1463
NOLF2
  • Jano
    #1228
    Pl.: Fileplanet, Filemirrors.

    .com!
  • Jano
    #1227
    Na végre kipróbálhattam multiban (mármint a normál deathmatch-et), és a haverokkal szétröhögtük magunkat. Más hangulatú, mint az első rész multija, de a banán, macskabomba, medvecsapda, stb. szivatós eszközök baromira bejöttek, és így ez is baromi jó lett.
  • Cobra11
    #1224
    Nem tud valaki megoldást arra, hogy hogyan tudnám a gamét beizzítani egy T&L nélküli vid. kártyán?
  • LionTR
    #1223
    Ja, azt elfelejtettem, hogy P3-as Canyon alaplapom van (tudom, tudom, de erre vot piz) integralt AC97-vel.
  • LionTR
    #1222
    Hi mindenki. Szuksegem lenne egy kis segitsegre: Most raktam fel a gamet, es vhogy nem akarja lejatszani a beszed-hangfilekat, ami ugye eleg nagy ervagas, mivel a szovegek a jatek szerves reszet kepezik (az elso reszbol kiindulva). A Mafiaval is u.ilyen gondom volt, ott le kellett venni directXben a hardvreres gyorsitast a hangrol, de itt ez nem segit. Ha en vagyok az 1000. aki ezzel b*szogat titeket bocsi...
    Elore is koszi.
  • Uk-muk
    #1220
    na,végre sikerült.1.2 patchet nem szabad felrakni,mert akkor annyi a magyarositasnak.Viszont 1.2ben a hullák nem tűntek el,most meg 1.1ben csak a táskájuk marad ott.Ez vogy nem lehet beállítani?
  • Uk-muk
    #1219
    színmélységet hogyan tudom állítani?nekem nem sikerült.Igy elég akadozik lövöldözésnél.Most minden maxon van,mit lehet még állítani,hogy ne akadozzon,mert a felét nem tudom,h mire való.
    köszi
  • B@ldrick
    #1218
    Az 1.1 pacs rakja fel azt. Az 1.2 nemtom micsinál(anélküljáccom).
  • Uk-muk
    #1217
    1.2 patch nekem nem rakott fel ilyet,hogy gamep.rez.Már én is kerestem,de nincs meg.
  • CaviaR
    #1216
    Bárki bármit mond, szerinem az a legnehezebb küldi az egész játékban... :)

    Már nem emlékszem pontosan, de ki kell nyírni minden ninját, és vissza kell menni a pálya legelejére, ahol van egy dupla ajtó.
  • B@ldrick
    #1215
    A patch felrak egy GameP.rez fájlt amiben szintén van egy ugyanolyan cres.dll. Na -
    csak- ezt kell kicserélni a magyar verzióval és máris magyar és a hang
    is tökéletes.
  • Uk-muk
    #1214
    siekrült nemtudom,mi volt a baj.reinstall megoldotta.Viszont hiába írtam át cres.dll-t a gamedll.rez-ben nem lett magyar a felirat.Vki mongya mámeg miért?Azonkívül mingyárt az elején elakadtam,mikor ki kell nyitni a kék,piros leveles ládát,a faszi meg mond vmi,de nem értem.
  • CaviaR
    #1213
    Talán a lapozófile túl kicsi neki. Én felraktam 1024 megára a biztonság kedvéért...
  • Uk-muk
    #1212
    na,fentvan 1.2 patch Nocd crack-je,de most is azt írja ki,hogy out of memory
  • Uk-muk
    #1211
    lenne gy kis gondom az indítáassal,és most nincs időm végigolvasni az egész fórumot.
    Instálltam a játékot,crack,aztán 1.2 patch,magyrostás.Indításnál kérte a 1.Cd-t,pedig bent volt.Megint Crack,aztán kiírja indításnál,hogy out of memory.Vki help!Ja,és rossz volt a Cd-n két file,méárnem emlélkszem,hogy mi,arra ignore-t nyomtam telepitésnél,de volt akinél elindult ennek ellenére.Előre is köszz
    winxp,256 ram,gef4ti4200
  • CaviaR
    #1204
    Ja-ja. És vágod hogy kell kicsinálni őket? Mert ha igen tünés vissza szétrugni egy-két szuperszoldzsör segget! :)
    Ha nem, próbálkozz!!!
    Ha nagyon nem, majd segít itt valaki.
  • CaviaR
    #1202
    Majd jelentkezz msn-en. Az én címem [email protected]

    Ja, és a flood-olás után lemaradt a vigyori fej... :)
  • CaviaR
    #1200
    Mondj egy e-mail címet. Van msn-em!
    Tényleg nem kéne teleflúdolni a topikot.
  • CaviaR
    #1196
    Ja várj egy picit!
    Van az ablaknál egy álvány. Amellett a szoba mellett, ahova be tudsz menni. Az álványon van a kulcs, ami nyitja az ajtót.
  • CaviaR
    #1195
    Ott kell lennie az irodában az asztalon egy sárga borítéknak. Abban van!
  • CaviaR
    #1192
    Találkoztál már a super soldier-rel? Mert ha nem, akkor be kell menned egy irodába. Van középen az a szabad tér. Valahol van egy dupla ajtó, és mellette egy sime. Elöször be kell menni az ejtón, dekódolni a zárat, ekkor kinyílik a dupla. Onnan bejuthatsz, és ott lesz ami kell. Meg az is, ami nem. :)
  • mikike23
    #1190
    ha megvan valakinek a végigjátszás akkor légyszi küldje el emailbe:

    [email protected]


    Köszi előre is.
  • Cobra11
    #1186
    Nincs valami mód, hogy t&l nélkül futassam a játékot? ugyanis régi a videókártyám és nem tudja. a demó az elindult de a teljes az már nem.
  • CaviaR
    #1185
    Végigvittem. Szerintem csak az elje volt nehész. A végére hozzászoktam a játékmentehez, tudtam mire érdemes figyelni. Így egyre ritkábban kértem segítséget.

    Ha lenne egy újabb NOLF2 történet, biztos elkezdeném...
  • saradin
    #1184
    Kedves Eref, kedves Thomas!
    Kircsi lett a magyaritás!!!!!
    Millió pusz, kinek kinek miért.
  • CaviaR
    #1183
    Odamész a repcsihez, és leszeded a bombát az oldaláról. Nagyon bonyolultnak hangzik, de azért próbáld meg.
  • saradin
    #1180
    Köszi megnézem
  • saradin
    #1178
    Kérlek ha van más ötlted írd meg.
    köszi
  • saradin
    #1176
    nekem nincs fent pach mert nem volt hanghibám. megpróbáltam feltenni de az meg elrontja a crack-emet.szóval leinstall, felinstall újra de a billentyű nem okés.
  • saradin
    #1175
    Ma töltöttem le. Nem hiszem, hogy ennél frisebb lenne. vagy máshol keressem? Pont erről az oldalról töltöttem le amit javasoltál.
  • saradin
    #1173
    Mostanra az összes hozzászólást elolvastam de a billentyű problémára nem találtam megoldást.
    Pedig tuti van mert egyszer csak eltünt a téma
  • saradin
    #1172
    végül is mi a megoldás a billentyű problémára? Mert ez nem derült ki. A magyarosítás sikerült és szuper de így nem tudok sajna játszani.
    Segítsetek léééci!!!!!!!
  • CaviaR
    #1171
    Milyen kép? A vetítőben csak két gép van, és semmi más. Csak egy üres szoba. És kettő közés van felrakva a bomba. Minden képhez odamentem és nyomkodtam a jobbegeret, de semmi.
    A pincében pedig, ahol az a gép van a bobával, ott van egy lyuk a falon, amin átlátok egy másik szobába, ahova még nem tudtam bemenni. Oda honnan kell bemenni?
  • Satchfan
    #1170
    Üdv! Már régen játszottam a nolf2-vel, de ha jól emlékszem ott akadtam, el, hogy a víz alatti bázison meg kell keresni asszem a kis rőtszakállú muksót.Már lementem 600000 szintet, de sehogy sem tudtam továbbjutni. Vkinek vmi tipp?
  • B@ldrick
    #1169
    Menj fel a vetítőbe, ott van egy kis helységben a kép mögött.
  • CaviaR
    #1168
    Help!
    Elakadtam az indiai pályán, mikor egy színházban vagyok. Felraktam mind a három bombát és most meg kéne szereznem valami iratokat a széfből. De hol van a széf?
  • barret
    #1163
    nekem 256 sd van,és szépen megy.
  • CaviaR
    #1162
    Sziasztok! Elakadtam a játékban! Visszaolvastam az egész topikot (!!!) és csak a #406-osban találtam használhatót. Ott azt írja vki, hogy cukrot kell önteni a Crazy Ivan Generatorba a 4. pályán, hogy kinyíljon a kapu amibe áram van vezetve. De hol van a generátor???
  • bizkit
    #1161
    OK! Próbálkozom majd!
  • bizkit
    #1159
    Nekem azt írja ki, hogy "Out of memory"! De én ezt nem hiszem el! :o(