Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rylander
#36680
😊uLaE

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#36679
Mikó kezdõdne?

Allatgoreny
#36678
Nyugalom Gazsi, nyugi. Akarsz beszelni rola?

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#36677
A GBS puttacsiter klan ma esti funwarhoz keres jelentkezoket, lehetoleg ND. Korosztaly es a nem mindegy, vastagon szeretem jeligere, MOST.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Tibre
#36676

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#36675

PSMarci
#36674
Szerintem is kell legalább a 7/7 + adminok

Pano
#36673


Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36672
ez már nagyon lol helló

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36671

R@in
#36670
Most mér sértõdtél meg?!?!?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Tibre
#36669
Ez végzetes hiba volt 😊.Nvidia powa

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Kaszi46
#36668
ez mind oké csak akkor ne legyenek már ugy feltüntetve a dolgok mintha én megsértödnék mert szetd nem jo választás az ati, én is csak a véleményemet irtam le

*Posse*T.W.D*

ev1l FlOwEr
#36667
Remélem, nem TE akarsz megtanítani....
😄DD

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Grave Digger
#36666
jahh, milyen igaz, bár ragzani még nem tucc😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Gugger
#36665
kész, én befejeztem ,a többit privát, köszi!

Gugger
#36664
hát aztat nem mondtam, hogy nagyon vágnám, de lsd.:#36610 én csak azt írtam, hogy sok a panasz az ati felhasználóktól!

ev1l FlOwEr
#36663
LoL! lámáknak

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#36662
Na , szerintem eljött a flém ideje !!!

ATI POWAAAAAAAAAA !!!!!

nvidiát a lámáknek !!
(az nem fúrógép ???)


Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Kaszi46
#36661
nemmintha én vmi nagy mopgulátor lennék

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#36660
félrene érts én nem azt akartam kicsikarni belöled hogy nekem milyen kártyám van mert senkinek semmi köze hozzá csak furcsálottam hogy most ennyire vágod milyenek is az ati kártyák

*Posse*T.W.D*

Gugger
#36659
Hûha ez már komoly! Kaszi nem haragudj rám látom nagyon megbántott a dolog! Azt gondoltam vicces, de belátom nem az, ha ez téged ennyire felzaklat! Tényleg bocs haver! Have fun!

Kaszi46
#36658
de ha jol emléxem amikor vettem meg kérdezgettelk téged hogy szerinted mit nem voltál ilyen okos fiú örülök én is hogy segithettem neked a megvilágosodásban csak igy tovább

*Posse*T.W.D*

Gugger
#36657
tudtam hogy mellre szívod!

Gugger
#36656
jóvan nem ám melre szívod! Fasza kártyád van!

Kaszi46
#36655
tudodmit gugger barátom copjálle

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#36654
akkor még igen de a a saját tudatlanságom miatt volt nem az ati milyensége miatt.

*Posse*T.W.D*

Gugger
#36653
KÖSZI!

Gugger
#36652
Én egyébként nagyon örülök és köszönöm, hogy megvetted az ati (lesemtudomírnimilyengyors) vga-t, mert így legalább megerõsödött bennem, hogy nem kell elsietni a vga vásárlást!

Gugger
#36651

Gugger
#36650
de a gatya tele volt amikor nem tudtad mi a baj az ati (hihetetlengyorsturboszuperfenysebességûvga)-val ugye?

Gugger
#36649
De tudom, csak minek írjam ki mindíg mindenki tudja, hogy Te vagy a legjobb ati buherátor!

Grave Digger
#36647
R.I.P.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#36646

Allatgoreny
#36645
Sajnalattal kell kozolnom kedves sofos tarsaimmal, hogy az UlAe (mint delutan kiderult) befejezte palyafutasat. Emleket szivunkben orizzuk.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#36644
Aztan azt probald ki, hogy kilepsz sofbol, majd beirod, hogy format c:

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#36643
meglesz 😊

Kaszi46
#36642
probald ki r_picmip 4
alapban 2en vagy 1en van

nézd meg pl col1 en

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#36641
amugy ativsnvidiához annyit hogy mindkét márkának megvannak elönyei hátrányai és szerintem a mérleg nyelve inkább az ati fele billen annak ellenére hogy tényleg többet kell vele szöszmötölni ahhoz hogy minden klaffoljon!!

*Posse*T.W.D*

csabawarchief
#36640
Mi az a 4es picmip? Lámázás meg röhögés nélkül tényleg érdekelne.

Kaszi46
#36639
na mivan csávokám nemtudod a nevemet? és miért ne játszhatnék 4es picmippel ha az ajáték közben elönyömre válik??(elhihetednemsofmiattlett98prohiperszuperkártyám)

*Posse*T.W.D*

Allatgoreny
#36638

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

GSXR
#36637
AZ a helyzet hogy az állatokat tegnap elkapta a kergemarha- kór
Lásd:Birka,Görény,Sáska

Allatgoreny
#36636
Jah, lehetne akkor mar 14 vagy 16😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Kaszi46
#36635
baromság 12 nagyon karcsu

*Posse*T.W.D*

GSXR
#36634
Hóóóóhogyne múlt volna? Akartok egy visszacsapást RD INF-en?
Jó értem nemkell a duma ha nem hát nem
Pedig a *GBS*-en nem múlna szvsz.

Allatgoreny
#36633
Meg sisere. Meg birka.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#36632
ok, nice

Pano
#36631
meg hogy én sem voltam ott

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36630