1463
NOLF2
  • bizkit
    #1157
    Sziasztok!

    SZerintetek elég 256 Mb memória, hogy menjen a játék?
  • darkbear
    #1148
    Thomas: tudtommal a cres dll a magyarított file. Nekem is Xp-m van nálam is megjelent a billentyűs probléma de csak magyarírtás után. Ha az 1.0 verziót magyarítod akkor a Gamedll.rez-be kell felülírni a WINREZ-el a cres.dll-t. Ha felraktad a 1.1-et akkor az létrehoz egy gamep.rez file-t. ott szintén van cres.dll és akkor ott kell felülírni. Akkor magyar lesz de a billentyű probléma megmarad. Sajnos Jó lenne ha tudna valaki megoldást, mert a magyarosítás amúgy király lett.
  • darkbear
    #1143
    Nekem is ua a problémám mint Thomasnak!! Én XP alatt próbáltam, w98 alatt is ezt csinálja??
  • Örm
    #1138
    Leszedtem a 100%os magyarítást de kitömörítésnél hibát jelez másnál is előfordult ez vagy csak nálam?
  • Örm
    #1132
    A passport megvan, melyik ajtón kell kopogtatni?
  • Örm
    #1130
    Az indiai pályán hol találom a HARM főhadiszállást?
  • caramon
    #1124
    A Gmiki oldalán frissült a magyarosítás, de nem tudom (mert nem írta ki), hogy teljes-e már.
  • B@ldrick
    #1122
    Nesze link !
  • M.A.D.
    #1119
    :( Nem, mert én is mélbe kaptam feldarabolva.
  • M.A.D.
    #1117
    2.512kb. asszem,mint az eredeti. csak a mi tűzfalunk kifelé 1.4es limittel van. szóval darabolás.
  • M.A.D.
    #1115
    Jaja. Látom az SG-t. A Hack miatt, gyaloglo chat!
  • B@ldrick
    #1114
    Hát SG áll. Mail-ben nem tudnád elküldeni(5MB-ig) nekem? Köszi
  • M.A.D.
    #1113
    Nos. Az 1.2.-es crack itt van. De, hová tegyem fel?
  • Orgi
    #1111
    Szét lehet fagyasztani a kalitka egyes részeit.
  • Orgi
    #1110
    Ha az utolsó pályára gondolsz akkor ahol az első 2-2 super soldier van ott ledobtak ejtőernyőn egy csomagot, abban van a szérum (a tengeralattjáró mellett). Várd+ míg megfordulnak és lopd el a szérumot, aztán belelősz egy tárral, lebénul és fejbelövöd szérummal.
  • Téboly
    #1109
    Sehogy sem lehet megölni az elsö Supersoldiert. Fuss !
  • M.A.D.
    #1105
    Mindekitől sorry, akinek kell az 1.2-es patch. Szerdán behozom a vinyómat és akkor felrakom valahová.
  • M.A.D.
    #1102
    Na, OK! Gyerekek vagyok. Otthon már van monitor. Most meg a benti gépemen sz@rt be a net, de már itt is minden ok! :)) Most Operából nyomom.
    Nos. Holnap délelőtt fent lesz az 1.2-es crack. Hogy hol, és pontosan mikor mindnkit értesítek, akit érdekel. :)) Amúgy müxik. Ok.
  • JOKER1
    #1100
    Üdv!
    Külföldröl nem tudok rálépni az extra.hu/gmiki oldalra.Valahol máshol magyarositás???Vagy esetleg valaki mélbe...
    thx.
  • Orgi
    #1099
    Elvileg ha nálad van a poloska és visszamész a telefonhoz csörögnie kéne, felkel az alvó faszi és kihallgatnád a beszélgetést. Na ez nálam nem jött össze (mikor igen, akkor visszatöltöttem és következőre nem csörgött a teló az istennek se). De sokkal egyszerűbb, ha fejbelövöd az alvó hapsit, lesz nála egy kulcs, ami nyitja a széfet és ott a kód.
  • Orgi
    #1098
    The batteries will be randomly placed throughout
    the level; here are a few places I have found them:

    1) Upper-right drawer in desk in NE bedroom upstairs
    2) Drawer under lamp in NE bedroom upstairs
    3) On closet shelf in NE bedroom upstairs
  • Myrkul
    #1096
    Sziasztok!
    Én ott akadtam el, hogy egy házban vagyok és magnokazettákat kell összegyüjteni, ez meg van de elméletileg még kell lennie valahol egy elemnek és papiroknak a porject omegárol. Ezeket hol találom? Köszi !
  • JOKER1
    #1090
    Üdv!
    A magyarositást honnan lehet leszedni?
    thx
  • phanti
    #1089
    Ott járok,ahol poloskát kell a telefonba tenni,meg ahol mindig kergetnek a rendőrök:)Mit csináljak ha már elrejtettem a poloskát?A jelszót hogy szerezhetem meg,hogy be tudjak menni az ajtón?

    Valaki PLS...THX
  • Orgi
    #1088
    Arra gondolsz, mikor már kinyitottad a kaput, lemész és ott egy kamera és 2 őr? Ott már ölni kell, a wcben van fegyver. Ha meg ez még a polsokatelepítés előtti "senkit ne öljünk meg misszió" ott sétálnak az őrök és ki kell várni, míg nem néznek oda és lehet lopakodni.
  • Petyus_
    #1086
    Kávét kell neki főzni.
  • phanti
    #1085
    Hi mindenki!Elakadtam a game-ben és kellene egy kis seggitség!
    Ott járok,ahol fel kell robbantani a hidat meg a radiotornyot meg nemtom még mit.Ezeket meg is csináltam,a rep.gépen hatástalanitottam a bombát,de a pilótával mit csináljak?Az csak ül a szobában meg néha feláll és iszik egy korty piát a tüznél.Hogy kell kijózanitani a pilótát?Mert eredetileg az a feladat.Ha vki tud vmit az pls válaszoljon e-mailben v itt.
    PLEASE!!!
  • M.A.D.
    #1084
    ahogy veszek egy monitort (kábé holnap), már küldöm is a freemail-es címedre.
  • Örm
    #1082
    Hol találom a H.A.R.M főhadiszállást?
  • JHetfield
    #1081
    terkepen jelzi hova kell menni... a masik meg, hogy a mission-t olvasd el a menube...
  • Örm
    #1080
    Az indiai pályán miután beszéltem a fickóval mit kell csinálni?
  • M.A.D.
    #1079
    Van.És nyomtam vele kábé 5 percet!
    Szilveszter délben pukkant egyet a monitorom, azt szevasz. Még jó, hogy 5 éves volt. :(((
    de müxik a patch

    köl?
  • M.A.D.
    #1077
    Végre! 1.2-es NOLF...nem 1.1-es patch! :)))
  • M.A.D.
    #1069
    Vaooooooo! Megnézem Kössz! :))))))
  • M.A.D.
    #1060
    ja. ha valki találkozna egy 1.2-es nocd crack-kel, azt megköszönném. Bár, 1 hónapja nincs. Most miért lenne. Senki nem azzal nyomja? Az 1.1-es sem tökéletes.
  • JHetfield
    #1059
    Alap beallitasnal lehet, de az sux:]
  • Örm
    #1058
    A generátor alján van egy beöntő ott jobb klikk.
  • Petyus_
    #1057
    Az a jobbklikk, nem? :)
  • JHetfield
    #1056
    a use gombot kell nyomkodni...:]
  • Petyus_
    #1055
    A titkos jobbklikkel kell ha jól emlékszem.