Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ev1l FlOwEr
#34187
Be kell vezetni õket is a jóba....
Felvilágosítás RULEZ !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#34186
Megtalaltad a gyenge pontomat😄

Szerintem a tobbiek megint elfognak kuldeni a gaydogsex forumra, hogy ott folytassuk tovabb

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#34185
Benne vagyok, csak vazelint NE használjunk !
Nélküle jobban fáj, s én azt szeretem igazán !!!!

Majd kicsit ugrálok a szexi magassarkú latex csizmámban a golyóidon jó ???
Todom, te meg azt szereted.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Mr.Grent
#34184
Kicsi a terület is, és ezzel akartam nagyobbítani, de ha ilyen gáz akkor teszek neked oda falat. Még mindig keresem a Phanta-t!!

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34183
Persze de ha nincs, akkor csinálni kell nem, az meg még nincs kész!

https://grentmedia.hu

#34182
a lényeg, hogy ne a semmibe akadjak meg a pálya szélén, hanem látni akarom hogy vége van 😊 (ez is textúra kérdése)

Mr.Grent
#34181
A nagyobb tér miatt van ott vége a pályának, a fiokokra nem figyeltem, a falalt meg csaknem rakom szürkére, és nem kempelõs mapot akartam hanem gyorsat, csak a jármûvek még hiányoznak, azt késõbb rakom be ha meglessznek akkor tele lessz a map!!

https://grentmedia.hu

Allatgoreny
#34180
Hiaba menekulsz kedves spermahabzsolo baratom, nincs ertelme. Szoges bordildokkal es lancos niggerekkel csengetek be hozzad, kezemben 30 centis eres dildo vazelinnel leontve, s megtoszunk mindent, ami meleg es konkav.
Khm...

Best regards :
A beteg goreny

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#34179
akkor mondom is:
1. ha eccer vége a pályának, akkor azt ne onnan tuggyam meg, h nemtok továbbmenni 😊
2. textúrák: kisebb gond, amikor fordítva van fölrakva, de van, hogy rossz textúra van berakva (pl. láttam egy fiókot, aminek a tetején is fióktextúra volt), aztán a táskás épületben a fal túl nyers
3. "A" pálya: kicsit mintha üres lenne. az épületek között több láda, vagy vmi fedezékszerûség kéne, ezzel is sûrûbbé téve azt. lényeg hogy a pályán ne legyen "fölösleges" terület
egyelõre ennyi lenne 😊

ev1l FlOwEr
#34178
Hû, baze, mennem kell....
Én leléptem !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Tibre
#34177
Ugye ez csak egy fél kész map?

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#34176
Új map-om ki kellene próbálni, és véleményezni!!

https://grentmedia.hu

GSXR
#34175
Nah itt voltak a niggerek és Görény vezetésével megindultak hozzád egy gang-bang partyt tartani.
GL & HL

#34174
vmi olyat ír ki h "couldnt load opengl subsystem"? mer akkor a karesz nem tuggya az opengl-t, vagy a játék nem támogatja a kareszt (bár ez az elõbbi miatt szokott lenni)
gf2ti az jobb mint a gf2mx200? csak mer nekem ezzel ment...

ev1l FlOwEr
#34172
Akkor fingom sincs. Nem használok XPt. Türelem, valaki csak tudja.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34170
Az nvidia.com ról szedd le a legújabb detonatort és installáld fel

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34168
A niggerek úton vannak. Nem baj, ha szûk az ánuszod, visznek felszerelést, kitágítják !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

GSXR
#34167
Pls fordítsad má le magyarra!

#34165
asszem a távoli eljárásos cucc nem neked ment 😉

Mr.Grent
#34162
Nvidia driver, és mindkettõ távolit ki kell kapcsolni.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34159
Tegyél fel egy Detonátort, és nem lessz semmi gond!!

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34158
Vezérlõpult
Felügyeleti eszközök
Szolgáltatások
Távoli eljáráshívás---------- na ezt kell segberúgni vagyis off ra kapcsolni. Ezek után már lényegtelen hogy fentvan e a patch vagy nincs

https://grentmedia.hu

ev1l FlOwEr
#34156
Úgy emléxem, van valami OpenGL peccs XP-hez, de nem tudom hol találod.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34152
XP ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34150
Úgy tûnik, ez az én küldetésem....

Végigjátszás, B+ !

Ha beszólsz, hogy nem tudsz angolul, rádküldök pár vadul pepipázott niggert feszítõvasakkal és hegesztõpisztollyal....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Shogun
#34148
hát ez nemigaz faszom

minden szart felraktam meg le is töröltem azt a rákos fájlt erre megy fél ótár a gép addig semmi baj és megint elkezd számolni
ez már vicc faszom

Az a baszott féreg... Kh@oSz

teran
#34147
szerinted de nekem már az elsö pályán mikor kinyirtam mindenkit utana nem tudom hova kel menni mejik ajton vagy tényeg hoyan tovább?

R@in
#34146

Menj és lõjj le mindenkit, ez a sof2 sp végigjátszása.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Pilu OBI
#34145
Nemtommé, de restartoltam a két portot.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Mr.Grent
#34144
Ezzel csak az a gond hogy ez nem vírus, mert ha az lenne akkor már amikor megkaptad tudtál volna róla, ez egy winfos hibát használ ki.

https://grentmedia.hu

Shogun
#34143
miért nem mennek az inf szerverek?😊

Az a baszott féreg... Kh@oSz

teran
#34142
nem tudom mit kellezen vicelödni a jol tudom ez a forum arra van kitalálva ,hogy segitsünk egymáson nekem kevés az idöm a játékra tudom ,hogy igy lenne egyszerübb végigvinniha sikerülne vágigjátszást találnom de nekem nincs sok idöm gamera ha tud valaki segitsen ha nem az se baj van más játék amit az ember játszhat csak hát az sof tetszet azt végigvittem ez mért ne tegyem ugyanugy a második résszel de most kevesebb az idöm a gépmellet köszönõm

Shogun
#34141
ha minden igaz má megoldódott
legalábbis remélem

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Kim Basinger
#34140
ez a fereg vegig szopatta az xp hasznalok 75 %-at. Es mindenki ugyan igy megkuzdott vele. Nekem mindig segitett egy ecceru windows update amit hetente meg is teszek. Ma is volt 4 kritikus frissites. A tuzfal meg szart sem er szerintem ezek ellen. Talan egy autoemailscan. Talan.

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

Shogun
#34139
eddig nem volt sehol az msblast most felraktam mindent meg updateoltam és most meg megjelent a folyamatoknál meg mostmár a keresõprogi is megtalálta
érdekes

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34138
és hol az a kapcsoló?

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34137
vagyis felnyomnám de mikor elindítom a megáll a számítógép vizsgálatánál és kilép

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Mr.Grent
#34136
Az egész ott lapul különben az xp-ben, Egy kapcsoló az RCP átállítása után már nem idul újra.

https://grentmedia.hu

Shogun
#34135
thnx felnyomom

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34134
ez mind szép és jó de nincs msblast
érted?

Az a baszott féreg... Kh@oSz

R@in
#34133
Ha xp-d van asszem ez az a javítás ami kell neked.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#34132
õõõ, Start > Futtatás, oda beirod, hogy : msconfig , utána Enter, a megjelenõ ablakban az Automatikus inditás fülre kattintasz, és lesz ott egy olyan hogy 'msblast' amellõl kiveszed a pipát, és többet nem indul el a cucc restart után.

Shogun
#34131
ez nemigaz

az a baszott program nem talál szart sem erre még mindig elindul a visszaszámlálás
a tûzfal be van kapcsolva erre még mindig elindul a visszaszámlálás
csökkentett módban nem lehet csatlakozni a netre szal nemtudok updatelni
hát a faszom kivan

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34130
be volt kapcsolva a tûzfal és mégis újraindult

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Kim Basinger
#34129
En a Norton Ghostra szavazok. Mivel egy winxp reinstall utan elmentettem vele a C: particiot egy file-ba, igy ha bajom van akkor ecceruen csak visszamasolom es rogton kesz a friss, szemetmentes Xp. Es mindez csak 2 perc! Persze mindez kulon, az operacios rendszer szamara fenntartott particiot (4Gb) feltetelez.

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

Shogun
#34128
jó csak azzal egy vagon szart fel kell rakni
de mind1 megcsinálom

Az a baszott féreg... Kh@oSz

R@in
#34127
De már akor sem fog ujra indulni, ha bekapcsolod a tûzfalat.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

R@in
#34126
Csinálj win update-et abban benne lesz, ne szenvedjél már ennyit...

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Shogun
#34125
2 napja formáztam
má nincs kedvem😊
de az a kurva patch is kéne

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34124
xp

Az a baszott féreg... Kh@oSz