Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rohadtgec
#35789
háát nincs bazzeg😉)

rohadtgec
#35788
én meg találtam egy képet Maporól😉))



Remélem nincs harag😉)

Allatgoreny
#35787

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

R@in
#35786

Nem lesz észrevehetõ különbség.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

LSC
#35785
mingyá izzítom be az új VGA-t😊. Radi 9700. a GF3 Ti200 után szerintem elég jó lessz a kis 2500+ -al.

fdi-brutal
#35784
Spigi, neked a messenger-ed dísznek van?

-FDI-Brutal-Hooligan

fdi-brutal
#35783
Sose volt😊!

-FDI-Brutal-Hooligan

fdi-brutal
#35782
Görény!

Bame jössz nekem egy szönyegtisztítás árával :összeokádtam😞(

-FDI-Brutal-Hooligan

LSC
#35781
Jólvagy he?

#35780

Pupcika
#35779
a vödör meg a kút efektus...

Pupcika
#35778
Megvan Köki

Grave Digger
#35777

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#35776
az interneten?

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#35775
na húzz a gecibe, ez nagyon gerely wazze:/

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pupcika
#35774
sof2 keygent hol találok?

rohadtgec
#35773
BOLTBOY!!!

Szeretném megvenni a talonban lévõ SOF2-t...
Minél elõbb, azonnal fizetek, adok a pénz mellé 2 kecskét, meg 1 gúnárt!!!

válaszolj ASAP!!!!!

thnx😉)

rohadtgec
#35772
lesz!

#35771
van mindenkinek eredeti cdkulcsa?

rohadtgec
#35770
NANOO!!

Törölda két fölösleges reget CB-rõl pls!

#35769
Hali mindenkinek !!

rohadtgec
#35768
pfuuujjj😉)

rohadtgec
#35767
Khaosz & Amadeussz!!

Kedvenc mapotok???
Kedvenc fegyveretek???

MOST!!😉)

Athletic  Bilbo
#35766

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Taptarap
#35765
hát vazze😊))

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

NaNoKuTyA
#35764
bár harangozni fogsz😊

\':..:\'

NaNoKuTyA
#35763
bazdmeg!😊

\':..:\'

Allatgoreny
#35762
Bevallhatod nyugodtan, hogy õ a szexpartnered, azert olyan ismeros

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

LSC
#35761
Hehe ezt a mukit már láttam valahol csak ott egy pöttyös labda volt a tárgy😊.

Allatgoreny
#35760
Ezert utalni fogtok, de megtalaltam az a kepet, amin Evil Flowa van. Aki eszik, az ne nezze meg. Kep cime :
Hello 😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#35759
Mielott beszolna valaki mingyar = mindjart.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#35758
Kapsz egy golyot a fejedbe mingyar.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#35757
Zámbódzsimi napom van, azzal a különbséggel, hogy én ma "szmájliban mondom el..."

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

#35756

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

#35755

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Phanta
#35754
Jah kihagytam a 6. =SL= tagot. Csatlakozz a csapathoz harcos ! Na ígymár megvagyunk 6-an 😊

10 perces havazás...

Phanta
#35753
Csövi Kutyák! Valaki este vágyik egy kellemes lövöldözésre ellenünk ?

10 perces havazás...

ev1l FlOwEr
#35752
Nekem is olyan jó volt, mint neked.......

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#35751
Nézd a jó oldalát.
Otthon, lehetsz, netezel egész nap, gyógyulgatsz.
Körbenéztél a kórházban ?
Képzeld, ha ott kéne lenned....brrrrr.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

DrBigSlingShot
#35750
Márakinek van én már majdnem egy hónapja itthon betegeskedem és egy doki sem tudja, hogy mi a bajom de egy vagon pirulát irtak fel ami jórészt kiteszi a reggeli ebéd és vacsora adagomat. Olyan ez mint a mátrix, hogy a kék vagy a piros kapszula de itt nagyobb a választék. VAn sárga,zöld, piros, nagy, kicsi, gömbölyû, kerek, lapos, kocka. Garantáltan a szádban olvad és nem a kezedben.

Élni vagy égni???!

NaNoKuTyA
#35749
gratyula!

\':..:\'

ev1l FlOwEr
#35748
folwa ??

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#35747
mit integecc suli van baze!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#35746

Tibre
#35745

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#35744

csabawarchief
#35743
ja

[HUN]PAStheLoD
#35742
basszák meg!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#35741
akkor a folwa az alkotmányellenes

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#35740
(Alkotmány, 54.§)

" A Magyar Köztársaságban minden embernek vele született joga van az élethez és az emberi méltósághoz, amelyektõl senkit sem lehet önkényesen megfosztani. Senkit sem lehet kínzásnak, kegyetlen, embertelen, megalázó elbánásnak vagy büntetésnek alávetni... "