Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qnosi [OBI]
#36372
Huh nemtom .. egy par public demom is van es amikor nyaron akartunk OBI demot csinalni, asszem 2.5 CD volt ? 😊
Azota meg volt mar csomo meccsunk
Ugy nagy altalanossagban egy meccs kb ugyanannyi ido (80 perc + a sallang, de altalaban kezdestol veszem es csak a vegeig), tehat meccsenkent ilyen 12-15 mega egy demo sztem.
Tehat nem keves 😊

#36371

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

#36370
nemvagyok otthon, bocsi

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

ev1l FlOwEr
#36369
MSNt le sem szarjuk, kollega ?!?!!?!?!?!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#36368

#36367

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

rohadtgec
#36366
Grent privi😉)

#36365
hogynelenne? 😄 bind x "bow_down_and_kiss_ass" (gyengébbek kedvéért magyarul is "hajolj_le_és_csókolj_segget")


fáradt vagyok...

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

csabawarchief
#36364

Taptarap
#36363
az a baj az én menûmben nincs lehajlás opció

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Tibre
#36362
dcf powa 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

[HUN]PAStheLoD
#36361
kés? hát az már tulzás.. egyedül kell menni és bemenni 2 közé és amikor lõnek lehajolni hogy egymást lõjjék

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36360
minek mennyek normalozni így is sok életem maradt mig lelõttelek 😊)))))

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#36359
minek azok neked? 😄

Taptarap
#36358
mert mi csak késsel voltunk, hogy egyenlõek legyenek az esélyek

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36357
ááááááááááá, na kügyed õket😊))/ha lehet az idiot mecseket/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

[HUN]PAStheLoD
#36356
hány darab? és mega az a sok meccs? 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Qnosi [OBI]
#36355
Nekem minden eddigi meccsunk megvan demoban 😊
De nembiztos, hogy erdekelnenek teged 😊

LSC
#36354

R@in
#36353
Mérnem lõttétek le?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Taptarap
#36352
köcce

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

ev1l FlOwEr
#36351
jaja

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pano
#36350
Nah itthon vagyok, végre. Mindjá telepítem a Call of Duty-t és gerappa !!

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#36349
Vigyázzatok a snájperre a folyosón.. Mineket az szivatott.

ev1l FlOwEr
#36348
Csak nem sok...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

R@in
#36347
Itt találsz egy rakat demot (mind nd).

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Taptarap
#36346
akkor lécci küld már el és ha van több demod jöhet ezerrel imádom nézni õket.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

rohadtgec
#36345
Nincs kedvetek egyet gyakni ravenre GBS-el?????

rohadtgec
#36344
van bönne valami😉

Tibre
#36343
Normalon éppen,hogy a tapasztalat a skill számít nem úgy mint rd-n,ahol az a fasza gyerek,aki jobban kempel 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

rohadtgec
#36342
Miért ne lenne érdemes... mindent érdemes csinálni, ami gyengíti az ellenfelet, csak számítani kell arra, hogy átugrálnak a tüzön pl....
Nehéz leírni egyébként...
RD-n ugye ha valaki jól céloz, akkor 1-2 lövés és halál, még ha a világ másik felérõl lõ, akkor is... ND-n kicsit q3-asabb😉) a feeling, lehet egymás után rohangálni, és megkergetni a másikat shotival, anélkül, hogy a pálya másik szegletérõl kiszednek ak-val..... (jobb esetben😉))

de egyébként gyere normalozni és meglátod😉

rohadtgec
#36341
Most, hogy kiszálltál, lehet, hogy van esélyük, COL-1-en redben......

TocoManyus
#36340
Sajnos akkor ma nem lesz PS POWAAAAA!!
Addigra rágyúrunk a Ravenre.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

Qnosi [OBI]
#36339
Ha jol tudom nekem is van egy demom cHc ellen ravenen (bar az ND)

Qnosi [OBI]
#36338
A ket war port is megoldhato ideiglenesen szerintem (ha esetleg megis csak csutortok lenne jo)

Qnosi [OBI]
#36337
Semmi gond, inkabb bocs, hogy elsore rosszat mondtam 😊
(bar oszinten szolva azthittem, hogy az is muxik 😄

TocoManyus
#36336
*PosSe*, a - -nek jövõ pénteken jó a war, mert kedden szerdán is meccsük van. Csütörtök is jó lenne, de akkor meg SL vs GBS van./asszem/
Jelezzetek h. a péntek jó-e!

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

Taptarap
#36335
PS ha tudtok a RAVENrõl csináljatok már létszi demot.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36334
nem rosszak enyhe kifejezés😊) de remélem meglesz a mecs

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Qnosi [OBI]
#36332
Ravenen nem rosszak, de Penge meg Kaszi mar nyomott ellenuk Ravenen (bar az ND volt 😊

Allatgoreny
#36331
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Akarcsak te, Karl-hainz.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#36329
áááááá, az csak 1 kis pálcika volt...

ReTeK
#36328
sof2ben nincsenek botok ??
a col vagy melyik mapon mintha a fûben lett volna 1, ott a fa mögött...

#36327
alap sof2ben nincsenek botok, csak modokban, ha raknak bele. ilyenek pl. goldrush, mandown. ezekben vannak új játékmódok, új, ill. módosított fegyverek, új pályák.
ezek a botok sajnos nem az eszükrõl híresek, elõfordul h pl. néhány bot elakad egymásban, nem kerülik ki egymást, szal néha idegõrlõ amit mûvelnek 😊)
botok helyett ajánlanám az emberi intelligencia által irányított ellenfeleket onlájn 😉

Taptarap
#36326
a portások is tanítanak??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

dtk1985
#36325
Es ez a goldrush mod miket tud meg a botokon kivul?
Azert gondoltam hogy a gold updateben vannak botok mert valahol azt olvastam hogy kerultek bele botok, uj palyak, skinek. Akkor ez nemtom mit akart jelenteni.

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

Taptarap
#36324
PS remélem lealázátok a cHc, jó volna azt a nagy arcukat valaki már szétzúzná.

Ma legyen PS POWAAAA!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36323
ja de nem az én tisztem eldönteni ezeket a dolgokat

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36322
nem tudom érdekesen jáccik én nem raknám rá az életemet, hogy nem probál ki valamit nekem tegnap volt egyedül gyanus a srác mert olyan van, hogy valakinek szar napja vagy jó napja van de, hogy az egyik pillanatról a másikra ennyire belámásodjon az már elég érdekes

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Allatgoreny
#36321
Putta Rain, szethuzom a szadat mint az expandert

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.