The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#408
1. www.isonews.com - ha ott kint van, akkor rohanj a oday ftp topikba kérdezősködni (és ha megvan kopizd be ide címet)

2. Én is rajta vagyok a témán minden szinten, még nincs kint ISO, bár hétvégén offline leszek (és ahogy ismerem magam, pont péntek éjjel jelenik meg....) 😊)))

Riszpekk

hun-ter
#407
na szóval egyelőre ott szenvedek hogy kari megvolt aztán elindulna de nagy feketeség meg homály azt semmi hát marha jó😞((
hun-ter
#406
ja télleg hol tudok rákeresni hogy fenn van-e már valahol iso?(majd ha lesz persze...)mert van ez a gamecopyworld amit én nem igazán látok át pl hogy ott hol vannak az iso-k, vagy ott nincsenek?? szóval, ha valahova felnyomják, azt hol lehet megtudni ha nem látogatom vagy nem is ismerem azt az oldalt? isonews megvan hogy ott írják az újakat azt tudom persze...
Efreet
#405
olvass vissza...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#403
ugyanazt a könyvtárat ahol a game van. mindkettöbe.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#402
megvagyok már ok😊)) bocsi
hun-ter
#401
Z.CFG:
type dfall_huge
path d:\daggerfall\dagger\
pathcd g:\
fadecolor 0
mapfile d
rendergame 1
user 1
startMap 179
region 17
helmet 0
maxSpeed 200
controls betaplyr.dat
maps mapsave.sav
mi a szart írjak a path-okhoz?
hun-ter
#400
köszike😊
hun-ter
#399
hát sajni nem pedig tanultam dos-t😊
Efreet
#398
húúú... nem voltál még a régi dos-os idöszakban gépközelben? drive-helyettesítés, 1 könyvtárat megadva meg 1 drive betüt hozzá csinál 1 olyan jelü drive-ot, aminek a rootja az adott könyvtár pl:
subst g: c:\jatekok\dagger
utána g: -ként megjelenik a könyvtár, és onnan lehet install-ni

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#397
most nincs még 2ezrem se hogy megvegyem szal így kéne megoldani
hun-ter
#396
subst? az mi?
Efreet
#395
subst-al próbálkoztál?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#394
original cd van... szerintem nem másolható.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#393
nem jó kell neki hogy miről akarom installálni de nem tudom mit írjak be
nincs valakinek iso-ban?
hun-ter
#392
ja már semmi csak vak vagyok és nem látom meg a nocd nevű exe-t😊))
hun-ter
#391
marha jó most meg a cd-t kéri nem ismeri ezt a 128 mb-os rip-et valaki?
Efreet
#390
a nagy karaktereim közül a lovag meg a tolvaj biztos lassan kezdett, de unalmas az elején a hosszas alkudozás meg a gagyi dungeonok végigjárása párezer arany profitért... egy idö után az élvezetesebb részre skip-eltem a lenti módszerrrel. az elsö filléreidet mindenképp 1 kézikocsira költsd, hogy a dungeonokat rendesen ki tudd pucolni.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#389
na majd a Morrowind.........

Riszpekk

Efreet
#388
1X. de az nem tetszett. viszont volt kb 6, a végletekig kijátszott karakterem. köztük 1 vámpír az élvezetek kedvéért, 1 tolvajlány aki a Shadow Guild egyik nagyembere volt már, és hercegek hullottak el a töre alatt, és rengeteg bankokat kipakolt, 1 hös lovag aki szent ember volt, és mindenkinek segített (ö az egyetlen aki mágiahasználat nélkül élt)...

amúgy a lenti leírás azoknak való, akik nem akarnak 2-3 hónapot elszórakozni az elsö 10 szintlépéssel meg az elsö 1milla kp beszerzésével. nem szép módszer, és csúnyán kihasználja a random-generátort, de müködik 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#387
kösz az infokat, de amúgy ha már játszom vele akkor normálisan... az a baj a játékokkal hogy a jó cuccok miatt egyesek képesek leölni mindenkit(ezt csak komoly AI ellensúlyozhatná...), én inkább megpróbálok nomálisan
most ezt ne vedd feltétlenül magadra😊 semmi bajom veled tényleg😊))
hun-ter
#386
Te hányszor nyomtad végig?😊
Efreet
#385
pl páncéloknál a bónuszok:
Material ArmourBonus WeaponBonus ProtectionRating
Iron +3 -2 7
Steel +4 0 9
Silver +4 0 9
Elven +5 +2 11
Dwarven +6 +4 13
Mithril +7 +6 15
Adamantium +7 +6 15
Ebony +8 +8 17
Orcish +9 +10 19
Daedric +10 +12 21
bár tapasztalatból lényegesen erösebb az ebony és jobb cucc, mint amennyit ír rá.
daggerfallban ha élvezkedni akarsz, csinálj 1 olyan karaktert ami sötétben(dungeon,éjszaka) mágiaelnyelést csinál, csak 2kezes kardot(daikatana) használhat, minden anyagra ami vas meg ilyen szemetek allergiás, legalább 150%os varázspontja van, és primary-ben van neki a critical strike, a 2kezes kardozás meg valamelyik támadómágia. a többit nagyjából kedvedre állítsd be, és kezdj el egy kisvárost lerabolni. lopj el mindent minden boltból, gyilkold le a városi örséget (ott elég gyengék), a cuccukat vidd el egy nem túl közeli helyre, add el, (kivéve ami megtetszik, rulez amikor az elsö lecsapott örnél volt 1 ork vértezet) aztán repeat ezt amíg piszok gazdag nem leszel. aztán a kontinens túlsó végén kezdhetsz normális életet élni, állj be a mageguildbe, a harcosokhoz, meg 2-3 templomba, és a mageguild örzös küldetéseiböl nagyon fel lehet tápolódni, a harcosoknál meg ingyen alvás van. vagy ha a lovagrendbe is beállsz, akkor a környék összes kocsmájában is.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#384
najóvan megyek megnézem mit tudok most kezdeni a daggerfallal...
hun-ter
#383
Ebony: "fekete, üvegszerű anyag, ami úgy tartják, az istenek megkristályosodott vére"
FREAK
#382
csak két hónapig, azalatt épp csak egy szekeret meg egy lovat szedtem össze 😊))))

Riszpekk

hun-ter
#381
ja ha esetleg elolvastam volna az oldalon...
hun-ter
#380
de nekem akkor is a törp cuccok jönnek be😊
hun-ter
#379
nem kell végigjátsazanom na jó azért legalább elkezdem😊)) meglátjuk ma is tetszik-e még mert régen a demo alapján jó volt csak nem tudtam megszerezni(nem is igazán fáradtam érte mondjuk...)
hun-ter
#378
köszikeeee😊))
hun-ter
#377
olvastam valami lotr modról de nem mentem bele mert már tényleg kiver a víz az angoltól😞((
Efreet
#376
a Daedra-k a démonok, a daedric mint anyagmegnevezés a legerösebb, legjobban mágikus cuccok megnevezése, természetükböl adódóan mágikus és vörös színü cuccok, az átlag páncélnál legalább 40-50X keményebbek, az 'átlag' törpe vagy elf cuccoknál is jóval erösebbek, és a sokszorosába kerülnek. (ha 1 cucc mondjuk 1 arany, akkor a jobb minöségü 2-3, az elf 10, a törpe 30-40, van még pár fokozat lefele, felfele, és a tetején ott van a Daedric ami mondjuk 1000. és nagyjából nem lehet kapni.)

freak és még te daggerfalloztál? 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#375
az ebony-t persze tudom mi az benne van a szótárban amúgy fingom nincs...gondolom az meg valami dark elf eredetű anyag nem?
FREAK
#374
én se tudom 😊))))))

Riszpekk

hun-ter
#373
jóvanna😊
akkor legalább egy infot hogy mi az a daedric gondolom valami "halott" anyag...
FREAK
#372
"mindjárt végignyomom a daggerfallt"

Ok, akkor viszlát karácsonykor 😊)))))))

Riszpekk

hun-ter
#371
na én azt se tudom mi az a daedric. mindjárt végignyomom a daggerfallt mert nem bírom hogy hülye vagyok😊
Efreet
#370
hmm.. bátor feltételezés... másképp nehéz pl daedric cuccot szerezni... (kivéve a tolvajommal, aki odavissza végigrabolta a legnagyobb városokat, és az elsö labiból kiszabadulás után 5 napon belül vette meg az elsö házát 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#369
gondoltam, hátha nem jöttél rá 😊)))

Riszpekk

Efreet
#368
nekem mondod? 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#367
de nem mindegy, merre csápolsz.....

Riszpekk

Efreet
#366
azért 1 kis reconfig az irányításnak nem ártott a daggerfallban... olyan igazi fps-esre... simán tökéletesen el lehet vele lenni... bár a harcrendszer érdekes volt 😊 nagy csápolás az egérrel 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#365
kezelhetetlen???

szerintem alap az irányítása

Riszpekk

magus
#364
jovanna arra aze rajottem de azonbelklul
namindegy megtalaltam, ki is probaltam de nem tetszik. kisse kezlhetetlen. remélem a morrowind nem ilyen lesz. tuti kulsobol nezem majd

Efreet
#363
nem linkek, csak címek. copypaste... 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

magus
#362
egyik link se muxik onnan😞(

Efreet
#361
Morrowind demo nincs, és nem is terveznek az oldal szerint.
Daggerfall demo van pl
http://www.gamesdomain.com/demos/demo/238.html
itt is
meg pár MW-s oldal:
alapból:
http://www.elderscrolls.com/main.htm
http://www.morrowind.com/main.htm

aztán:
http://www.rpgplanet.com/morrowind/
http://www.morrowindchronicles.com/
http://www.allrpg.com/games/morrowind/index.php3 - képek, képek meg képek...
http://m0use.net/~uesp/

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#360
ja télleg😊)) jóvanna de annak meg minek a demoja az szerintem olyan gamma hogy ha már elkezded akkor nem érdemes csak a demot hanem akkor már komolyan...
hun-ter
#358
miféle demot? meg minek az inkább kivárnám most már a fullt ha lenne is demo...
#357
Most talaltam
ELDERSCROLLS
MORROWIND
05/02
Szoval meg pontosan 7 nap van hatra.