Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#36733
én ráérek

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Pilu OBI
#36732
Valaki be tudna jönni az OBI COD szerverre kipróbálni pár dolgot? igazából 2 ember kéne

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Grave Digger
#36730
Flowa te phasz muahahahahaaaaaaahhhhahahahahahaaaaaaaaaa😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

DrBigSlingShot
#36728
Call of duty multi létezik? wow de le vagyok maradva... Hol lehet letölteni?

Élni vagy égni???!

Dud [OBI]
#36727
COD témát a COD topicban nyomjuk pls.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#36726
nah mi is kell ehez a játékhoz? levan szedve felinstaláltam crakeltem de az csak a singleplayerhez kell. Eye nem akarja behozni a Call of Duty-t..(rohadna meg) semmi patch? semmi map?

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#36725
ehh.. ezjó 😊

csabawarchief
#36724

LSC
#36723
akkor szabad a gazda.

Dud [OBI]
#36722
Gondolkodunk a csökkentésen. 8 -nál alább tutter nem adjuk. Jó dolog kicsit többet játszani egyszerre 1 mapon.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Athletic  Bilbo
#36721
nem vmi. nagy ötlet ez a 12 es limit.

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Dud [OBI]
#36720
Nincs mit. SOF2 mellett egy nagyon jó kis gáma.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#36719
Gúd gém :Ð elsõ codos élménynek elég tömör volt
nah jóccakát belétek

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

#36718
öööö...srácok...folyt. köv. 😊

ReTeK
#36717
bent vagyok CoD szerveren, jön egy fickó lelõ pisztolyal, utánna odamegy egy emberhez leüti puskatussal, leüti a másikat is, késõbb még 1et leüt... öcsém na ki lehetett,
hát nem a putta réjN

Pano
#36716
he? A képek témája nem az FPS meg a grafika 😉

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#36715
Pano ezen mit kell nézni? 300 polygon-nál minden kártya nyom ennyit.

LSC
#36714
Na baze a RaiN már itt is csal?

LSC
#36713
A GORE mod az csak kliens oldali bárki felrakhatja. Te nem fogsz alapból GORE-t látni sehol.

LSC
#36712
Rylander biztos kilépett és akkor feloszlik a vérszövetség.

Pano
#36711
Ez akart lenni a második

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36710
elkúrtam, jóva. Sry

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36709
pilu sniper powa 😊



Csak úgy

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36708

csabawarchief
#36707

csabawarchief
#36706
most nyomtam vagy egy órát obi serveren, sok sof2-sel, és sztem nagyon jó

Tibre
#36705
CoD sux 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#36704
152.66.93.30:28960

thx obi

DrBigSlingShot
#36703
Ja szerintem se jo ez a 12-es limit eddig is nehezen kerultem be servire ezutan meg elöjegyzést kell majd vezetni.

Élni vagy égni???!

Grave Digger
#36702
Mar van CoD OBI szerver

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#36700
Search and Destroy az nagyon jó 😊)

Mr.Grent
#36699
Nemjön be, persze, de a hepajnak nemrossz.
De mohaa motornaál mindig lessz csíterezés.

https://grentmedia.hu

Tibre
#36698
Egyébként nekem nem jön annyira be,túl cs-s 😊.No meg már most megy a csíterezés.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#36697
Azt mondtad nem jönnek be a 2vh gammák.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#36696
COD servert tessék csinyni OBI!! Megalol a gáma. Kicsit lemaradtam, de nagyon tetszik!!

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#36695

csabawarchief
#36694
GoreMOD, régebben volt OBI serveren is 😉

DrBigSlingShot
#36693
Ma az egyik serveren egy nagyon erdekes mod-ot fedeztem fel, és pedig mikor headshot volt akkor szabályosan felrobbant a paciens feje és rengeteg vér volt minden felé. Valaki találkozott már ezzel az efektel?

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#36692
Most le kell borúlni vagy mi?

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#36691
Hi all!
kártyázgatunk kártyázgatunk?

Élni vagy égni???!

Grave Digger
#36690
Nagyon fasza a 12-es limit, végre a zászló az elsõdleges szempont, nem a frag. Íme a bizonyíték😄:

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#36689
Mandownt vissza!

Mr.Grent
#36688
És azért 4 csak mert ennyi a full talán még játszó OBI-s a szerveren. Realre úgysem jöttök, nekünk meg elég

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#36687
12 az jó plussz 4 reserved slot. Esetleg 14 és reserved.
De ennél több ne legyen. Spigi te meg menj el egy olyan szerverre ahol jor1-en 40 röfögnek. öreg egymás bajonetjei ölik a pályán az ellent. 14 bõven elég. Ezzel meglessz a másik full ctf-port és talán infre is csurran, bár nemhiszem. Ja és az ICS-t plz. szedjétek le. Folyton sirnak érte hogy miért kell letölteni, ugysem használjuk már.

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#36686

Pano
#36685
nincs akaraterõ, nome ry vezette a klánt, kell ennél több indok? 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ev1l FlOwEr
#36684
Mér' oszlott fel az ulae? Mident elértetek, amit lehetett és elfogyott a motiváció, vagy más van a háttérben ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Grave Digger
#36683
a =lama= klan jelentkezik egy 1vs1 funwarra

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Allatgoreny
#36682
Emberek, kerem, ne tolongjanak.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#36681
Amikor megbeszeljuk😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.