1768
  • grebber
    #1368
    De lehet hogy már megvan a bot tudja a jó isten de akkor sem tudok semerre sem menni mert nincs tovább és ezt nem értem én.Mindig ugyanoda jutok zsákutca majd ránézek azt elmondom pontosabban mi van.
  • PiszkosFred
    #1367
    Menj a goblinokhoz, es majd ott megtalalod, sok kis apro repulo, robbano, kattogo es legfokepen ELLENSEGES ketyere kozott. Nem lehet elteveszteni, azt elore megsugom, ha meglatod, tudni fogod hogy az a "bot" kell neked ;]
  • Noodlee
    #1366
    Szia !
    Valami rémlik. Ha jól emléxem, akkor csatlakozik is a csapathoz, ha beveszed.
    bot... izé... ez nincs képben. Sry.
  • grebber
    #1365
    #1361 tud valaki megoldást??
  • Noodlee
    #1364
    UP !
  • grebber
    #1363
    Akkor majd ha megoldást találtsz kérlek segits!!!
    De te is a LOA nyomod??
  • Takimate
    #1362
    ne riogass, épp most jöttem ki a barlangból, a kereskedőnél vagyok... :)))
  • grebber
    #1361
    Valaki aki emlékszik még segíthetne.A jégbarlangban irtottam mint állat azt eljutottam egy jéghegyhez amiből egy varázsló jött ki.
    Valami botot kell nekei visszaszerezni de nem tom hol van.
    Itt ebben a barlangban???
    Én amint társult a varázsló elindultam kijutottam a barlangból,egy kis tisztásig vergödtem ott voltak sátrak meg egy nő aki nagyon tud íjazni és 34000 aranyért társul.Felvettem magam mellé,azt mentem tovább de onnan nem lehet semerre sem menni csak vissza a barlangba.
  • NeoMaN
    #1360
    emlékeim szerint kb.1 hétvégés. loa talán rövidebb.
  • grebber
    #1359
    Na elöszedtem a gamet mert a 2 előtt szeretném végigvinni.
    Milyen hosszú ez és a LOA???
  • Takimate
    #1358
    Szeretném megszerezni a játékot, azt hallottam jó. Főleg a multi része érdekelne
    Két kérdés... Van direct connect? Van cooperative mód benne ?

    Hálás köszönet, a válaszért előre is !
    Takimate
  • GDI
    #1357
    Ha valaki akarna holnap vagy akár ma multizni az privizzen rám.Vagy írja meg mikor lenne neki jo.THX
  • elgee
    #1356
    Sziasztok. Kérdezni szeretnék. A Siege Editorhoz letöltöttem a szükséges dolgokat, de az 1.11-es patch felrakásakor hibát jelez: fájlokat mutat amit az utasítás szerint átmásolok a megadott mappákba de az sem jó neki. Segítsetek légyszi.
  • Major
    #1355
    Sziasztok! Nem akar valaki multizni??? Beszéljünk már meg egy időpontot, aztán mehet a gama.
  • Takanohana
    #1354
    Hálás köszönet!
  • Carlos
    #1353
    Nem. Van egy olyan gomb, hogy csoportból ki!
    Azt kell megnyomni azon az emberkén akit ki akarsz rúgni.
    Jobboldalon van valahol a formációk környékén.
    Ahol kirúgod, ottmarad és később visszaveheted!
  • Takanohana
    #1352
    Sziasztok!

    Csak most kezdtem el játszani a játékkal, és kezdő vagyok mindenben. Ha egy csapattagot nem akarok tovább foglalkoztatni, mivel kell elküldeni? Vagy ha egyszer felvettem, addig marad, amíg meg nem pusztul?
  • pityogo2
    #1351
    Help pls vki:
    a sima DS cd-mben a Voices.dsr vagy srv, már nemtom, elromlott.
    dsiege/resour_1 -ben van.
    nagyon megköszönném, ha valaki feltudné tenni nekem 1 ftp helyre. thx
  • pityogo2
    #1350
    aki ebben a dologban tudna segíteni, nagggyon megköszönném. thx
  • antijedi
    #1349
    mert szar a netkod szvsz...
  • Ottto
    #1348
    Igen? Én meg már azon vagyok hogy veszek még1 szamarat :P
  • insp
    #1347
    NEM érdemes szamarat venni. Van olyan nature magic varázslat, ami a tárgyakból aranyat csinál! (kb ugyanolyan árfolyamon, amilyenen a boltban számítják be a cuccaidat.) Szamár helyett rakj be inkább még egy hentest a partiba.
  • PiszkosFred
    #1346
    Főleg úgy, hogy el kellett mennem pár percre játék közben. De nem volt gond, haver karkaterére ráállítottam hogy menjen utána és üssün mindenkit aki él és mozog, de csak visszatámadjon ne kóboroljon el mindenfelé. Aztán a pár percből jó félóra lett, de meg mindig ott futott a karakterem.. Egyébként nem lenne rossz, mi játszottunk anno 4-5en folyamatosan - mind a két mappot többször végig - és akármilyen kapcsolattal is próbáltuk, mindig lagzott. Hogy miért, passz.
  • antijedi
    #1345
    mi probáltuk haverokal multit hát nem nagy szám szvsz nem sokkal több mint single... (ráadásul kruva lagos tud lenni...)
  • antijedi
    #1344
    a magyaritas mait it emlegetett valami a legends of arannahoz van??
  • PiszkosFred
    #1343
    Jaj, ez fajt..
  • Ottto
    #1342
    Nem, de a kiegészítő tartalmazza az alapjátékot is.
  • wizso
    #1341
    a Legends of Aranna megy az alapverzó nélkül?
  • Ottto
    #1340
    Hát azt észre vettem. MÁr azon filózok hogy visszacaplatok az otthagyott varázskönyvért :P
  • ollie
    #1339
    Érdemes, különben hamar tele lesz az invertoryd.
  • Ottto
    #1338
    Hali. Tegnap kezdtem el a játkot, és meg kell mondjam, iszonyatosan jó. És hála Hunnenkoenignek & Schakalnak, magyar (ezer kössz érte).

    Egy kérdés. Érdemes szamarat venni?
  • ollie
    #1337
    Nem is tudtam, hogy van bónusz adventure...
  • elgee
    #1336
    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok-e , le lehet tölteni a bonus adventuret az alapjátékhot is, vagy csak a kiegészítővel megy?
  • grebber
    #1335
    Na most töltöttem csak le a kiegészitővel eggyütt mert nemsokára jön a 2 hogy tudjam milyen ez a game!!
    Nekem nagyon tetszik!!
    A 2 az odabsz majd rendesen!!
  • Gladiator
    #1334
    na, addig hozogatom föl ezt a témát amíg nem találok vkit aki szokott multizni.
  • Hunnenkoenig
    #1333
    Feltettem az uj magyarositasokkal foglalkozo honlapomat.
    a cim: http://beam.to/honositasok

    Egyelöre meg nem minden tökeletes, de folyamatban van a javitas.

    Itt megtalaltok mindent, ami a Mafia, Dungeon Siege, Gothic2, Diablo2 forditasokkal kapcsolatos.
  • Gladiator
    #1332
    na, nem jön vki multizni?
  • Gladiator
    #1331
    írott a gamem. ha felrakom a patcht, el fog baszódni? fog kelleni vmi crack?

    ki szokott multizni? Egyáltalán hogy működik ez? Vki nem mutatja meg? Gomba a nevem, este játszhatnánk.
  • rimo51
    #1327
    Segitene valaki ???
  • steweee
    #1326
    ki mit tud az új modról?mikor jelenik meg?jó?