnod. 1-2 év és minden hálózaton lesz, fõleg ájpívéhattal 😊

@Büdös: hát persze, hogy azt próbáltam.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Krinyo
#293780
A legtöbb sörnél nincs kilyukasztva

Dzsini
#293779
Lehet =/= kell.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

szucsy89
#293778
és akkor a sört is szívószállal kéne inni? 😄
Calver
#293777

aka mind = blown.

"The trees move. Do you not see it?"

Dzsini
#293776
Pedig az a fülecske más célra van:

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

pajti
#293775

pajti
#293774

pajti
#293773