Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LSC
#36424
haggyadmá végigviszed utánna már nem lessz olyan varázsa.

[HUN]PAStheLoD
#36423
TUDOM HOG MUSZÁLY LESZEDNEM !! 😄DD

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#36422
nemtom, de muszáj leszedned! Amikro elkezdtek rohanni, van vagy 200 karakter egyszerre körülötted és mindegyik ordibállja, hogy a "hazáért!". Ekkora amilyen zene megy alatta, nem lehet szavakat találni rá, én ezt a játékot meg fogom venni! Az egyszer száz

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#36421
nem

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36420
az ég az már nem ilyen eccerû kell egy SKY textúra meg mögé az ég textura

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36419
na bazz és hát én honnan a manóbõl rángatom le? 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36418
hát van egy olyan entity hogy info_player_mission vagy mi és ez a PLAYER Start ebbõl kell vagy 20 a pályára ... kékek meg pirosak valahogy be is lehet állítani a csapatot is ...
meg van a deathmatches is azt meg szórd szét..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#36417
wooooooooooooooooooooooooooo!!!!! Emberek, ezek a fiúk mit alkottak! Stalingrádi csata bazze, az hogy megvan csinálva, könnybe lábad a szemem is! 😊 Eszméletlen! Teljessen fel vagyok csigázva! Tanács: jó helyre álljatzok be a sorba, mert vagy kapsz 5 töltényt, vagy kapsz puskát két tölténnyel 😊. Vissza se forduljatok, mert megölnek a sajátjaid. Bocs, hogy itt kisgyerekeskedem, de ez ez, ez,....

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#36416
Válaszprivi PAC!

https://grentmedia.hu

LSC
#36415
fel kell tolni magadnak és átcsempészni a határon.

LSC
#36413
Ha a golyo átmegy akkor az ember is nem?

#36411
😄D

csabawarchief
#36410
nem, de k**va jó 😄DD

[HUN]PAStheLoD
#36409
aki nem veled van lõdd le.. ne nagyon csapj zajt lehetõleg késsel ölj mert akkor nem nínóznak a szirénák..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36408


láttad má' Delta? 😄DD

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

LSC
#36407
Flower az ügyeletes

#36406
hali! megakadtam sof2-ben...tud vki segíteni?
[HUN]PAStheLoD
#36405
ha nem lesz meg a nyerõ szelvényem (2-esem lett 😛P) akkor énis

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36404
EZAZ Pano mondd meg neki 😄DD

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#36403
nyah, húzok vissza játszani

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36402
de szerintem magát a szinglit hagyd a rákba, az egy nagy rakás kaki. Nézd meg, hogy a multiba is ezt csinálja-e (SoF2MP.exe) ha nem irány multizni 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#36401
hehe 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#36400
ezt kérem kimoderálni, thx

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#36399
sokat jelent ... :|

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#36398
Nocsak 😊 Lehet, hogy a szar német kiadásod van? (az is angol nyelven fut, de bugos mint atom)

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36397
tegnap este éjfél körül felnyomták arra a szerverre ahonnan töltök, euronet

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#36396
nem mûxenek a szmájlik 😞(((((((

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36395
kösz.. aggy linket putta kutyuli 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36394
mi van fenn ? sof 2 meg 1.03 és semmi más?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

LSC
#36393
Lehetne a neve akár MOHAA 2 is😊.

csabawarchief
#36392
de honnan töltötted, te puta? 😊

Pano
#36391
Nagyon szupi a Call of duty, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#36390
egy megoldás biztos van, megnyitod a sof2mp.cfg -t beállítod a gombokat benne, és ASE-ból indítod a játékot.

dtk1985
#36389
azok az also gombok abszolut nem mukodnek

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

dtk1985
#36388
ez lenne az a hiba, 2 gepen probaltam, mindketton ugyanaz

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

dtk1985
#36387

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

csabawarchief
#36386

dtk1985
#36385
arra a menuhibara nemtudtok valami megoldast?

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

TocoManyus
#36384
De van. Megbeszélhetünk gy funwart.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

[HUN]PAStheLoD
#36383
azmi azmi? 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36382
wáháháh 😊))

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36381
ja azért!

mikor néztem egyiket másikat azok is ilyen 10 megásak voltak. hát akkor lehet nemsoká külön vinyó kell neki 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36380
akkor csinálj úgy mint a Gugger !! Guggolj 😄DD

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36379
esetleg valami magyarosítás mod,??

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36378
nézd meg a kép tényleg ott van -e és jól írtad -e be kisbetû nagybetÛ..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

dtk1985
#36377
hat ez nem akar sikerulni

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

dtk1985
#36376
igy nez ki a menum most:

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

dtk1985
#36375
igy nez ki a menum most:

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

dtk1985
#36374
Miert van az hogy miutan felraktam a gold patchet teljesen osszezavarodott a kep a jatekban. A menuk nincsenek a helyukon stb.

http://flickr.com/dtk | http://last.fm/user/dtk1985

csabawarchief
#36373
Honnan töltötted le?

(én még csak a Worms3D-nél járok)