Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#34347
ja vmi még elmaradt 😊
a kérés elsõ része az volt, hogy a topik címe sof2 multi legyen a síma sof2 helyett. tehát pl.: "Soldier of Fortune 2 Multiplayer" és egy dizájnnal kapcs dolog: alcím betûméretet mongyuk 2vel nagyobbra, ha lehet, thx 😊)

#34346
hmmm, már épp kérdezni akartam, hogy jó-e nektek a war
akkor még átrágjuk magunkat a témán, de pl. a mai, keddi warunk is csúszni fog

#34345
A Szombati TIE vs PosSe összecsapás nekem szombaton nem jó csak max délután kb 4 ig és pénteken is csak kb 10 után mert idiot war van

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

rohadtgec
#34344
THNX Ti.E.!

GG

ReTeK
#34343
swattel kedden ill. szerdán este egy wart 6v6 vagy 5v5 formában?

jó lenne

ReTeK
#34342
© DrBigSlingShot: hogy gyógyuljál gyorsan... most az 1cer használhatsz csítet iddqd

Pilu OBI
#34341
Szerintem ne fáraszd magad ezzel. Már nem sok értelme van. Lejárt már a game szingliben.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#34340
kettõt is bazze
azé jó a múmia mer olyan szép sejmes a bõre és még a terhességtõl sem kell félnünk
megyek is visza muncolni az énkis múmiámat, te meg húzzá szürcsöld tovább görény spermacsatakos seggébõl a... najó kicsit megszaladt a fantáziám

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

ev1l FlOwEr
#34339
Restauráltál magadnak egy múmiát, mi?
Addigra szárad meg a ragasztó....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

#34338
Én meg csüttõl a nõmben

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Mr.Grent
#34337
NA pac milessz??

https://grentmedia.hu

rohadtgec
#34336
köki

csabawarchief
#34335
Nem is tudsz angolul

ev1l FlOwEr
#34334
Hova tûnt az OBI, Hova tûnt az OBI.... (Flowa)

Komolyan, éltek még ??????

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

#34333
tegnap gondoltam rá, h lefordítom az angolt, de hirtelen elment a kedvem. de nem kizárt h meggondolom magam 😊

ev1l FlOwEr
#34332
Cimborám telkén leszünk 3 napot. Dumálunk, iszogatunk, megváltjuk a világot....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pilu OBI
#34331
Már egyszer leírtam:

N I N C S M A G Y A R V É G I G J Á T S Z Á S

Csak az az angol van.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#34330
hol van még az? 😊

Mr.Grent
#34329
GBS Hol vagytok?? 9 war vagy nem???

https://grentmedia.hu

DrBigSlingShot
#34328
Mit csinálsz a Mátrában?

Élni vagy égni???!

Grave Digger
#34327
Hajrá, gyógyulj meg bae....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

DrBigSlingShot
#34326
Háááááááááát mindenki valahol máshol?!
Na akkor joccccakát! Megyek hátha javúlok valamelyest!????

Élni vagy égni???!

ev1l FlOwEr
#34325
Gyógyuljál már, baze, ne lazsálj !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

boltboy
#34324
Ti.E gyertek ventire !!!!!! SOS SOS SOS SOS max 21 oraig

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

DrBigSlingShot
#34323
Én nem nagyon jól, nem javulok kellene egy jó felcser vagy egy mega medipack! MEDIC!!!!!!! MEDIC!!!!! MEDIC!!!!

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#34322
Szevasztok cimbik! Hogy smint?

Élni vagy égni???!

Mr. Fulop
#34321
Ok akkor felnézek én is...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Grave Digger
#34320
huhh geci lefeküdtem aludni délután 3-kor és most keltem😄
Irány a pálya😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

ev1l FlOwEr
#34319
1/2 10 után jó nekem is.
Csüt.-tõl viszont a Mátrában vagyok.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

#34318
Nekem jóh a szerda asszem
de most... fáradt vagyok... ezért megyek sofozni
hátha felbaszom az agyam

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Mr.Grent
#34317
NA háj. A War nekem oké, megpróbálom a Ti.E -t összehívni.
De hogy szeretnétek játszani??
Csak a kék pontok számítanak, vagy minden pont.
Ja és ha valaki látja a WL klán tagjait akkor tudatosítsa már bennük hogy holnap 8 órakkor warozunk velük. Ha ott lesznek, ha nem így jártak. Válaszolni sem akartak a kérdésre, hogy jönnek-e, vagy jó e nekik az idõpont.

https://grentmedia.hu

teran
#34316
magyar végigjátszás kellene hozzá ha tud valaki köszönöm?

csabawarchief
#34315
ok

R@in
#34314

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

ev1l FlOwEr
#34312
Megkérdezem az SL komákat, hátha.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Dikkma
#34310
Designer kerestetik 😊 mi legyen a || -ok helyén, meg mi legyen a szöveg, ha ez így nem tetszik.
Taptarap
#34309
de annnyire, hogy is mondjam??.........dark, hogy az már fáj😞((

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dikkma
#34307
Hm. Mi történt az altopiccal?
Taptarap
#34305
vájá má megnézem elöször, hogy a C64-emen fut-e a SOF?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34304
jah azt hittem valami új valoságshow....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Rylander
#34303
én.. nah mond már meg hogy lehet?

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#34302
Valaki játszana a swattel kedden ill. szerdán este egy wart 6v6 vagy 5v5 formában?

Rylander
#34301
clanba

[email protected] itt megtaláltok..

Taptarap
#34300
csaptaba??????????????????a mi?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Rylander
#34299
HOgy lehet bekerülni egy csaptaba

[email protected] itt megtaláltok..

#34298
jogos, kicsit többnek láttam 😊
de akkor inkább írd be a moderátornak szóló, kiemelt topikba a kérést

rohadtgec
#34297
ez 3 cuc és eddig is ennyi volt...

rohadtgec
#34296
-A- klán = régi cXe asszem..

#34295
múltkor dikki monta h nem fér be sok cucc...

rohadtgec
#34294


Tisztelt Admin/Moderátor!

Kérnénk a SOF2 topic címét SOF2 MP-re átírni, illetve a fontos linkek szekcióba berakni a
SOF2 helpsite-ot😞http://sof2help.uw.hu/),
Magyar szerverek😞http://obi.servegame.com),
ClanBase-t😞http://www.clanbase.com/news.php)...

Ekõre is kösz szépen,

pacMAN