Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DrBigSlingShot
#35310
Ha még egyáltalán van mit.

Élni vagy égni???!

barret
#35309
törlés gomb alatt kattints a kép gombra,és ird be a címet! ennyi az egész...

Bérbe vehet? reklámfelület...

barret
#35308
jók benne a csövek...mit szivnak vele?

Bérbe vehet? reklámfelület...

DrBigSlingShot
#35307
Ahhhh na jó de ezzel itt nem próbálkozom tovább mert elég véres egy jpg aztán meg lehet, hogy van itt olyan aki még nem vcsizott.

Élni vagy égni???!

Pano
#35306
http://poetry.rotten.com/attempted-suicide/ => nem adtad meg magát a képnek a nevét: pl kepneve.jpg

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

DrBigSlingShot
#35305
Vagy a Java konzolom egy nagy rakás shit vagy azt sem tartom kizártnak, hogy egyszerûen stupid vagyok az egészhez. Na mindegy. Nem mükszik a java virtual machinem de miért?

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#35304

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#35302
Na?

Élni vagy égni???!

ev1l FlOwEr
#35301
böff

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Gugger
#35300
Gugger
#35299
2003.10.21. -!WL!- Ti.E
2003.10.23. S.W.A.T.

Figyelem! Ti.E, S.W.A.T. - Ti is kicsúsztok az idõbõl!

DrBigSlingShot
#35298
Bakker hogy kell feltenni egy képet? Nagyon Lama szamar vagyok de Nekem nem sikerült. 😞

Élni vagy égni???!

Gugger
#35297
A GBS Cup igazgató tanácsa úgy döntött, hogy a 2003.10.17.-ére kiírt "SL vs. CHC" WAR kifutott a lejátszható idõbõl és ezért ezt a WAR-t mindkét csapat bukta! Tehát értékelhetetlen, vagyis ez a két csapat ennyivel kevesebb WAR-t játszik le! Ez vonatkozik minden klánra aki egy héten belül nem játsza le a kiírt WAR-t. Eredetileg 3 nap-ot beszéltünk meg úgyhogy ez az 1 hét már így is kedvezmény volt. Mindenki próbálja betartani az idõket! THX!

DrBigSlingShot
#35296
Ja ja valamit elturtam na mindegy

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#35295
Mi a kérdés? Ez a kérdés? Jó kérdés.......

Élni vagy égni???!

DayWalker
#35294
még szerencs, hogy nem jött össze a linkelés

DayWalker
#35293
hát az

DrBigSlingShot
#35292
Na neketk itt egy headshot nagyon durva vigyazzatok

Élni vagy égni???!

rohadtgec
#35291
Lewis!
Szerintem a playerek túlnyomó többsége nem fog tudni neked single player-ben segíteni, ugyanis kb 1,5 éve játszott single-ben utoljára..
Lehet, hogy elszüttyögsz vele egy pár napot, de meg fogod találni😉))

Sorry, de én nemtok segíteni!

Inkább gyere te is multizni!!

Gl & HF!!

csabawarchief
#35289
😄

#35287
puff...neked...én akartam fölhozni a fórumot 😛

#35286
mi ez a punnyadás emberek, ha? nemcsak hogy nem jáccotok, hanem még a fórum is pang? ejnye. este meg mindenki megy bulizni, mi? én is 😊)
jaaa, méghozzá koncertezni. de nem akármilyen koncert lesz ám, még sose volt ilyen. az eddig eltelt 2 hónap alatt alig gyakoroltunk, alig találkoztunk. innen kiindulva csak jó buli lehet 😄D, fõleg hogy már koncert elõtt elindulunk a lerészegedés felé, és közben, majd utána folytatjuk. wáááááá atom buli leeesz. 😄DD szegediek! irány este a rock klub!!! 😊))
de kíváncsi vagyok, mi lesz a vége... 😄D
de addig is visszatérek az opengl kötprogom megírásához, amit holnapig le kell adnom :/

R@in
#35285
ufff

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

ReTeK
#35284
ja qrva jó volt, tsak máskor ne hajnalok hajnalán, hanem kicsit hamarabb kezdjük (télleg úgy kezdõdött,hogy Rylanderrel felmentünk, aztán hirtelen odatermett a sok "prick" )

Flowa koma, MSN-t te is rakjad pudva gépedre fel

rohadtgec
#35281
nagyon maratoni volt, de qrva jó😉)

Pano
#35280
Értem 😊 Nekem eza mostani. Amúgy mozgás nekem sincs scriptelve 😉

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ReTeK
#35279
Sziasztok prikek, jó kis hent volt este

csabawarchief
#35278
nem dõlt el, ez nem fake!

csabawarchief
#35277
Kedves Pano! 😊

Ez egy fél éves kép, azóta már 12es méretû pont formájú célkeresztem van.

Ami a fogot illeti én itt bevallom hogy mindig is 'naturba' játszottam. Nem bindelek be mozgásokat, ugrásokat, nem színezem a célkeresztet, azt se tudom mi az a fog, stb. Naturba, egyszerûen, parasztosan és ügyesen játszom.

Grave Digger
#35276
Nahh vége a meccsnek, vége az ebédnek, jöhet a hent😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pano
#35275
meg ahogy látom 85-ös FOV-od van 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35274
de a kép télleg jó 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35273
Fegyver megjelenítés?! Micsoda célkereszt?! Csalódtam benned

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#35272

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Tibre
#35271
Persze-persze,mert nem vártad meg,amíg eldõl

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Pupcika
#35270
mocsok nyugat
én és a terrorista szervezetem bosszút ál, úgy ahogy a Koran-ban le van írva.
Dzsihád lesz mocskok

csabawarchief
#35269
Nem tudom linkeltem-e már, de nagyon jó sztem. (Lelõttem és a hulla állva maradt)

Pupcika
#35268
este érkezem én is maj egy két gránáttal 😊))))))))

#35267
Bwahahahahahahaha... Muhahahahahahahahaa... (copyright by Spigi)

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

csabawarchief
#35266
Spawncamper !!!

#35265
ja amúgy jóreggelt buzikáim

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

#35264
ööö miva?

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Rylander
#35263
megyek ha lesz ma!!! NAgyon jó volt.. uygan igy.. gbs-ek kicsit jok de nem is az a cél kia ó hanem a taktika!!>ami nekünk jó hangultba és csapatmunkában függöt össze a játékkal.

[email protected] itt megtaláltok..

Pano
#35262
DE ma borzasztóan siralmasan megy a game, kijöttem összeszedni a gondolataimat 😊. Olyan hibákba esek bele, hogy az már röhelyes 😊)

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35261
Bizony, ha a magyarok összeröffenek a HUN porton az mindíg fergeteges hangulattal zajlik 😉

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#35260
ma is tessék jönni

Pupcika
#35259
Lan mikor lesz?

Rylander
#35258
Sziasztok! nah most keltem... ez a mai osszeröffenés elég jûl sült el.. én retttenõen éleztem mlég ha mehaltam akkor is nyomtam a egérgombot hogy lojjek mikor a társamnak kellet volna lkõni.. nagyon jol megbeszéltük ki hol és honna jönnek.. iylennekel nagyon jó volt. gondolok lama csapatra és a id!ot csapatra... Nagyon jó volt jávvani és teljesen belemélyültem.. sokat tanultam..

[email protected] itt megtaláltok..

Pano
#35257
hagyd a francba a single-t, gyere multizni! Segítséget itt a fórum tetjén lévõ (link) helpsite-on találsz

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35256
úgy sincs lóvém arra, hogy eltakarodjak bulizni 😞

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit