1768
  • hun-ter
    #794
    akkor egyszerre csak egy legyen kijelölve és csak az fog váltani amúgy embert váltani a funkció gomokkal tudsz
  • hun-ter
    #793
    közepe
  • EqUiNooX
    #787
  • hun-ter
    #786
    ehh azt meg nemtom mi amit mondasz én a mocsár felét kihagytam alig jutottam át rajta de nagyon utáltam azt a szart
  • Jacky
    #784
    Valaki nem tudna nekem egy "biztonsagi masolatot" adni?
    Kene ez a jatek :)
    Valaszokat maganban.
  • hun-ter
    #783
    eléggé! pont ezt akartam írni hogy ha nehéz akkor kb a templomtól ha a kaputól nézel felé, dél-kelet keletre van a lejárat...siess oda:) nem biztos az info mert komoly nem emlékszem már pontosan
  • hun-ter
    #782
    egyébként nem tudja valaki hogy mire jók a kis tündérek? nekem néha úgy tűnt mintha az utat mutatnák...
  • hun-ter
    #779
    hát akkor komolyan nem tudom bug lehet vagy mittomén akkor menj tovább nem fontos ez a qzest sem(egyik sem az!!!)
  • hun-ter
    #778
    én szeretnék de már csak a fórum érdekel azért jövök erre a topicra(meg hátha tudok segíteni:))
    átkeresztelem magam Paladinra hehe:)
  • hun-ter
    #776
    amúgy ez a kőkeresés komoly a Darkstonera emlékeztet(nem akar valaki multizi? most komolyan:))
  • hun-ter
    #775
    bent de nem lehet hogy mar nálad van?:)
  • hun-ter
    #773
    nem. van még az utraean peninsula amit csak multiban lehet nyomni(ott 6 kő megszerzése a cél asszem hat már ezt se tudom:)) vagy multiban végig lehet nyomni ugyanúgy a single részt is
    és valóban ha megcsináltad a singlet utána már csak bolyongani tudsz ott, de multiba pedig átviheted a karidat, csak nézz ott körül
  • hun-ter
    #770
    hát a géptől se nagyon mert én pl a doom3-at is megszerzem pedig nincs túl sok esélyem hogy játszhatóságot hozzak ki belőle(duron750,gf2mx200(noname=felesebesség),128mbsd) ja és persze csak 15":))) na komoly mostmár hanyagoljuk ezt a moncsi témát mert még elmérgesedik...
  • hun-ter
    #768
    az is ott van a templomban ahogy bemész jobbra a rövidebb fal mentén és van rajta egy kehely vagy mi már nem emlékszem pontosan
  • hun-ter
    #766
    monitorfüggetlen...hehehe:)
    ja majd ezentúl odaírják a requorementshez hogy min: 17"
    rec:21"
  • toMpEr
    #763
    Multiban a legutolso palyan van egy ajto amit nem tudunk kinyitni....valami elddim-el kapcsolatos cucc kene hozza. Nemtudjatok mi?
  • hun-ter
    #762
    nem akar vki DarkStone multit?:)))
  • hun-ter
    #761
    jóval többet
  • hun-ter
    #760
    a Darkstone-al többet játszottam...
  • FREAK
    #759
    szeva szephi koma!
  • Spheriot
    #758
    Elkezdtem én is játzsani. nekem kicsit a Darkstone c. játékra emlékeztet,persze tökéletesebb kivitelben.
    A játszhatósága nagyon jó, az irányíthatóság tökéletes, mindent meg lehet oldani az egérrel.
    Szóval 5 óra játék után sok kifogást nem találtam ,a grafika csodaszép. Nekem nem akad, tökéletesen fut. A külső tereket nagyon eltalálták, félelmetes ahogy a függő hidakon átmegy az ember, hogy tudták megcsinálni töltögetés nélkül?

    Amit észrevettem voltak bizonyos helyek ahol agép nagyon jónak tünő cuccokat adott volna, csak kinyíródott a magusom aki ujra tud éleszteni, más meg nem tud még. Viszont visszatöltve az állást nem adta meg azokat a jó cuccokat. Valami be lehet építve a programba ha elsőre kinyírsz egy nagyobb ellenséget akkor jobb cuccokat ad a gép.

    A másik kérdésem új játéknál lehet e importálni a régi karaktert mert az újrajátszásnál jó lenne ( bivalyerős mágust szivesen csinálnék)
  • hun-ter
    #757
    ok:) csak tudod élni is tudni kell és az nekem nehezen megy úgyhogy maradok a gépnél...
  • Mike
    #755
    hát szerintem van fontosabb
  • hun-ter
    #754
    én szinte nem is költeném másra a gépemen kívül ha lenne saját keresetem...:)))
  • Mike
    #753
    jól van no. így rendben.
  • Mike
    #752
    Ez az uj divat. Oda ment a Dark Omen 2 és a Max Payne is
  • Mike
    #751
    mondom, nem ember az, akinek nincs otthon projectora
  • Mike
    #750
    Ez az, veszekedjünk a hangkártyán!
  • Mike
    #749
    Hi magyar ember2!
  • Mike
    #748
    a kérdés abszolut jogos (és az egyik legfontosabb) másrészt halottam vmi olyat, hogy minél többen vagy, annál több az ellen - persze ez csak mendemonda, korántsem biztos, hogy igaz.
  • Mike
    #747
    lehet. egyáltalán nem számít megcsinálod-e küldetésket, vagy sem
  • Mike
    #746
    aki csóró (vagy nem olyan gazdag mint ő, vagy másra is költ, nem csak a kib*szott számyítógépre) az ne is játszon!
    Igazad van nem erős volt, hanem bunkó :((
  • EqUiNooX
    #741
    Van nocd krekk, korábbi hozzászolások egyikében ott is a link.. Az fury eye meg egy olyan dolog, amit single-ben gyujtesz be, de csak multiban használod. Egy titkospályára jutsz vele, lásd Diablo 2-t és a tehenes pályát.. Ennek leirása is már szerepelt jopár kommenttel hamarabb..
  • maggi
    #740
    meg lehet oldani valahogy, hogy cd nelkul fusson a game ? es meg valami, kaptam egy cuccot, fury's eye, egy szem, mit kell vele csinalni ? maganba is plz... kossz
  • hun-ter
    #737
    na jó de az életét/szórakozását igen nagy mértékben befolyásolja sajni
  • hun-ter
    #734
    nekem 800*600-ban ment mert 1024-en csak 60hz-et produkál a moncsim:( ugye milyen szar vagyok?
  • hun-ter
    #732
    dokumentumokba dungeon siege könyvtár alá
  • hun-ter
    #731
    köszike hogy azért vannak akik még nem utálnak:)
  • EqUiNooX
    #729
    Na ez az. Komolyan mondom mostmár csak röhögni tudok ezen. Ha nem a játékon veszekedik valaki, akkor a hozzá valo monitorba köt bele.. Legközelebb mi lesz? Hangkártya? Télleg, vkártyárol alig volt még szó..

    Hun-ter: ne húzd fel magad ezeken az "okos" emberkéken, nem érdemes. Te legalább segitesz annak aki kérdez, ezek meg csak a saját hülyeségeiket ismételgetik. Majd megunják..
  • hun-ter
    #728
    jóvan le lehet rólam szállni