Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#34242
biztos összekevertem vkivel, sry 😊)

DayWalker
#34241
szte ttk - IV. prog.terv.mat

Taptarap
#34240
Szegeden???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#34239
ELTE

Taptarap
#34238
melik iskola ez?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#34236
te tanulj ne forumozz!

Taptarap
#34235
ISDN POWAAAAAAAAAAAAA😊)))

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34234
DUD priviben elküldenéd a munkahelyi telefonszámodat???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

rohadtgec
#34231
brekeke

Grave Digger
#34230
Nahh reggelt, most meg kibaszott éhes vagyok😄 Munka jujjjj

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#34229
némá ki az uccsó!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34228
reggelt

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#34226
Ki az az -A- klán

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

R@in
#34224
És te nem akadtál el vele?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

#34223
pl. én 😊
bár pont ma (öööö...tegnap) fejeztem be 😊)
nem igazán érdekelnek az ilyen szingli játékok, de miután ilyen sokat multiztam vele, ráadásul öcsém jópárszor végigtolta, kedvet kaptam hozzá

rohadtgec
#34222
jó8

GSXR
#34221
Mondjuk télleg nemértem hogy lassan 2 éve kijött a játék és vki mégcsak most kezdi el játszani...

GSXR
#34220
Hát a niggerek ma nagyon megdolgoznak a betevõjükért és be is tesznek mindent a cél érdekében.
Go-go-go

Grave Digger
#34219
Bazze bekajáltam mint állat és nem tok aludni.... Mind1 legalább dolgozom....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#34218

ev1l FlOwEr
#34217
Láttad GSXR ????
Magyar kell neki.
Mehetnek a niggerek, ugye ?

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pilu OBI
#34216
Nem létezik magyar.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pupcika
#34215
mi az az ics mód?
táppénzen volt a karakterem és kimardtam két hónapból bakke.
lemaradtam valamirõl?

[HUN]PAStheLoD
#34214
na már nagyon elegem van a németbõl 😊) meg a németekbõl is :]

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pupcika
#34213
az volt a hiba.
most frisitem pébét és megyek tesztelni tovább 😊

[HUN]PAStheLoD
#34212
lehet még jelentkezni? 😛P

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pupcika
#34211
gondoltam rá én is és a biztonság kedvéért most pöcsöltem fel újra és most fogom tesztelni

#34210
nincs, vagy nincs jól peccselve

#34209
hát, kocsikat normálisan mapba rakni én se tudok, de mikor utoljára beszéltem phantával, még õ se tudott többet. mapjaim nincsenek, ill. a sof2sdk-ban van 3 ravenes *.map

#34208
ezexerint a segged meg a farkad még rendben van, így kérlek, további segítségnyújtás céljából keresd fel flowa barátunkat, biztos örömest kezelésbe vesz

csabawarchief
#34207
LoL

Mr.Grent
#34206
Ezek után még 5x visszajott mindenkit letk-zott, es mikor en jottem volna egy loves utan kikcelte a server TK miatt!!

https://grentmedia.hu

Tibre
#34204
Helyes

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Pupcika
#34203
mitõl lehet ez?
mert elméletileg mindennek klappolnia kellene

Pupcika
#34202
hele all
help pls
azt írja ki hogy nemjó protokollver meg 2004 széria meg iyesmi...
kezdõ vagyok ám 😊

ev1l FlOwEr
#34201
Baze....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Mr.Grent
#34200
Na ezek után bármikor meglátom, kirugom, 5 perc tk-zas es felmenõim szidása után, nembeszélve az ellen szidása után én vagyok a geci admin aki basztatja õket. Ki lessz rúgva!

https://grentmedia.hu

Taptarap
#34199
b+ ennyit irni.....amióta nem voltam/és persze csupa értékes fontos hozzászólás😊)/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#34198
igen

Mr.Grent
#34197
a cc BLOOD??

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#34196
ja, tanusithatom

Tibre
#34195
Közérdekû közlemény!
Blood ismét parádézott inf porton,tkzott össze-vissza (szándékosan) elnézést persze nem kért és mellé pofázott vmi szépet németül.
Kick him!

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#34194
Egy pár verda kellene ,meg különféle mapok, és csak map kiterjesztésben jó.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34193
Sorry annak aki ma fentvolt az inf-porton, de meghalt a klavim és minden bindem megindult + a felem gomb nem müködött. Elég régi a klavi úgyhogy váltok.

https://grentmedia.hu

Allatgoreny
#34192
Minap epp bicikliztem. Kijott elem egy kamion. A labam es a karom eltort, a bordam megrepedt, a fejem es az orrom betort, fogam kitort, hajam leegett, lepem leszakadt, a ket bokam meg ezer darabra tort. Lehet hogy terhes vagyok? SEGITS KERLEK.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

teran
#34191
magyar végigjátszás kellene hozzá ha tud valaki köszönöm

#34190
mi kéne? hátha tok segíteni.....

ev1l FlOwEr
#34189
Egyébként onnan már kitiltottak.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#34188