Soldier of Fortune 2 Multiplayer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#34293
pfff, de hülye szavak léteznek :S
#34292
frappáns...
#34289
na a másik meg, hogy mér ez lett a neve? hisz nem sof2 magyar, hanem sof2 MULTI, amirõl itt - kb 75%-ban, de lehet hogy kevesebb 😊) - szó van.
az persze mellékes, hogy van hozzá magyarítás, single-hez és multihoz (ezen még most is dolgozom)
az persze mellékes, hogy van hozzá magyarítás, single-hez és multihoz (ezen még most is dolgozom)
#34288
nekem yo
#34287
úccse nézte senki, de legalább tudtunk mire hivatkozni, ha vki kérdezõsködött 😊)
#34281
mióta van átírva a topik alcíme? 



lol azt irják rajta, hogy ingyen HL2 játék
mire megjelenik ki lehet dobni ezt a kártyát😊)
mire megjelenik ki lehet dobni ezt a kártyát😊)
CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.
tudom én adtam el de még igy is a nyakamon van vagy 20 db.😄D
CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.
melyik szerveren?????


mert én reggel óta csak azt látom tõlled, hogy : -csíter,csíter és csíter!!!



mert én reggel óta csak azt látom tõlled, hogy : -csíter,csíter és csíter!!!CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.
ezt nézzétek
[email protected] itt megtaláltok..

[email protected] itt megtaláltok..
hoyg lehet id eképet beszúrni?
[email protected] itt megtaláltok..
😊
[email protected] itt megtaláltok..
#34268
nem megy ez olyan gyorsan.....
kösz..de miért nem vesz be senki?
[email protected] itt megtaláltok..
#34265
hány órakor lenne a war?
<< igy fohászkodot az ellenség hogy ne löjjem õket
[email protected] itt megtaláltok..
Nekem mindegy,ha ennyire kiakartok kapni ám legyen.



\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping
új rekord..... 12 perc alat 28 ember...
[email protected] itt megtaláltok..
Ti.E!!!!
Szeretnénk warozni veletek egyet Normal Damage-s szerveren!
Lehetõleg inf legyen, de ha ti ctf-re akartok gyúrni, akkor nyomunk ctf mapot is!
Még ugyan a GBS kutyákat sem kérdeztem, de sztem össz tudom csõdítenia bandát esetleg ma, vagy holnap estére....
Jáccunk mááá!!!!😉
hf all
pac
Szeretnénk warozni veletek egyet Normal Damage-s szerveren!
Lehetõleg inf legyen, de ha ti ctf-re akartok gyúrni, akkor nyomunk ctf mapot is!
Még ugyan a GBS kutyákat sem kérdeztem, de sztem össz tudom csõdítenia bandát esetleg ma, vagy holnap estére....
Jáccunk mááá!!!!😉
hf all
pac
#34246
A Tweak-XP Pro-val letudod pucolni rendesen !!
#34245
Sziasztok 

tudtok olyan progit ami fas**án letakaritja a nem használt hulladék fájlokat a géprõl??
CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.




