1463
NOLF2
  • schoma
    #729
    köszi Lantee, majd megnézem, ha hazaérek.
  • Lantee
    #728
    Schoma > Ha újságosbódát mondott, akkor annak ott is kell lennie valamelyikben, de szerintem a Telefonfülkére gondolt, nem? Bocs, ha tévedek, de már nem emlékszem, hogy melyikben volt.
    Azt tudom, hogy a telefonfülkét fel kell törni, és ott egy nagy csomag.
  • Málnaszörp
    #727
    Az a kis álarcos p*cs 8 napra elvette a kedvemet a játéktól, de ma újra elővettem, és miután legyőztem, pikk-pakk végeztem a NOLF2-vel :-)

    Málnaszörp
  • Málnaszörp
    #726
    Közben rájöttem, és be is fejeztem a játékot.

    Amikor leáll a SSrobot, akkor kell belelőni a speckó lőszert.

    Jó kis játék volt :-)
    Jöhet a Hitman 2? :lol

    Málnaszörp
  • Málnaszörp
    #725
    Szia Lantee!

    Hogy lehet elintézni a SuperSoldier-eket? Van valami gagyi lőszerem a Utility Launcher-be, de azon csak röhögnek. Amikor meg beléjük küldök pár rakétát, csak ideiglenesen állnak le.

    Segíts plííz.

    Málnaszörp
  • schoma
    #724
    Lantee: beszéltem a faszival. Azt mondta, hogy egy közeli újságos boxban hagyott nekem csomagot. Én kettőt találtam, de üresek voltak. A főhadiszállásra meg nem tudok bemenni, mert kellene a jelszó, ami valószínüleg a telefon lehallgatásásval lenne meg.
  • Lantee
    #723
    Ja...utána meg a fickót a lenti mosdóban keresd...ott bagózik! :)
  • Lantee
    #722
    Na az egy nagy szopás! Én is egy órán keresztül kerestem! A megoldás --> A SUPERcomputer room melletti nagy számtech terem közepén, a padlón...alig lehet észrevenni!
  • hammond
    #721
    A vízalatti bázison neme lelem a 207-es nyomtatványt. Nem tudjátok merre lehet?
  • Lantee
    #720
    Schoma > Mi a konkrét problémád?
  • Jano
    #719
    Ahogy haladok a játékkal, úgy lesz egyre jobb. Az első pálya nem nagyon tetszett, de a ruszki, indiai pályák rohadt jók. Az ohioi ninjapicsaözön kicsit idegesített, de meg lehetett csinálni.
    Azt sajnálom, hogy a szereplők hangja nem ugyanaz, mint az első részben. Cate és Bruno szinkronhangja az első részben annyira el volt találva szerintem, hogy nagyon. A mostani hangjuk sem rossz, de az elsőben sokkal ütősebb volt.
    Szegény Goodmant (Blitznyt) eléggé lejáratják :D! ("I'm not a virgin anymore. Yeeehaaaw!" az egyik magnószalagon.)
  • schoma
    #718
    please segítsetek. az indiai pályán hol van a telefon lehallgató kis készülék. Karmarral -aszem így hívjak- már találkoztam.
  • Lantee
    #717
    Na! Végigvittem! Az utolsó pálya elég nagy hentelés, de a hangulata fantasztikus!
    Akinek van kérdése, még most kérdezzen, mert friss emlék! :)

    Jöhet a Hitman 2! :)
  • Lantee
    #715
    Bassza meg! Most meg én szívok az ARMSTONG IN PERLIN résznél. amikor a kis bohóc a padló alatt ugrabugrál, közben meg mindenhonnan jönnek a géppityus állatok! Mindig meghalok! Valami klassz taktika?
  • schoma
    #714
    please segítsetek. az indiai pályán hol van a telefon lehallgató kis készülék. Karmarral -aszem így hívjak- már találkoztam.
  • Tovi
    #710
    De a 651-es hozzászólás pontosan segít

    =-Visszaolvasás Rulez-=
  • Tovi
    #709
    Ott van az is valamelyik polcon az épületben, de pontosabban nem emlékszem.

    Hálózati kód nincs még valakinek?
  • bpapa
    #707
    NOLF 2 Borító az ftp.koli.kando.hu-n
  • galocza
    #705
    ja. sajna a quickload egy witz. bár azért nem annyira durva, de én most játszottam a 2? 3? éves első részt végig nem 2-3 éves gépen és pillanatok alatt betöltött... majd ezt is újrajátszom 3 év múlva és megy majd mint a villám a load...8)
  • Lantee
    #704
    Vegyél jobb gépet! :D

    vicc volt
  • Lantee
    #702
    Mindenkinek naggggyon szivesen!
  • Lantee
    #699
    A kijárattal szemben lévő barakk az! Jobb oldalon lesz a konyha! fel kell törni a konyhaszekrényen a lakatot! :)
  • Lantee
    #695
    bocs TENSII!!! :)))
  • Lantee
    #694
    Na, akkor ime egy kis segitség -->

    Tesnii > Nézd meg közelebbről a falilámpákat a teremben. El lehet őket forditani, és akkor már odébb tudsz lépkedni! Nálam a bal oldali irány jött be!

    Dömike > A Comuter két lehetőséget ajánl fel...először "taposs" rá a "beütök csak úgy pár billentyűt"-re, aztán a közelben kutass át mindent. Pikk-pakk megtalálod a kódot!

    Sok sikert!

    Sephi > Ja! Hát akinek ennyi ideje van játszani! :)
  • Sephi
    #693
    Mondjuk nalam a hitman alapbol 2 napig tartott a Ring 2 szerintem az se lesz tobb egy par napnal es a soldiers of anarchy is max egy het:)))) Szal nekem nincs karacsonyig progim :)
  • magus
    #690
    mentest pls
  • Lantee
    #686
    Game.rez --> Stimmel
    Sound.rez --> Stimmel
    Game2.rez --> Stimmel

    Elvileg minden okés! Jó játékot!
  • Lantee
    #685
    BAsszus! Még be sem fejeztem, de már kijött a Soldiers of Anarchy....a Ring II....huh...és még a Hitman 2 is itt lapul valahol az asztalomon! Asszem karácsonyig megvan a programom! :)
  • Cvd
    #683
    Abban az épületben, ahol először találkozol vele, volt egy kép egy fiatal csajról, ő volt Abigél. Valszeg valami barátnő/feleség.
  • Sephi
    #682
    Jah es tuti lesz NOLF 3 :))))
  • Sephi
    #681
    Egy kerdes.

    Most vittem vegig es sztm nagyon jo gama volt::)

    De egyvalamit nem ertek. Az a Super Soldier aki a vegen ugye szijelovi a raketat egyfeszt valami Abigail nevu csajt emleget. Az kicsoda?
  • reszcsi
    #678
    Figyi, én körbenéztem de tele a tököm a NOLF 2 fórumokkal, meg hogy mindenhol máshová irányítják az embert.
    Szóval mi kell még a patch-en kívül, hogy legyen beszéd ebben a kiba**ott nolf2-ben ????
    A demo még beszélt.
    A patch-hez nem kell plusz crack.
  • Lantee
    #677
    Én utána szivok...amikor Armstrong tekeri a triciglit, én meg lődözök! Amúgy nagyon poén!! :)
  • Lantee
    #676
    Na! Azzal én is megszenvedtem, de amint kicsit jobban megvizsgálot a falilámpákat, rá fogsz jönni a megoldásra! :)

    tipp: Csak akkor tudod elforditani, ha a tüskés genyk fent vannak!
  • Tovi
    #673
    Nem kell hozzá crack, illetve ami a Cd-n van, az tökéletes. A peccs önmagában nem oldja meg a hangproblémát, erre keress rá másik topicban.
  • Sephi
    #672
    Ott amikor bemesz abba a kurva Old Mitomen milyen bildingue es jobra misz majd megint jobra ott van lent az a atkozott generator (aszem)
  • Nark
    #671
    Nem hinném hogy kéne crack hozzá de ha nagyon akarod keresni akkor itt kezd el.:http://www.gamecopyworld.com/
  • magus
    #670
    valaki mentéééééééééééééééééééééééééééést
  • Cvd
    #668
    Nem kell megölni, meg nem is lehet. Az egyik szobában van egy leszakadt cső, azon mássz fel.
  • schoma
    #667
    Jorgos: a skill pont kérdés tényleg jó téma. Én például a lopakodásra, a fegyverekre, meg a cipelésre fordítottam eddig a legtöbbet. De már egyik képességem sincs a kezdeti szinten, legalább a következőn vannak.
    De szerintem ez nagyban függ attól is, hogy ki milyen stílusban játsza a játékot: sokat lopakodik, vagy inkább halomra lövi az ellenfeleket.