Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#294928
Szerintem fake. Csak nem robbant fel egy ilyen cuccot csak a video kedvéért.
Metalmilitiakid
#294927
FPS russia-tól még nem nagyon láttam fake videót, elég sokszor meg is szólták érte, akkor mindig csinált egy újabb videót, hogy bizonyítsa, hogy minden valódi

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#294926
pont ez az a csávó aki nem fake fegyvereket mutat be 😊
GyuriX2572
#294925
már hogy lenne fake ?!!

Fresh Duke
#294924
Fake and gay.

A heavy cost. I pay it gladly.

7131
#294923
a töltény a slagon megy bele?😄

vagmafia.com

#294922
jó nem értek latinul vagy hogy 😄, a quadracopter meg jól hangzott, de ilyen 4 rotoros vackot láttam már replüni.
passatgt
#294921
és tényleg fake, lol😊

mindenesetre tök jó😊

Aquir
#294920
Mondjuk olyan nincs hogy quadracopter, mivel a "pter" rész utal a szárnyra, a másik része a "helico-", ami a "hélix"-bõl azaz a csavartvonalból jön.

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Master91
#294919
Még a végén fotóbolt oO
zzeN
#294918
Oké h létezik ilyen, meg megtudják csinálni, de jó pár résznél az árnyékok "érdekesek". Pl. a talapzata is elég érdekes áll ott a földön, olyan mintha lebegne.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#294917
nem biztos az, bme-n is van ilyan quadrakopter, egy célzó programot meg csak megírnak már akármelyik fegyvergyártónál. Max a fegyver visszarúgása lehet gázos
Daell Drow
#294916
AI elirtam sorry, es nem fake.
zzeN
#294914
Úgy fake ahogy van.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

RelakS
#294913
mi az az AL?

Vagy véletlenül AI-ra gondoltál? 😊 (Artifical Intelligence)

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Daell Drow
#294912
LOL nem semmi kutyu, mar csak egy AL kell neki es kesz a SKYNET. XD
7131
#294911

vagmafia.com

Master91
#294910
#294909
+18

w77d
#294908
a Bwin szponzorálja? 😄

Nohab
#294907
Na akkor erre mit mondasz? Befeküdni nem mertem volna alá 😄

sferrari
#294906
szerintem a válasz ott van az autó oldalán 😄

http://f1ferrari.hu

w77d
#294905
honnan szerzett ez a fasz egy versenyautót az utcára? XD

#294904
tomi890125
#294903
majd csak úgy dobálja ingyé a Ferrarit nem? 😄

The Only One!

sferrari
#294902
Ilyen válságban?
Egyébként mostanában divatosak az ilyen videók a Heineken is ötletes 😄

http://f1ferrari.hu

Metalmilitiakid
#294901
Igen nekem is az a kedvenc részem 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

orichalcos
#294900
Jobb lett volna. 😄

My streams: https://beam.pro/oriic

#294899
Inkább kisorsoltak volna egy Ferrarit.
sferrari
#294898
A Ferrari hivatalos Facebook oldala így köszönte meg a 8000000 rajongót 😊

http://f1ferrari.hu

plas
#294897

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

sferrari
#294896
De amíg twitteren van ok de több "híroldal" is lehozta a hírt 😄

http://f1ferrari.hu

tutituti
#294895

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Dzsini
#294894
Hülye média = twitter, ahol bármit körbe lehet zavarni pár perc alatt a világon, ellenõrzés nélkül továbbítják sokan a híreket. Kivételesen ezért nem a tévéadók a hibásak, hanem azok, akik lendületbõl továbbítanak bármilyen izgalmasnak tûnõ hírt, forrás- és józan ész vizsgálat nélkül.
Ezzel sokan el is szórakoztak, például halálhíreket keltve.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

LasDen
#294893
egyszer jöhetne már télleg valami megmaryarázhatatlan jelenség....idegenek támadása vagy a kormány titkos hûhája vagy valami....de folyton csak ezek a kamu szarságok vannak...😞

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

sferrari
#294892
ja ha minden évben van akkor már megint a hülye média kelti a pánikot mint mindig 😄

http://f1ferrari.hu

Dzsini
#294891
"It's only pollen from the trees. It happens every Spring.

Roads are bloked for the rehersals of the May Parade - tanks etc will roll through the streets for a couple of hours.

Nothing to worry about."
innen

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

sferrari
#294890
Azt mondják nyírfavirágzása miatt van, de kérdezem én eddig nem virágzott?
Minden esetre ha tényleg akkor érdekes 😊

http://f1ferrari.hu

tenkenorman
#294889
http://thewall.com/topics/25882-what-the-hell-is-this-giant-green-cloud-in-moscow
Moszkvában bezöldült az ég! nem vagyok összeesküvés elmélet párti de azért...



bár az uccsó szerintem csak valami szerkesztett szarság...
(véletlen nyomtam válaszgombot úgyhogy ez már így megy el)

http://www.tenke.hu

flashpointer
#294888
1:12-1:15, all time best!

Emancipate yourself from mental slavement!

#294887

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

Metalmilitiakid
#294886
Sztem ez a legjobb.
de már csak linkben

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#294885

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#294884
Ez kikúrt nagy 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#294883
Vatanen 😄DDD
 castor
#294882
fb

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

orichalcos
#294881
Ez rohadt jó.

My streams: https://beam.pro/oriic

tutituti
#294880
én is emiatt nyitottam meg.
tudod,ilyen buzi 7 éves gnómok beregisztrálnak egy oldalra ahol az a lényeg hogy : kattintson rá a te profilodra jó sok ember akik lelkét leveszed vagy vámpirfag vagy.ÉS akkor te leszel az elsõ osztályban a legállatabb Nerd és infó órán majd a talpad nyalják.

tehát ilyen önreklámozó majom

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

pamparampa
#294879
valaki videózza már le hogy mi történik ha rákattintok.furdal a kíváncsiság 😊

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"