1768
  • rimo51
    #1325
    Üdv ! Ha valaki tud , segitsen : A 4. felvonás , Az Őrzőbot cimü részben keresem Merik botját , pincékbe jutottam : Az elsőben leraktam aranypénzt - következő pince . Ott is leraktam aranypénzt + a nyiló szobában is - következő pince . Itt hova kell és mit lerakni ?? Köszike :)
  • mainruler
    #1321
    Ja, azt elfelejtettem, hogy igen, folytathatod tovább a játékot, bár sok értelme nincs, mivel lehentelted az összes szörnyet, újak pedig nem keletkeznek single-ben, tehát fejlődni sem fogsz. Ugyanakkor átviheted a single karaktereket multiba, de természetesen csak egyenként, tehát csapatod nem lehet multiban.
  • mainruler
    #1320
    Próbáld meg ne combat magic-el gyepálni. A legújabb patch felrakása után is kifagy nálam a gép, ha a Kell nevű szörny kinyom egy bizonyos varázslatot és combat magic van beállítva, ha viszont nature, akkor tízből nyolcszor jó. Valószínű valami ilyesmi van Gom-nál is -ne keress logikát, csak próbálj meg mindent átállítgatni, hátha jó lesz-, bár az a rész mindig bugos volt, és érzésem szerint a patch nem sokat javított a játékon. A leggyakoribb hiba a főellennél, hogy egyszerűen nem támad meg, és őt se lehet támadni.

    A kieg. pedig Legends of Aranna néven októberben kerül a boltokba, hozzácsomagolva pedig ott lesz az eredeti game is (legalábbis usa-ban).
  • FRenkie
    #1319
    ha végigvitted akkor a Kingdom of Ehb-et akkor az Ultraen Peninsulát csak multiban lehet nyomni szerintem
  • FRenkie
    #1318
    http://members.chello.at/dungeonsiege/index2.htm
    itt van térkép is és végigjáccás is szerintem.
  • Lolka
    #1316
    Sziasztok!

    Kis segítségre lenne szükségem!
    A főellenfelet gyepáltam épp amikor resetelt a gép! Gondoltam véletlen volt a dolog! De sajnos nem! Nekifogtam legalább 5x és mindíg amikor lemegy a főmumus életereje 3000 környékére akkor folyton reset! :(
    Van valami tanácsotok? Ma rakom fel hozzá a patch-et! Amúgy eddig sosem volt ilyen gondom!

    Ha végzek a főmumussal akkor folytathatom tovább a játékot? Mert láttam nagyon spéci páncélokat amiket egyenlőre nem tudok megvenni mert gyenge vagyok hozzá!

  • FRenkie
    #1315
    szasztok!van é kiegészít már eme nagyszerű játékhoz?
  • mainruler
    #1314
    A zene itt: ftp://el-muerte.student.utwente.nl/

    Még néhány hét és jön a kiegészítő is!
    A második rész előzetesét meg érdemes megnézni -ha valaki nem tette meg eddig-, minden a DS2 motorjával készült, nem videókat látunk. Elég szép lesz...
  • gumininja
    #1313
    Ja annyi, megneztem gyors ha mar ugyis arrakolbaszoltam a kiegek miatt.

    http://ds.heavengames.com/Members/Zen/numbersgame.html
  • gumininja
    #1312
    150?
  • gumininja
    #1311
    http://www.dsnetguide.com/downloads/siegelets.php

    ezek mar kiforrott final verziok.
  • Shaman
    #1310
    passz.
    Itt nincs is igazán szint.
  • And5
    #1309
    hanyas szintig lehet fejlődni?
  • steweee
    #1308
    esetleg oldalcímet tudnál mondani?
  • gumininja
    #1307
    SoW es tsai.. Keress ra a google-val.
  • steweee
    #1306
    és azt a rakást hol találom?
  • steweee
    #1305
    és azt a rakást hol találom?
  • gumininja
    #1304
    Van hozza rakas mod, map, kiegeszito is asszem kijott mar. Az elejen el kell dontened hogy milyen stilusban akarsz harcolni, mert a kesobbiekben marhanehez (es idoigenyes) valtani. Transmute-t mindenkeppen erdemes betanulni naturalmagicbol, onnantol viszont szabadon valasztott. Ha melee harcolsz, akkor mint shaman is irta foleg ero fog rohamosan noni, a tobbi skill kisebb mertekben. Ijaszoknak a Dex no gyorsabban, a tobbi kevesbe. Magusoknak meg persze az int a fo stat. Celszeru megtartani +statpontot ado gyuruket es amukat, esetleg ijakat vagy fegyvereket/pajzsokat, mert kesobb jol johet. Attol, hogy egy melee harcos nem hasznalja az ijat amit a hatan visel, attol meg az ij bonusai ervenyesek. Igy aztan egy ijasznak is celszeru kardot+pajzsot adni, ami jo bonusokkal van ellatva...stb. ;] Igy aranylag kivedheto egy-egy jo cucchoz szukseges minimum statpontok hianya.
  • Shaman
    #1303
    Hát én ugyan iszonyat régen játszottam vele,de ügyesség akkor fejlödik legjobban,ha nyilazol,erö,ha ütsz,intelligancia ha varázsolsz.
    Jah és szvsz nem igazán érdemes vegyes karit csinálni.
  • Braveheart
    #1301
    Játszik még ezzel vki? Most hogy készül a 2. rész újra kedvet kaptam hozzá.
  • And5
    #1300
    mekkora lehet a max szint?
  • And5
    #1299
    DS MP MAP végigjácás kéne
  • And5
    #1298
    DS MP MAP végigjácás kéne
  • And5
    #1298
    DS MP MAP éviggémelés kéne
  • [Jakuza]
    #1295
    Mondasz egy FTPt ahova minimum 1Mb/secel fellehet FXPzni akkor megteszem.
  • Bandew
    #1294
    Ez biztos?
  • Hunnenkoenig
    #1293
    Dungeon Siege forditasa 95%-ban kész!

    Jövö het vegere fent lesz a teljes forditas.

    http://members.chello.at/dungeonsiege
  • And5
    #1292
    aki feltudná tölteni nkm ezt a játékot minimum 150kbpsos sebességel még ma az nagy jutalmat kap :))
  • gumininja
    #1290
    Melyik mapon, esetleg modullal, es kabe milyen szinten, es mekkora karakterekkel?
  • shaba23 #1287
    ebbe nem lehet elakadni
  • Bandew
    #1286
    Valaki dobjon meg egy végigjátszással plíz!!!
  • Hunnenkoenig
    #1285
    Na ide is reg lett mar irva....

    Dungeon Siege forditasa frissült!!!!
    Kicsit sokaig tartott de epp most tettem fel!
    honlap a forditassal

    Eleg sok minden lett ujra magyar, de azert meg korant sincs keszen!
    Uj updatek varhatoak!
  • Hunnenkoenig
    #1284
    egy felig kesz magyaritas leszedhetö innen:
    http://members.chello.at/dungeonsiege

    Hetvegen kerül fel az ujabb valtozat.
  • gumininja
    #1283
    Nemtok magyaritasrol, de talan probalj feltenni valami updatet, peccset, vagy barmit ami esetleg lecserelheti a nyelvet. Esetleg valami kiegeszitot hozza.. Ha ez igy nem muxik, amire van esely, ezek csak tippek, akkor szerezd meg angolul is, vagy szotarazd ki azt a par darab nemet kifejezest, ami hatraltat. Habar jaccva a jatekkal, nem igazan kell olvasni benne, dialogokat leszamitva persze. Olyan szep ikonos es egyertelmu minden. Ha talalsz magyaritast, linket lokd majd be, kivancsi vagyok milyen lett.
  • Mike at home
    #1282
    elore tovabb az osvenyen. Nem lehet eltevedni
  • Mike at home
    #1281
    - megveszed szepen angolul
    - elmegy a szokasos haverhez, es beszerezteted vele jol
  • aiguo
    #1279
    Na na! Nem hiszem;)
  • Shongi
    #1275
    Nem játszik vki neten?
  • gumininja
    #1274
    De ha tudtok jol hasznalhato editort skinekhez, az is johet, megcsinalom en magamnak..
  • gumininja
    #1273
    Ujra eloszedtem a jatekot(diablobol elegem lett a tomenytelen szamu hencego botos faszkalap miatt) de picit fel akarnam dobni. Kerestem neten jopar DS siteon skineket, de nem nagyon talaltam. Jo ha 10et osszesen. Ha esetleg barki tud valami hasznalhato skint, az lokhetne egy linket.