Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gugger
#35521
kérek sotokat mail-ben!

Pupcika
#35520
lesz ma még játék?
hun porton mondjuk, piszkok?

csabawarchief
#35519

Mr.Grent
#35518
jahh megvan, én csak az osp-s screenshotot néztem és ebben bennevan a 5 perc cigis-is

https://grentmedia.hu

Gugger
#35517
???

BorsoFozelek
#35516
Jor 1 PS kek
6-7
PS piros
7-2
Shop 2 PS kék
7-2
PS piros
7-4

27-15

thx

Csak két isten van: a pénz meg a baszás

Gugger
#35515
mail-ben kérem a sotokat !

Mr.Grent
#35514
akkor?

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#35513
Isten bizony ez a war-volt az egylövéses, háború.
Elég lett volna egy ak töltényeit elosztani mindenki közöt oldalanként, az is elég lett voltna.
GG volt, bár mi semmit ne mdolgoztunk ki, megint mindenki utolsó percben futott be.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#35511
18-27
Ti.E vs PossE????

https://grentmedia.hu

Kaszi46
#35510
köszi Tie gg volt

*Posse*T.W.D*

Pupcika
#35509
mi lett a vége PosSe?

Mr.Grent
#35508
Harczos nyomja adolgot.

https://grentmedia.hu

Gugger
#35507
TiE mi van a WL WAR-ral?

Gugger
#35506
PS szintén, ha befejeztétek!

Gugger
#35505
SWAT valaki küldjön nekem eredményeket meg map-okat a WAR-ról >>> mailto:[email protected]

csabawarchief
#35504
majd jövõ hét pénteken

Pupcika
#35503
Hun portra mikor megyünk???

csabawarchief
#35502
sztem meg nagyon helyes, ellenõrizgetni kell! 😊

GSXR
#35501
Engem nemérdekel ha valaki csal ha gyengébb nálam még így is. Mert az ilyenek az überlámák

LSC
#35500
mérne?😊. De tiszták a képek.

GSXR
#35499
Mi is játszottunk velük párszor szóval tudom mirõl beszélsz. Ezek a friccek álllatok bázze!
Az meg hogy vezettek frnakón és az uccsó körben nekiállsz pb shotot gyártani eccerûen LOL

Pano
#35498
gg!

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#35497
köszönés és minden nélkül leléptek.

LSC
#35496
De jó nagy köcsögök az biztos, buzi németek. Elhalasztottuk a kedvükért a meccset. Volt egy olyan az uccsó roundban hogy véletlenül pb shot helyett egy restartot nyomtam ami nekik volt jó mert 2-1 re vezettünk és abban a körben nekünk 5 nekik 1 embere volt és mondtuk nekik akkor 2-1 rõl újra és akkor elkezdtek fuck you- zni meg hasonlók. Stóval egy köcsögök semmi jóindulatot nekik legközelebb.

csabawarchief
#35495
jah, GG 😊

Kojiro
#35494
Ja télleg, csak az volt bennem hogy 8 ponttal nyertünk, de egyet õk vittek 7-6-ra...

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#35493
El se köszöntek

Kojiro ergo sum.

LSC
#35492
27-19 de mind1

Kojiro
#35491
SWAT-CC
28-20

Kojiro ergo sum.

Pano
#35490
leállt a SQL szerver, asszem karbantartás van

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35489
[email protected], jöhetsz én segítek

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

GSXR
#35488
Nemmegy a fórum Gerény! hmmm

ev1l FlOwEr
#35487
LoL

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Grave Digger
#35486
Olvassad el a fórum címét te gyökér, ez nem az adok-veszek rovat😄DDD Ha mégeccer beírsz ide egy ilyet átmegyek hozzátok és kidobom az ablakon a modemedet😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#35483
178551800, lenne az icq, msn meg nemtudom, majd megnyilik ha fentvagy.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#35482
Már megtörtént, bár nemsok értelmét látom.

https://grentmedia.hu

boltboy
#35481
Hat azert 1-2 aprosagot atbeszelhetnenk....vagy jatszunk FUN-bol ??? 😄😄😄😄

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

boltboy
#35480
OK ! Mert en rad ma nagyon szamitanek ....

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

Tibre
#35479
Egyébként mit aggódsz még 1,5 óra a warig 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#35478
Majd nem sokára felmegyek,de még kajálok.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

boltboy
#35477
Hol az az itt ?? Mert mi ventin vagyunk Grent-el, de sehol senki...

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

Tibre
#35476
Itt vagyok 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

boltboy
#35475
Ti.E !!!! Hol a fenebe vagytok ????

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

boltboy
#35474
Szerintem ti Shop vagy Finca !!! Talalt ? 😄

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

Pupcika
#35473
még mindig gyümölcskét bántjátok? 😄

Kaszi46
#35472
tie megmondjuk elöre a mapokat? sztem igen😊

*Posse*T.W.D*

Pano
#35471
jaja, sztem is

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ReTeK
#35470
az a map egész jó(nak tûnik) Pano (mp_kam69)

Pano
#35469
van MSN-ed vagy ICQ-d grent? Szeretnék veled beszélni..

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit