109364
bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Angelus1991ster
    #108674
    TTT-nél a tilt és a tűrt között mozognak a magyar harcjárművek minden harcjárműves fórumon, főleg a WoT-osokén. Kivéve a makettezősökön. Sokan: "a hagyjámá szar papírtankok mind." ezzel a mondattal lesöprik az asztalról. Holott a WoT követelményei közül mindenben megfelelnek.

    Mindkét tank elsődleges nálam :D
    Ódákat lehetne zengeni, hogy a gift-ség intézménye mennyiben kicseszett a Toldival.
    Ingyen így nem kellett volna. Egy normális szintre hozott Toldiért egy t6-os tank árát kifizettem volna azonnal.
    Ehelyett a legrosszabb harckocsi lett a t3-as szinten, csak azért mert gift tank. 40mm-s 3,84 mp-es töltésidő katasztrofális, úgy hogy az angol 40 mm-s ágyúk azon a szinten 2-2,2 mp-enként lőnek.
    A másik, hogy a t3-asok átka is érinti, vagyis mint light-ot úgy kezeli az mm , mint a Pz 1 C-t. Oké, nincs + -/+3 tieres feldobás. De a Pz 1C kiváló spotter tank míg a Toldi ahhoz képest lassú.
    Vannak szép esetek amikor bugos az MM és 29db t5-ös közé sorolja. De ez bármelyik t3-assal is így van, de azok rendelkeznek jó paraméterekkel.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    WoT 101-es szobájában ez a kínzóeszköz. Egy lehetséges jogos buffig várok már egy jó idejhe, addig pihen a garázsban.

    Mi értelme giftként behozni egy direkt lerontott tankot?
    Régi normális WG üzletpolitika szerint a Toldi egy tierlimites, gyorstüzelő tankként került volna be a shop-ba 1500-1800 ft-ért.
    Turánnál már korrektebbek voltak. Igaz, ott már dellát kértek érte (ami jogos is)
    Turán III-nál már van élvezhetőség, de ott a lőszerkiszabatot a balansz kárára meghagyták, ahogy történelmileg volt. Nem igazán jó, ha elfogy a 32 db lőszer a csatában. Az ágyú amúgy tökéletes, pontos kiváló átütésű.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.05.16. 10:55:09
  • DarkHorSe
    #108673
  • DarkHorSe
    #108672
    Tul nagyok voltak. Nyugodtan lehet arrol is irni
  • s1lkforrent
    #108671
    Elnyomnak! Segítség, elnyomnak!


    Pedig a Turán III képekkel nem tudom mi volt a baj. Ahhoz képest hogy milyen World of Tanks trollkodások szoknak megtörténni, arról már nehéz lett volna írni, hogy elérhető a Toldi III és Turán III a játékban?
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.05.16. 10:01:16
  • Angelus1991ster
    #108670
    Szerintem abban egyetérthetünk, hogy erre senki nem akarna felkelni.
    20.századi fasisztoid diktatúrák gyenge próbálkozások az Angszoc rémisztő eszméjéhez képest.
  • Angelus1991ster
    #108669
    FLAME!!! XD
  • DarkHorSe
    #108666
    Oke fonok, valami utbaigazitas? Rabszolgatartas hogy mukodik?
  • LSSAHPAUL
    #108665
    Én tolom 2. patch-et tedd fel hozzá
  • DarkHorSe
    #108664


    Pál? valaki nyomja innen?
  • DarkHorSe
    #108663
    Szemelyeskedes is torolve lesz
  • DarkHorSe
    #108661
    majdnem
  • DarkHorSe
    #108659
    be lehet fejezni a naci buziskodast, koszi
  • JagFater
    #108658
  • Tuvok #108657
  • joebacsi
    #108655
    Asszem mi ezután az este után csatlakoztunk...bencsi várt minket, aki az éjszakát a főút közepén töltötte :)
  • Wreck86
    #108654
    Gumikacsát kihagytad. :D
  • LSSAHPAUL
    #108653
    1 hetes volt a klántali, reggel-estig fürdés, játszás, majd este Rémuszéknál buli mint pl a videón látható, de a fő atrakció péntek-szombaton volt, pl Bencsi is csak 3 napra jött le vonattal, kimentünk az állomásra hogy segítsünk a csomagokat elhozni és 3 napra ennyi volt nála: egy labda és egy uszúsapka. Se fogkefe, vagy zokni, gatya, semmi. :D
  • JagFater
    #108652
    Komoly parti, BB lelépett a végére?
    Vagy Bencsi üldözte el? :-)
  • DarkHorSe
    #108651
  • s1lkforrent
    #108650
    Jamegakkormán a Hellmarch, az sem maradhat ki

  • s1lkforrent
    #108649
    Achtung! Germans on the rise!



    majdnem olyan jó mint a Reichstep - Triumph des Willens

    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.04.10. 15:03:20
  • DarkHorSe
    #108648
    nyilvan nem lett jo :D
  • DarkHorSe
    #108647
    Pál!

    Ad2460?
  • Wreck86
    #108646
    kompatibilitást kell rádobni, winxp sp3 és jó lesz.
  • JagFater
    #108645
    Höhh, lassan jön a következő etap, (40 év felett) addig kicsit lazítok. :-)
  • JagFater
    #108644
    Komolyan tolod.
    Nem szeressem a hevit, nem nekem való. Bár eddig még csak VI-os német hevit próbáltam, az szarvolt.
    Most a T34-85-el, meg T54 mod.1-el próbálkozom.
    Elég szenvedős a gyűjtögetés. Lassan csöpög a xp.
    Ha a T54 kicsit gyorsabb lenne, meg hangyafasznyit erőssebb ágyú, akkor az épp nekem való lenne.
    Amikor összeszedek 2-3 ezer lepattanót, az nagyon tetszik. :-)
    A legnagyobb bajom, hogy 10 FPS-el elég zavaró játszani. :-)

    Utoljára szerkesztette: JagFater, 2016.03.16. 16:07:07
  • DarkHorSe
    #108643
    Ilyen webes felületen keresten szervert, aztan arra az ip cimre csatlatkoztam. Bar neha full random kidob a jatebol es appcrashel leall. Miutan pont betoltotte a mapot :D
  • Wreck86
    #108642
    Bármilyen kulcs jó most már kb. :)
    Szerverkeresőt is felraktad? Most már csak ingame-ből lehet találni.
  • DarkHorSe
    #108641
    Felraktam, crackeltem megy wow
  • DarkHorSe
    #108640
    Hogy lehet most bf42tot jatszani? Nincs semmi cd kulcsom :D
  • s1lkforrent
    #108639
    És aki nem szar kazuár tanklövölde-grind MMO korcsokkal akarja elverni az idejét, annak megjelent a Graviteam Tactics Mius Front



  • Beers
    #108638
    Erre a kis időre már minek ;)?
  • DarkHorSe
    #108637
    Komolyan miutan megcsinaltam 2x az is-6os küldetest (2 kulon accra), orokre elment a kedvem a jatektol :D
  • DarkHorSe
    #108636
    :D:D:D

    Istenem
  • LSSAHPAUL
    #108635
    Nagy változás van wot világban. Minden fontos dolgot (clanwar, stronghold) 3 részre tagoltak : tier6, tier8, tier10. A t6-hoz 7 ember, a t8-hoz 10, a t10-hez 15 ember kell.
    Tier10-ben a legerősebb klánok vitézkednek, gyakorlatilag ez azt jelenti hogy pl magyarország jelenlegi legerősebb klánja szarráverték tier10-ben, sőt tier8-ban is szenved.
    Egy teljesen átlagos játékos (ja már nem az számít mennyire vagy ügyes, hanem az hogy mennyire vagy merész fizetni orosz hacker-nek a csítcsomagokért) biztos hogy nem tud bekerülni olyan klánokba ahol tier8 vagy tier10-cw van, maradt a tier6.
    Vannak persze kupák minden féle tierbe, azaz azért minden tierből egy jó tankot illik garázsban tartani, elmondom miért. vegyük a múlthetet:
    hétfőn tier4-es kupánk játszottam, nyertem 1000 goldot
    szerdán tier2-es kupán voltam nyertem 500 goldot
    csütörtökön tier5-ös kupán voltam nyertem 600 goldot
    pénteken tier6-os kupán nyertem 400 goldot
    szombaton tier10-es kupán nyertem 300 goldot
    vasárnap tier10-es esl kupán nyertem 750 goldot
    És akkor milyen tankot javaslok, egyszerű mert agyon teszteltem minden tiert:
    tier1 : t1 cunnigham
    tier2: T2 light, vagy egyéb gyors géppisztolyos (goldammo,mongol falka taktik)
    tier3: Pz1c (goldammo,mongol falka taktik)
    tier4: Hetzer + Luch
    tier5: Chaffe (goldammo,mongol falka taktik)
    tier6: T37, OI
    tier7: Bulldog, ONI
    tier8: IS3, T54light, Amx13-90, Amx50-100
    tier9: St-I, T54, M53/M55 arty, VK4502B, E75
    tier10: orosz med (140-et a legjobb), IS7, T110E5, GC-arty, STB-1, T57heavy
    Ja a wg snobsága miatt örökké az IS-7 lesz a legjobb heavy és bármelyik orosz 10-es med meg a legjobb médium tank :)
    Tier8-ban szintén az IS3-mérföldökkel jöbb mint bármi más, tehát kérdésedre a válasz: orosz hevy ágat húzzad, tarsd meg az is3-at, de legyen is7.es is különálló legénységgel, és igaz ez a t54 light tankra is ami klasszisokkal jobb mint bármilyen más nemzet 8-as lightja, ebből mész tovább a t54-re, a t54-et tarsd meg úgy is mire a 2 tier10-es tankot kihúzod belőle rájössz hogy jó tank, elsőnek a 140-et vedd meg, a másik 10-est a t62-őt nincs is értelme megvegyed :) max dicsekedhetsz hogy van még 1 10-es tankod a garázsban.

    Viszont ha FUN-olni akarsz akkor japán 6-os heavy : OI , esküszöm hogy ez a legnagyobb szórakozás a su26 -óta!!!
  • JagFater
    #108634
    Pól!

    Abszolút hobby, néha esti fun játékhoz (cset kikapcsolva a picsába) jó az orosz ágon célként az obj 140?
    Meg addig a többi orosz med?
    Nulla gold, meg prémium.
    Vagy tudsz olyat, amit meg lehet venni és jó lehet életem végéig? :-)
    Utoljára szerkesztette: JagFater, 2016.03.04. 11:07:16
  • JagFater
    #108633
    Na ezaz, hogy se a kamera, se a célkereszt nem az ellenségre mutat, még is betalál.
    Az elsőnél konkrétan a célkeresztje a sziklában elakad.
    A target lock meg ugye mindig a tank közepére áll rá.
    Gondoltam van valami legális okosság, amit még nem fedeztem fel. :-)
  • LSSAHPAUL
    #108632
    A gyerek auto targetet használ, mivel elég jól talál aim bot is lehet telepítve.
    Nagyon rossz lehet a pingje mert ami a kliensén van célkereszt máshova néz mint ahova lő, ha bekapcsolná a szerver-célkereszt mutatást nézne mint a kiszántott egér.
    Akinek bírja a netje kapcsolja be a szerveroldali célkeresztet, mert jó netnél is lehet eltérés, én nem használom mert nem bírom megszokni, nagyon idegesítő, ezért lőttem is tegnap este egy olyat hogy 90°-ot késett !!!!! a kliens oldali a szerveroldalihoz, szerencsém hogy nem volt ott saját egység :D ja és optikai netem van, kifogástalan 20-30 ms, valszeg pillanatnyi packet loss lehetett valahol budapest-wotszeró közt. (ezt amúgy jelzi a piros pötty felül, a ping hiába jó 20-30 sőt még 70 se veszélyes, de ha a zöld néha bevillan pirosba akkor szopni fogsz :D
  • DarkHorSe
    #108631
    Lock target szerintem, a tank "csöve" követi a celpontot míg te a kameraval ugyan arra nezel. Nem mintha jatszanek, de ez a tippem :D
  • JagFater
    #108630
    Ezt hogy a rákba csinálta?

    https://youtu.be/6PQLbgb7b6k?t=145

    Meg ezt:

    https://youtu.be/6PQLbgb7b6k?t=410