Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Taptarap
#36320
akkor jó

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#36319
Nincsenek botok benne csak ha felrakod a goldrush modot.

dtk1985
#36317
vagy esetleg mashogy is tudok botokat berakni?

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

dtk1985
#36316
Hi!
Egy kerdes: Ha letoltom es felrakom a SoF2-hoz a gold patchet akkor lesznek botok a jatekban ha otthon LANon akarok jatszani egy haverommal?

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

R@in
#36315
Hogy nyeri meg a PosSe a cupot?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

#36314
Rain ha a PosSe nyeri a gbs cupot akkor én meg Kaszi melyik klánba fogunk jáccani idiot vagy Posse??

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

[HUN]PAStheLoD
#36313
na reggelre elég is vót a fórumból ;]

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36312

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36311
nd engem is nagyon zavar mert nem ér szart se hogy milyen jó vagy... kiáll a tr közepire egy csávó és lõ shotgunnal aztán vagy te szeded le (ha maradt még elég golyód) vagy õ szed le mivel annyi élete van hogy már sok is..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#36310

[HUN]PAStheLoD
#36309
alap 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36308
de bazzmeg én értem 😊 egész héten tanulnám a kémiát baromoi eccerû ...

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#36307
jó az új logód.

[HUN]PAStheLoD
#36306
ezt énis tudom én arra gondolok hogy pl. hk2-ön vagy air1-en mi történik másképp mint ND-n szal a tûz gránát mondjuk nem éri el ugyan azt a hatást mint RD-n szal nem érdemes benyomni egyet a kékeknek az elején?? stb.. stb..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36305
lol 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#36304

Mr.Grent
#36303
Ne izgulj ha mi lettünk volna 3-man kezdéskor õk simán lenyomták volna, bár én nem voltam.

https://grentmedia.hu

R@in
#36302
Nem, én ott tanítok

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

R@in
#36301
az nd nyilvánvaló 😉

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

R@in
#36300
Rd-t akartam írni 😊

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Sáska
#36299
Irén, Irén, beiratkoztál a Tan Kapuja Fõiskol jós szakára?

Gugger
#36298
Nem ND-t akartál írni ? Mert ugye az id!oT ND klán!?

Gugger
#36297
Biztos még gyakorolnak kicsit!

#36296
nem biztos: #36217
de egyelõre jól állunk. az eddig kitûzött warok le lettek jáccva. (még) nincs óriási csúszás 😊)

R@in
#36295
Sztem az id!oT simán megveri (rd-n) a GBS kupa gyõztesét :p

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Gugger
#36294
CHC vs PS a következõ WAR, CHC veretlen eddig, remélem jó kis WAR lesz!

Gugger
#36293
#36292
végülis ja. asszem szóba is került. hmm, nem emléxem mér nem lett így.

#36291
meg lcd meg dtd
...meg CoD...

R@in
#36290
3v3?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

LSC
#36288
kiszáll 3 ember tõletek😊 Én annó kiléptem egy warról mikor 6 v 3 ban elkezdtük. Fairplay mindenek elõtt.

#36287
mér jó, ha meccs nélkül nyerünk?

R@in
#36286
Nektek mért volt jó 6v3-ban elkezdeni? :o

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

LSC
#36285
Az egy köcsög. Mindenkit csalózik aki jobb nála. Pont az ilyenek szoktak csaláshoz nyúlni mert azt gondolja hogy mindenki csal. Fegyelem azt a buzit ne félj.

Taptarap
#36284
izgi lehetett 6v3-ba

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36283
délelõtt bejött CTF-re kb 7 perc tiszta játékidõ alatt csinált 32/4-es statot és utána hirtelen elfelejtett jáccani amikor mondtuk, hogy milyen jól nyomja

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#36282
akkor már én is leírom az eredményeket:
Ti.E vs -=!WL!=-: 28-13
6v3 -> 6v6
jor1 (Ti.E)
7-0
7-1 (6v5)
hk1 (wl)
7-6
7-6
érdekes játék volt
az elején még le akarták mondani, de rávettük õket h induljanak 6v3-ban, majd idõvel beszállingózott az egész csapat, ráadásul amos szidta coldot h mér egyezett bele a 6v3ba 😊)
de 6v6-ban már egész jó kis meccs volt hk1-en

Taptarap
#36281
azzé

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36280
azoknál jáccik az ABYSSUS???egy mocskos büdös csíter g***i

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#36279
ND na.

LSC
#36278
Akkor befejezem a SOF pályafutásom mert engem az RD kimondottan irritál.

ev1l FlOwEr
#36277
-A- - =SL= : 21-21
hk1 (a)
7-4
4-7
hk2 (sl)
7-3
3-7

Kibaszott jó vór volt.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pano
#36276
Hát, idõvel számíthatsz rá LSC, sõt egy idõ után szerintem az alap rd is meg lesz szüntetve

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#36275
What the?? Eszetekbe ne jusson.

R@in
#36274
Most akkor át lesz állitva az OBI alap rd-re?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Mr.Grent
#36273
Mi is jelen.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#36272
ez van, 2*40 lábnyí kamion lepakolása után.

https://grentmedia.hu

rohadtgec
#36271

csabawarchief
#36270

csabawarchief
#36269
eggyütt = együtt!