Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LSC
#36787
Mekkora fos az egyik magyar szerver baze. Nem dob ki a szerver akármennyit TK-zol. Mondanom sem kell hogy csak repkednek a gránátok mindenhonnan nem érdekes ki van ott. 5 perc alatt 2* ölt meg, és egyszer megsebesített a sajátom. Az ilyen lamak minek indítanak szervert?Ja, a sry vagy valami meg lemaradt.

Kim Basinger
#36786
OBI guys: szerintem is jo a 6 vs 6. Jobb a hangulata. A kulhoniaknak meg meg kell magyarazni a dolgot

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

csabawarchief
#36785
WL hahahaha

Gugger
#36784
GBS cup-al kapcsolatos kérdés!

A kiírt warokat lejátszották az ebben érintett klánok?
PS, TiE?

-= GBS Cup =-

ui.: -WL- klán lehet kiszál a cup-ból, mert a klánon belül nézeteltérések vannak, és nem jelennek meg a warokon!
Sáska akkor ez már tuti?

Gugger
#36783
Pihentessük még egy kicsit, jó így 12-n! Egy hónapig maradjon, aztán meglátjuk! Azért is vannak kevesebben mert mindenki az új reménységgel játszódik, ezzel a "kal of dutival"! Szal a fél sof-os társaság ott vergõdik most!

LSC
#36782
16 szvsz.

Allatgoreny
#36781
ne te = te ne.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#36780

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#36779
Sperma Jugend, nekem ne te szojja' be! Szolok mar par niggereknek, hogy a 2 anyatol szarmazo tunderkek, spermaaztatta hamvas seggedre verjek ra kiskoruak elott.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

TocoManyus
#36778
Most lett két 12 férõhelyes ctf de csak az egyiken játszanak.
A másik ugyanúgy üres. + nem infezik senki.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

TocoManyus
#36777
Egyetértek.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

ev1l FlOwEr
#36776
a heréidet savazgassad....
,l,,

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#36775
Savazok, hogy legyen 16 😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

rohadtgec
#36774
loál

Grave Digger
#36773
lol DVD-játékos😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#36772
.....úgyis tudod mit írnék ide😉))

rohadtgec
#36771
te meg vedd mán fel a telefonodat😉)

NaNoKuTyA
#36770
te meg dekorálj!!

\':..:\'

rohadtgec
#36769
Meg kell szoniuk az új rendszert....
A hentelésnek is sokkal jobb a hangulata, ha nem azok miatt a faszok miatt idegeskedsz, akik szétkempelik magukat... Istenkirály szvsz ez a 12 férõhely...

A külhoni puutáknak meg idõ kell, amíg észreveszik, hogy a másik ctf port is RD lett.....

Jó lesz ez, ne aggódjatok OBI😉))

NaNoKuTyA
#36768
hú de diplomatikus!

\':..:\'

#36767
de a helyzet kb ugyanaz marad. egyik tele, másikra nem szívesen mennek, max tömegesen....
aki meg ctf-ezik inkább, az nem fog helyette infre menni

R@in
#36766
Meg kell szüntetni a ctf portokat és akkor nem lesz rinya hogy csak 12-en férnek be. Ritka fos játék van a ctf-en, 80% csak kempel. Lehet infre menni.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

NaNoKuTyA
#36765
de miért???😊

\':..:\'

Pano
#36764
A 24 férõhely 2 felé lett osztva, két 24 fõs CTF port volt, abból mindíg az egyik üres. Tehát, mindenkinek megmaradt ugyan helye, nem lett kevesebb a férõhely 😉

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36763
szerintem meg jó

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

NaNoKuTyA
#36762
én még nem próbáltam, de szerintem a 12 nagyon kevés! mi miatt lett egyáltalán lecsökkentve???

\':..:\'

#36761
100 és akkor mindenki befér 😄D

ev1l FlOwEr
#36760
Lazíts, maradjanak pár napig így.
Olyat úgy sem tudsz csinálni, hogy mindenkinek jó legyen.

Szerintem jobb így.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Dud [OBI]
#36759
Na akkor most mi legyen a portokkal? 12, 24, 48.... ????

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

ev1l FlOwEr
#36758
LoL

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

TocoManyus
#36757
Csõdtömegek a portok.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

csabawarchief
#36756

Pano
#36754
melyik volt az az állat aki ezt fordította? 😄

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

rohadtgec
#36753

Pano
#36751
mert sajt

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

rohadtgec
#36750
Hát ez megalol

Pano
#36747
Emiatt miért kéne külföldi szerverekre menni? Gondolkozzá' má' 😊 lol

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#36746
Háát azért sajnálom mehetek megin küföldi szerverre játszani!😞(

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

#36745
azt ha megcsinálja a hálozatot akkor felrakom a másik gépre azt majd megyek játszni!!

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

#36744
És azt ugye mindenki tudta hogy én nem léptem ki csak nem az enyim a gép hanem nagybátyámé és leszedte a sof-ot!😞(

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

#36743
Terrorboy vagyok csak regiztem😞

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

#36742
És ezt én mért nem tudom
egyébként tagja vagyok/voltam má nemtom

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

#36741
Felbomlottak?????????

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

Pano
#36740
😄DDDDDDDDDDDD

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36739
semmi, legalább oda ne csatlakozz, mert nem olyan elnézõek a srácok mint itt

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Grave Digger
#36738
felbomlottak, pedig ígéretesen indultak....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

#36737
Szoval nem tudja senki mi van velük??

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

#36736
Nem tudja valaki hogy mi a franc lett az ulae klánnal??
Mert hogy egyetlen "csapat tag sem használja a tagot!!!

\"Biztosan tudni hogy meghalunk sokkal rosszabb mint maga a Halál!\"

Pilu OBI
#36735
Már tárgytalan köszi mindenkinek

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

R@in
#36734
aha

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)