Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qnosi [OBI]
#35575
Hat a ketnaponkenti meccsekkel nem csoda, hogy sokaig tart 😊
OBI liga anno ugye napi 3 meccs volt, ha jol emlexem...
Ha el tudtok (es akartok) erni valami suritest, akkor talan meg tudunk oldani meg egy warportot (Csak ha van ra igeny termeszetesen, es nem csak az en agyszulemenyem az egesz 😊

NaNoKuTyA
#35573
linkeld be plz!!!

\':..:\'

rohadtgec
#35572
Srácok! elvileg a szabályzatban le van írva, hogy mindenki, mindenkivel játszik és ez alapján jön kia végeredmény...
Így is januárig tarta dolog, úgyhogy ez a visszavágós dolog nem hinném, hogy mûködni fog, ugyanis lassan szeretnénk megkezdeni CB-s pályafutásunkat...
Sásákát idézve: "a szabály az szabály...."

Pano
#35570
vettem 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#35569
mi lenne ha minden klán játszana visszavágót csak nem lehetne ugyanazokat a mapokat választani mint elsõ meccsen???

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

rohadtgec
#35568
háát.. ez van.. szoros meccs volt, bár én benne lennék egy visszavágóba, de ez CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!

Qnosi [OBI]
#35567
Csakmert akkor igy azon az elso meccsen eldolt az elso hely sorsa (GBS PS), vagy nem? 😊

rohadtgec
#35566
GBS!!!
olvassatok GBS fórumot!!! olvassatok GBS fórumot!!!
olvassatok GBS fórumot!!! olvassatok GBS fórumot!!!
olvassatok GBS fórumot!!! olvassatok GBS fórumot!!!
olvassatok GBS fórumot!!! olvassatok GBS fórumot!!!

rohadtgec
#35565
elvileg nincs rájátszás...

Qnosi [OBI]
#35564
Es lesz itt is utana 'rajatszas' ?
Vagy csak a csoportkor, oszt' csacsa' ? 😊

Qnosi [OBI]
#35563
eleg regi, melohelyen kb 2 eve jatszottam vele eloszor 😊
most csinaltam 7 halott 1 sebesultet 😊

#35562
szasz!!

#35560
Szevasztok !!

Grave Digger
#35559
Hát ez bazz😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

ev1l FlOwEr
#35558
Ne edd meg, csak kapd be. A többit majd én intézem...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

LSC
#35557
Mi van hétalvók?

LSC
#35556
SL a következõ warunkon megküzdünk az utolsóelõtti helyért😊.

LSC
#35555
JOR1 mienk, KAM4 övék.

LSC
#35554
Jóvan nem fikázom a zsír új géped😊.

LSC
#35553
az nem gagyi?

Allatgoreny
#35552
Egyemmeg, hat felment benned a pumpa? 😄DD

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#35551
mivel kedd a határidõ, és holnap warunk van, ezért kedden lesz este 9kor. coldnak küldtem mailt, a többieknek is szóltam, úgyhogy majd elválik mi lesz...

Gugger
#35550
#35549
kivéve ha aksit használsz 😉

#35548
khm...nem gagyi...annyira 😛
de azér nem nagy márka 😊

GSXR
#35547
Tölthetõ elem powaa

Pano
#35546
nah, megyek aludni, holnap iskola. Jó éjt

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35545
Én az égnek se vennék zsinór nélküli egeret, egy rakas pénzt kéne költeni állandóan elemre. Inkább elviselem a kábelt, bár eddig sose zavart 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35544
flowa szerintem rátapintott a lényegre 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pupcika
#35543
hát ez über Tocokám Ûber
legyúrtam pár kört 😄

Pano
#35542
Codegen táp, szal nem gagyi 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

GSXR
#35541
Nekem azért világít mert még van benne 2db elem

Gugger
#35540
jor 1 volt és kam ? melyik is ez a map?

LSC
#35539
Ha valami gagyi tápod van akkor ad még valahol feszkót ahol szerintem már nem kéne. Ha nem az akkor passz itt is.

ev1l FlOwEr
#35538
Ha ATX-es a géped, az alaplap kikapcsolás után is standby üzemmódban marad, hisz a bekapcsológomb nem kétállású kapcsoló, hanem csak impulzust küld az alaplap felé, amely feléleszti a tápot. Szóval, ha lekapcsolod a BIOSban, hogy ne figyelje a perifériákat, mint bekapcsolási tényezõket, akkor el fognak aludni a renitensen világító perifériák. (Sok alaplapnál erre jumper is van az alaplapon)
Bár a legegyszerûbb áramtalanítani a cuccot.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

LSC
#35536
az természetes.

Gugger
#35535
TiE meglesz a WL WAR valamikor?

Pano
#35534
az elég érdekes, hogy kikapcsolom leáll a tép is és még áram alatt van

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#35533
valószínû, hogy azért, mert a gép még áram alatt van. ha viszont áramtalanítod a gépet (pl lekapcsolod a tápot) akkor kialszik az egér (ill. numlock).
nálam meg az alaplapi ledek világítanak (asszem)

Sáska
#35532
Nekem a Numlock szokott világítani. De rájöttem azért, mert ilyen buzi lehet....
Amugy passz.

ev1l FlOwEr
#35531
Ott a pont.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pano
#35530
Valaki segíthetne: miért van az, hogy amikor kikapcsolom a gépet az optikai egér még világít? Minden leállt de az egér tovább világít? Valaki tud erre valami magyarázatot vagy megoldást?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Sáska
#35529
Bár én ott sem voltam, engedd meg, hogy kijavítsalak. Ha a szimatom nem csal, 25-15-re kaptatok ki, a pontosság kedvéért.
Finca: 7-4(sl red) 4-7(sl blue)
Raven: 4-7(sl blue) 0-7(sl red)
Ha mégis tévednék, akkor sorry.
Jah, és legközelebb próbáljátok tartani a 7 napos limitet, mert next time nem fogjuk elfogadni. A SZABÁLY AZ SZABÁLY

ev1l FlOwEr
#35528
Na, megyek nézek egy kis focit.
BARCA POWAAAAAAAA !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#35527
Ráadásul még fel is húztam magam a végére, -amit nem csináltam vagy 2 éve, most is faszság volt- úgyhogy BG.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#35526
Sajnos de.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

LSC
#35525
Baze nem sokon múlott. Azért GG.

ev1l FlOwEr
#35524
A változatosság kedvéért most a CHCtõl kaptunk ki.
CHC-SL : 22-18
SL map finca
7-4 red
4-7
CHC map raven
7-4 red
0-7

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Mr.Grent
#35523
mienk is

https://grentmedia.hu

LSC
#35522
ment.