Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qnosi [OBI]
#36629
Marmint a GBS-e, arra gondolsz ugye? :}
Mellesleg megprobaltunk elerni, de csak a mikrobusznyi negert ajanlgatta nalad otthon valaki ... :}

Qnosi [OBI]
#36628
12-t megprobaljuk elsore akko''
Hogy miko'?
Majd ha a tanacstul megkapom a zengediijt 😊

Allatgoreny
#36627
Szerencsetek hogy nem voltam ott😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Qnosi [OBI]
#36626
Azon nem mult semmi

GSXR
#36625
Aki nemtudná Normal Damage volt...

rohadtgec
#36624
A tegnapi id!oT vs. *GBS* eredmény 40:20 lett 5 vs 5 CTF, jor1 & kam4. GG

+ szeretnénk még sok ilyen wart, tehát ha ráér az idiot, állunk elébe a megpóbáltatásnak (remélem telje létszámban😉

GSXR
#36623
12-14 az optimális lenne

rohadtgec
#36622
jaja sztem jó ötlet... 12-14 playerre csökkenteni a létszámot...és utána nincs káosz + talán jönnének infelni is..

Grave Digger
#36621
nem lehetne inkább 40/40-es limit?
Komolyra fordítva a dolgot. Jó ötlet a 12-es limit, de sztm 14-16 lenne az optimális.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Gugger
#36620
-re

Gugger
#36619
egy próbát megér! én jó ötletnek tartom. ha 12/12 a limit akkor ti obi és az adminok úgy is feltoljátok 16/12-ra!

Pano
#36618
támogatom

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Qnosi [OBI]
#36617
Sok arc, egy komoly kerdes.
Multkor a saska, meg a geci felvetett egy olyan otletet, hogy esetleg feldobhatna a szervert az, hogyha lekorlatoznank a CTFen a jatekosok szamat 12re( ebbol ketto lenne), mert akkor jobb lenne a jatek(nem mennenek annyian a fragra szvsz) , es lennenek infen is valszeg.
Mi a velemenyetek rola ?
Minel elobb, minel tobb velemenyt plz!

Pano
#36616
Jah, mert sok a MOH:AA-s, azok egytõl egyik bunkók.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Gugger
#36615
ezen nagyon jót nevettem : #36574 + a csávónak 9800pró csúcskártyája van és picmip 4-el játszik (lsd. a képet)?! tehát ez #36612 nagyon igaz !!!

rohadtgec
#36614
😄

Pano
#36613
Most kiadtak kb fél hónapja egy új FX kártyát, az állítólag nagyon jó lett. 256 MB DDram memóriája van, s sajnos majdnem 150 ropi 😞

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Gugger
#36612
jah, és ha már sof2 fórum akkor had jegyezzem meg egy gef2Ti-vel 125fpt elérhetõ, minek akkor ati9800próutlraturbódizelinterkúler?

Gugger
#36611
egy idõben én is mindíg az nvidia oldalt nézegettem mikor jön ki új driver, aztán beláttam, hogy az új driver nem = gyorsabb lesz a VGA!!!

Gugger
#36610
Tényleg eltaláltad a lényeget!

Biztos sokan nem így látják, de az új ATI kártyát vásárolók nem sokkal a hardver behelyezése után jönnek a kérdéseikkel (miért fagy a gépem? miért nem megy a refreshlock?, miért nem megy a minimizer?, miért látok forcsa szineket, pöttyöket a monitoron játék közben wallhacker vagyok?, miért van ilyen ruhája a csávónak a sof-ban? lsd:#36574, miért van az, hogy amikor valaki bejelentkezik az MSN-en akkor átlátok a falon? miért füstölt el az alig fél éves csúcs ati kártyám? miért? miért? miért? stb...

Biztos az ATI kártyák is kinövik majd idõvel ezeket a bug-okat, de most még elég sokat kell szarakodni velük!

Pilu OBI
#36609
Nekem is ez volt, visszaugrott az elõzõ WHQL-es 45.23.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

ReTeK
#36608
karakterek elmaradtak

ReTeK
#36607
E az 52.16-os Nvidejó driver fagyasztja a SOF-omat(aXP),ásik gépen semmi gond (iP3)...

rohadtgec
#36606
Jól beszíl a kolléga😉)))

Mi az az ATI?? LoL

GSXR
#36605
Ezen a mondatodon nagyon jót derültem!
Végülis igazad van bekell lássam hiszen ha megy akkor tényleg jó de ez az esetek nemtúl meghatározó részében van.
Mert gondolom te is többször találkoztál olyannal hogy ATI & AMD patch mint INTEL & Nvidia. Azmeg hogy estenként az ár/teljesítmény arány a te javadra billen engem nemigazán érdekel mert se idõm se enrgiám még meló után infót gyûjteni hogy hogyan tudnám normálisan használni a csodavasamat. Inkább hozzácsapok párezret és nyugodtan üldögélek és osztogatom a heccsátokat az ilyen atibugos emberkéknek

rohadtgec
#36604
röffröff

Gugger
#36602
és mit láttál rajta? -5% teljesítmény 😄

Grave Digger
#36601
egen😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#36600
Mert megláttam az FX-ek tesztjeit...

LSC
#36599
egen?

csabawarchief
#36598

Grave Digger
#36597
Nekemm 3.8-as catyval fagyott, visszaraktam a 3.7-et és azzal simán mûxik.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#36596
jah, coda powa, én német serveren játszottam, ott gyakorlatilag nem beszéltek semmit, csak néha beszólt vki hogy 'Macht mal teams' vagymi, egyébként jó volt.

LSC
#36595
Ez olyan mint az AMD. Ha rendben van minden akkor nagyon fasza.

GSXR
#36594
Minek vettél gagyi kártyát?

LSC
#36593
Jah, és RADEON POWA II: Fagy a COD. De mi a facé?

LSC
#36592
OBI nagyon kéne egy COD server😊 mert már sok a paraszt az itthoni szervereken. Kb 5 dolgot kérdeztem teljesen álltalánosokat és ebbõl 1-re kaptam értelmes jóindúlatú választ. A többi "majd megtudod", "találd meg", "írd be a konzolba kill" meg hasonlókat kaptam.

Taptarap
#36591

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#36590
pedig most érthetõ.
és legalább jót tett a kv?? 😛😄DD

R@in
#36589
Nekünk nem volt velük gondunk, semleges szerveren játszottunk és õk panaszkodtak a végén, hogy szar volt a szerver.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Taptarap
#36588
vazze amikor te irsz mindig ki kell mennem egy kávét meginni, hogy értelmezni tudjam.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Mr.Grent
#36587
Pilu, Qnosi, Rain.

Nyomtatok anno az OnRush klán ellen egy inf-wart, és gáz volt rajta, majd dumáljunk plzz.

Ez milyen már.
Saját mapunkon pirosban 5-2 nekik.
majd kékben 7-6 nekünk.
az õ mapjukon kékben csináltunk 7-3 at.
És eze után õk kékben 18-2 õt nyomtak. Olyen wh és aimbot volt hogy öröm volt nézni. rconnal nyomtak rólunk pb-shotokat, és azzal pingeltek minket, harzzcos folyton elszált, az õ emberük is folyton elment a ping miatt, majd utána neki volta legjobb pingje. Elég érdekes volt.
Szal nállatok mi volt a gond???

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#36586

ReTeK
#36585

csabawarchief
#36584
EZT nézzd meg!

Taptarap
#36583
melyik a Kaszi??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36582
tiszta matrix...

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#36581

Gugger
#36580
milyen jó ez az ATI VGA !

csabawarchief
#36579
nem, amivel az aimbotot kapcsolgatja