1768
  • Gladiator
    #1211
    köcc
  • I.C.ram
    #1208
    az nem gond egyebkent ezt mar sikerult megoldanom rogotn a bejegyzesem utan de gondoltam meglehet oldani maskent is :((
  • EqUiNooX
    #1207
    Sajna igen, és amolyan "készenlétbe" még könyvenként alatta fel lehet tölteni a helyeket.. Eccerűbb ha megadod a váltóbill-t a két varázslat között, hogy mi "forgassa" őket, és akkor könnyebb váltani.. Csak ahhoz meg kell tanulni, melyiknek mi a jele/szimboluma..
  • I.C.ram
    #1206
    Nagyon kene a helpetek! csak 2 db varazslatot lehet hasznalatba tenni?
  • EqUiNooX
    #1205
    Itt nincs, de elég sűrűn vannak árusok, mindenféle cuccokkal.. köztük piákkal is. Multiban már van teleportos megoldás, az órás gyaloglások helyett..
  • EqUiNooX
    #1202
    Melee » STR = 64% » DEX = 27% » INT = 9%
    Nature Magic » STR = 9% » DEX = 18% » INT = 73%
    Ranged » STR = 25% » DEX = 62% » INT = 13%
    Combat Magic » STR = 13% » DEX = 17% » INT = 70%
    igy számolja a game a fejlődést..

    forrás: http://www.dsnetguide.com/info/formulas.php
  • I.C.ram
    #1200
    szamarra gondolt
  • I.C.ram
    #1199
    enyhe bekepzeltseget erzekelnek a sensoraim :)))
  • EqUiNooX
    #1195
    Thnx, megnézem majd..
  • Hunnenkoenig
    #1194
    Mar nem emlekszem, hogy lettek zippelve. Azt hiszem ez mindkettöt atforditja, de nem biztos..

    LoD: ftp://ftp.hcgamer.hu/pub2/patch_d2.zip

    Ez, ha nincs LoD od csak D2-d. (asszem)

    D2: ftp://ftp.hcgamer.hu/pub2/patch.zip

    Mindkettö csak 1.09-es patchel müködik!
  • Jacky
    #1193
    Kuldtem neked, hogy orulj!
  • EqUiNooX
    #1191
    Illetve nem is krekk file, hanem egy patch lesz az, ami megbuherálja az inditófile-t..
  • EqUiNooX
    #1190
    Cracks.am-en nézd meg, vagy a gamecopyworld.com-on, tuti találsz nocd krekket.
  • EqUiNooX
    #1188
    Nemtudom melyik csapat forditotta azt, amivel jáccottunk, illetve nem jáccottunk, csak megnéztük. De ott az egész szöveg, ami valaha is megjelent angolul a játékban, az le lett forditva magyarra, méghozzá szinte mindegyik szószerinti forditásban, ami eléggé komikussá tette a dolgot. Adj egy linket a ti forditásaitokrol, és akkor kiderül, arra gondoltam e, vagy sem..
  • Hunnenkoenig
    #1184
    Hunter:
    Egyszerüen mindent leforditunk!
    Ami a jatekban szöveg van, az le lesz forditva, hidd el!

    EqUiNooX:
    Nem tudom melyik diablora gondolsz, de ha ismered a mi Diablo2 es LoD forditasunkat, akkor tudhatod, hogy a lehetö legjobbat hoztuk ki belöle. Ha valami butan hangzik, az vagy az eredetiben is butan hangzott es nem volt megfelelö szinonimaja a magyarban, vagy technikai okok miatt nem lehetett maskepp!

    Nem feltetlenül szo szerint forditunk!
  • EqUiNooX
    #1181
    Könyörgöm, ne essetek abba a hibába, mint a Diablo forditók.. Nem biztos, hogy "mindent" le kell szószerint forditani az ilyen fantasy játékokban.. Mindenesetre sok sikert!
  • I.C.ram
    #1180
    tud valaki ehhez a jatekhoz multiplayer palyakat? kenenek nagyon!
  • hun-ter
    #1179
    mit fordítotok benne magyarra?:)))
  • hun-ter
    #1178
    17ezer ez a ... ezt!
  • hun-ter
    #1177
    ehh nekem semmi problémám nem volt vele. ezt hol olvastad?
  • Jacky
    #1173
    gothic.ultraweb.hu
  • hun-ter
    #1169
    amúgy nem baj ha nem csinálod meg őket de úgyis belebotlasz:)
  • Falabu #1167
    Hi all!!!
    Lenne egy kérdésem. A 3. fejezetben van egy olyn küldetés, hogy valami erődöt kell elfoglalni vagy valami ilyesmi. Én megmentettem a mágust a jégbarlangból, és utána kaptam egy küldetést a 4 fejezetben. Namármost nem baj ha nincs kész egy küldetés vagy ha igen akkor hogy lehet megcsinálni a 3. fejezetnek azt a küldetését, mert már átmentem a 4. fejezetbe. Előre is kössz.
  • hun-ter
    #1165
    a swamp kb a fele a teljes játéknak
    amúgy én is utáltam a swampot amikor először voltam ott aztán most nemrég mégegyszer voltam ott 63-asként és élveztem:)
  • OliApa
    #1164
    Köszi! Sok csokit!
  • OliApa
    #1162
    Hol találhatók a mentések? Pálya, meg tápolt hősök? Nem idul el, a pályabetöltésnél hibaüzenettel kilép. (Microfos)
  • Gladiator
    #1161
    már megvan. de a tököm ki volt azzal a mocsárral. olyan szar helyet, mint az, még nem láttam. szinte már sírni akartam. ráadásul 2 emberem meghalt ott. szerintem jó az a goblin város. legalábbis a mocsárnál jobb. hány chapter van? amúgy tök király lenne, ha nem lenne benne ennyi barlang. a tököm ki van, ha látok egyet. most is épp abban a szellemcsontis barlangban vagyok. az hosszú? lesz még nagy város?
  • EqUiNooX
    #1160
    A mindenki által oly' annyira szeretett goblin bázis legmélyén lesz majd a botja.. Gondolom nem árulok el nagy dolgot azzal, ha azt mondom, nem ingyen fogják odaadni :]
  • Gladiator
    #1159
    felvettem mirot, vagy ki a pöcst, azt a varázslót a jégbarlang végén. annak hol van a botja? a következő barlangban, vagy utána az erdőben. onnan még messze van a vége?
  • Gladiator
    #1157
    Vazzeg. Van egy hapsi stonebirdgben rögtön a kapu mellett, akit fel lehet venni. Felvettem, de az isteé se akar arcolni, még akkor sem, ha ott állnak körülötte. Mit lehet ezzel csinálni? Meg, csak akor harcolnak az emberek, ha közzelükbe mennek a suörnyek, de ők, még a faszomé se támadnának, csak állnak. Stonebridgen kívűl lehet még vhonnan varázslót szerezni?
  • Gladiator
    #1156
    nem kevés. 800*600on szaggatás nélkül megy. de nincs vmi crackelt patch? vag ynem kell crackelni, hogyha felteszem, mertha az inventoryban arréb teszek egy tárgyat, tölt fél órát, és kilép
  • hun-ter
    #1151
    arra válaszoltam!:) én nem vettem észre de lehet hogy valamivel jobban nem tudom
  • hun-ter
    #1149
    én úgy vettem észre hogy nem
  • hun-ter
    #1147
    huh 9 óra ds után bemegyek utraeanba erre minden kék a franc na mindegy restart és nyomom tovább:))
  • EqUiNooX
    #1146
    game settings, maps settings, ez a két opcio van, hidd el hogy be lehet állitani :]
  • hun-ter
    #1144
    de amúgy csak a tisztázás végett: én nem céloztam rád hogy te lámer vagy!!!:))
  • hun-ter
    #1143
    írd meg az icq-d ha van vagy keress nmeg itt az ip-m ha jönnél esetleg most indítunk(3-an vagyunk):195.228.238.177
  • hun-ter
    #1141
    ne a map settingsben nézegess na várj egy percet
  • hun-ter
    #1139
    utraean peninsulán indítasz veteran fokozaton(ha megvan hozzá a szinted) addig meg nyomjad hard ehb-en a végén ott lehet fejlődni
  • hun-ter
    #1137
    ja nem ehb-en ütöttek le?