Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LSC
#35361
"Diótörõ"

Gugger
#35360
Szomorú, hogy felkapják, meg sztárolják ezeket a magyar boxolókat. Lassan az lesz a véleményem a magyar box-ról ami a magyar fociról :

Tibre
#35359
Innentõl nagy herélõ jános 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#35358
Meccs:SZÁNALMAS
Végülis csak 3-szor ütötte tökön a chacont,és ezért technikai ko lol nevetséges...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Palleon_home
#35357
Töknikai KO. Ezekután Chacon elmegy énekesnek. Õ lesz az új szoprán.

Gugger
#35356
Sajnálom, hogy nincs egy tökös kemény magyar boxoló aki egy tiszta KO-t tud produkálni! Én Csákonnak adtam volna a meccset, mert ez a Jani gyerek legalább 5 ször ütött mélyre!

Pano
#35355
annak a windows-nak az a baja, hogy nem otthoni felhasználatra fejlesztették ki és nem nagyon játékhoz való operációs rendszer.

BOX: Kurva jó meccs volt, teknikai K.O a janinak, de szerintem chacon magának köszönheti.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#35354
box powaa😊, feltettem ezt a win2k3 egész jó csak net nincs még benne.

Pupcika
#35353
this is the real headshot...

Pupcika
#35352
akkor én mi vagyok?
én most álltam neki enni...

Allatgoreny
#35351
Te tudod a legjobban pesti harcosmakku anusszaggato testverem😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#35350
Semmi ilyesmi😊)

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

DrBigSlingShot
#35349
Jóccakát!

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#35348
Á nem mindenki csak a kemény mag......

Élni vagy égni???!

Palleon_home
#35347
Mindenki este tízkor vacsorázik?

ev1l FlOwEr
#35346
Ha belegondolsz, ez a seb kisebb és kevésbé lucskos, mint az ánuszod.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

DrBigSlingShot
#35345
Na érzem, hogy feldobtam a t-mát ezzel a jpg-vel.

Élni vagy égni???!

R@in
#35344

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Tibre
#35343
Ne magadból indulj ki puta 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#35342
Pont te szarsz be tõle?

Tibre
#35341
😄

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

DrBigSlingShot
#35340
Akkor most gyors fogyókurába kezdtél?

Élni vagy égni???!

Allatgoreny
#35339
Valld be oszinten ez hozta meg az etvagyad.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

R@in
#35338
Menj a picsába ilyen képekkel pont evés közben láttam meg!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

DrBigSlingShot
#35337
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ az csak kechup

Élni vagy égni???!

Allatgoreny
#35336

Btw, epp kajalok.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Tibre
#35335
Olyan mint te 😄

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Allatgoreny
#35334
Eh bazmeg, okadek.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

DrBigSlingShot
#35333
Ilyen ez a net mint a hálózat csapdája életkorra nincs tekintettel. Tudom kicsit durva de már sorryztam is érte épp eleget.

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#35332
😄DD, láttam már brutálisabbat, de ez se kutya. Egyébként vigyázz, mert a fórumot látogathatják 18 éven aluliak, igaz ez a kép senkinek sem ajánlott.

DrBigSlingShot
#35331
Na oké oké akkor ennyi és kész más vizekre evezünk.

Élni vagy égni???!

Tibre
#35330
Kurva vicces ilyenekkel poénkodni...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

DrBigSlingShot
#35329
Blammer találtam még 1 képet, akarjátok azt is látni?

Élni vagy égni???!

Palleon_home
#35328
Olyan flagprotector képe van.

DrBigSlingShot
#35327
Talán...

Élni vagy égni???!

Athletic  Bilbo
#35326
Talán Rylander lehet. 😊))

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

DrBigSlingShot
#35325
Egyébként így járnak a camperek. Ha nem eléggé körültekintõek.

Élni vagy égni???!

Palleon_home
#35324
"Baró" a kép.

DrBigSlingShot
#35323
Mindenesetre az biztos, hogy valami camper lehetett a kék csapatból na de ki is lehet az? Erre várom az 5-leteket. Ki az a camper a képen aki ennyire póruljárt?

Élni vagy égni???!

Palleon_home
#35322
Ember! Te nem vagy étvágygerjesztõ.........

Athletic  Bilbo
#35321
Igy jár aki kötekedik a Gyûrûk volt urával. 😊

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

barret
#35320
jajj de véres!!!

Bérbe vehet? reklámfelület...

Athletic  Bilbo
#35319
Szerintem király. Ha jol látom ez pont a spigi feje: 😊)

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

DrBigSlingShot
#35318
Blame ez erõs lett valóban. Bocs még vagy 100x akit nagyon felkavar a kép. Vedlem is ezt tette.

Élni vagy égni???!

barret
#35317
center

Bérbe vehet? reklámfelület...

DrBigSlingShot
#35316
Szerintem hasonlóképpen munkálkodik egy shotgun is amiben esetleg gyöngy golyó van.

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#35315
Szerintem nem sok esélye van.

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#35314
Aha sikerûlt!
Mindenkitõl bocs.

Élni vagy égni???!

barret
#35313
ez sikerült...jótvágyat...

Bérbe vehet? reklámfelület...

DrBigSlingShot
#35311

Élni vagy égni???!