Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tibre
#35628
Tényleg mit keres dfs a ventin?

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Gugger
#35627
Szerintem ezt Te nem is akartad ide írni! Nem szeretnék vitatkozni veled, de olyanokat állítasz amiket én sosem mondtam. Légyszi ne idegesíts fel! Köszönöm!

#35626
a gbs cuppal kapcsolatban nem hinném hogy lesz gbs cup 2 azt hogy az elsõ 4 külön meccseket játszana viszonylag jó ötletnek tartom de legjobb lenne ha visszavágók lennének és kicsit sûrítve lennének a warok

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Tibre
#35625
WAR!

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

#35624
Hali !

Mit keresnek kínaiak ventrin ?

Gugger
#35623

#35622
Gugger te egy kicsit el vagy szállva bazze annyira nem vagytok jók hogy ilyen beképzelt legyél... amúgy meg a gbs klánból vannak egy páran akik sokkal jobbak nálad nem te vagy a csapatotokból a legjobb úgyhogy szerintem visszábbvhetnél és ezt nem kötekedésbõl mondom

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Tibre
#35621
affarmative fater 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Gugger
#35620
Ti is bizonyithattok majd, akkor majd alkothatsz véleményt fiam Tibre!

Pano
#35619

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Qnosi [OBI]
#35618
yaya

Qnosi [OBI]
#35617
En is erre gondoltam

Gugger
#35616
aztán jöhet (1.-4.) és (2.-3.) gyöztesei egymás ellen, meg a vesztesei egymás ellen, ugye!?

Qnosi [OBI]
#35615
Persze, de ettolmeg ugyanaz lenne a vegeredmeny 😉

Tibre
#35614
35610

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Qnosi [OBI]
#35613
Ne ugass, ragd a csontod! 😊

Tibre
#35612
Sztem szánalmasak vagytok.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Pano
#35611
Emlékezetemben még mindíg az OBI War él, kurva jó volt . Kár, hogy azóta se került sor egy újabbra. Ha most össze is jönne az OBI-val egy war az nem lenne az igazi, mert nem nagyon nyomják és nincsenek olyan formában mint akkor voltak...

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Gugger
#35610
Hát, ha ezt tényleg így gondolod akkor köszi, nagy megtiszteltetés egy volt PS klán tagtól ezt hallani!

Pano
#35609
Mennyi gond van.. 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#35606
Én bevallom gyenge vagyok, nyugodtan rugdossatok meg
Mazohizmus póóówaaaaa yeyeye

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

R@in
#35605
Nem õk gyengék, ti vagytok nagyon jók!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#35604
véleményektõl függetlenül rendezhettek egy másodikat

rohadtgec
#35603
jaja üdv!!


http://sof2help.uw.hu/


ezt ajánlom figyelmedbe

Gugger
#35602
áááá nem áll össze a kép! mindegy üdv a sof 2 táborban akárki is vagy!

Gugger
#35601
Talán még SOF1-ben multizott valaki egy hasonlo névvel nem ?

Gugger
#35600
pacMAN ismered ez a faszit? azt hittem ismerõs, de ... de nem nem hiszem, sosem láttam még itt !

rohadtgec
#35599
LOÁL

Gugger
#35598
Te ki vagy? Ismersz engem ?

NaNoKuTyA
#35597
huh de osztod az igét!😊

\':..:\'

NaNoKuTyA
#35596
ops, nem neked szól Gugga!

\':..:\'

Gugger
#35595
Ha mindenki elégedetlen lesz a helyezésével, akkor megrendezzük majd a GBS Cup 2-t és lehet újra gyúrni, gyakorolni, stb... Emberek mindenki tudta mi vár rá mikor belevágott, így már csak egyvalami fgalmazódik meg bennem:

MIÉRT VAGYTOK GYENGÉÉÉÉÉK???!!!

NaNoKuTyA
#35594
*holnap

\':..:\'

NaNoKuTyA
#35593
beszéltem! honapban állapodtunk meg, ma kiájul inkább😊

\':..:\'

[HUN]PAStheLoD
#35592
nem baj majd pekkmen kitalûlja 😊))

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Gugger
#35591
Egyébként meg mi értelme a rájátszásnak, mert ha csak az elsõ 3 játszik újra, akkor pl a második 3 (tehát 4. 5. 6.) is jogosan kérhetné, hogy õk is akarnak rájátszást, mert nekik sem jó így! Kikaptak, és ezt nem tudják elfogadni, hogy 5.-ek és nem 4.-ek! Igazából nem értem, hogy beszélhetünk már most helyezésekrõl?

[HUN]PAStheLoD
#35590
hát az hogy ti nem jáchattok mer ti szervezitek 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

rohadtgec
#35589
MamaKutya!!

Beszéltél a Gusztyival??

lesz vmi??

[HUN]PAStheLoD
#35588
kegyetlen... az a bombáás 😄

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Gugger
#35587
Nem értem miért nyertük meg már most?! Hiszen még csak 2 WAR-unk volt, elég sok van még hátra, és mi is hibázhatunk! PS-t megvertük, látom ez mély sebeket okozott nektek, de azért még nem kell leírni a végeredményt!

rohadtgec
#35586
tOCO, DE HA AZT IS MEGNYERJÜK, AKKOR MI ÉRTELME AZ EGÉSZNEK???...😉)

NaNoKuTyA
#35584
hiba volt!😊

\':..:\'

Gugger
#35583
+?

Gugger
#35582
Majd még rágódunk rajta, de csak akkor ha lement minden kiírt WAR. Egyébként, hogy gondoltad a rájátszást, az elsõ 3 újra megküzd!

Qnosi [OBI]
#35581
Ti tudjatok, en csak egy otletet vetettem fel 😊

Gugger
#35580
GBS Cup-al kapcsolatban: Mivel itt mindenki játszik mindenkivel, nem nagyon van értelme rájátszásnak!!!

rohadtgec
#35579
SZAROK AZ UTAK KECSEG!! NE LOPJAD A NAPOT A DRÁGA ÉS JÓSÁGOS ADÓFIZETÕK PÉNZÉN!!!!!!

rohadtgec
#35578
Egyébként GBS fórumon (gbs.srv.hu)-n találtok egy gbs cup részt és ide írhattok észrevételeket, ötleteket, javaslatokat!! Ha vannak ilyenek, de mint látom vannak😉), ezeket kéretik oda írni😉)

kök

NaNoKuTyA
#35577
te dekoráljál, ne forumozz kecseg!!!😄

\':..:\'

rohadtgec
#35576
Rajtam ne múljék!