The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1. www.isonews.com - ha ott kint van, akkor rohanj a oday ftp topikba kérdezősködni (és ha megvan kopizd be ide címet)
2. Én is rajta vagyok a témán minden szinten, még nincs kint ISO, bár hétvégén offline leszek (és ahogy ismerem magam, pont péntek éjjel jelenik meg....) 😊)))
2. Én is rajta vagyok a témán minden szinten, még nincs kint ISO, bár hétvégén offline leszek (és ahogy ismerem magam, pont péntek éjjel jelenik meg....) 😊)))
Riszpekk
na szóval egyelőre ott szenvedek hogy kari megvolt aztán elindulna de nagy feketeség meg homály azt semmi hát marha jó😞((
ja télleg hol tudok rákeresni hogy fenn van-e már valahol iso?(majd ha lesz persze...)mert van ez a gamecopyworld amit én nem igazán látok át pl hogy ott hol vannak az iso-k, vagy ott nincsenek?? szóval, ha valahova felnyomják, azt hol lehet megtudni ha nem látogatom vagy nem is ismerem azt az oldalt? isonews megvan hogy ott írják az újakat azt tudom persze...
Z.CFG:
type dfall_huge
path d:\daggerfall\dagger\
pathcd g:\
fadecolor 0
mapfile d
rendergame 1
user 1
startMap 179
region 17
helmet 0
maxSpeed 200
controls betaplyr.dat
maps mapsave.sav
mi a szart írjak a path-okhoz?
type dfall_huge
path d:\daggerfall\dagger\
pathcd g:\
fadecolor 0
mapfile d
rendergame 1
user 1
startMap 179
region 17
helmet 0
maxSpeed 200
controls betaplyr.dat
maps mapsave.sav
mi a szart írjak a path-okhoz?
húúú... nem voltál még a régi dos-os idöszakban gépközelben? drive-helyettesítés, 1 könyvtárat megadva meg 1 drive betüt hozzá csinál 1 olyan jelü drive-ot, aminek a rootja az adott könyvtár pl:
subst g: c:\jatekok\dagger
utána g: -ként megjelenik a könyvtár, és onnan lehet install-ni
subst g: c:\jatekok\dagger
utána g: -ként megjelenik a könyvtár, és onnan lehet install-ni
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nem jó kell neki hogy miről akarom installálni de nem tudom mit írjak be
nincs valakinek iso-ban?
nincs valakinek iso-ban?
a nagy karaktereim közül a lovag meg a tolvaj biztos lassan kezdett, de unalmas az elején a hosszas alkudozás meg a gagyi dungeonok végigjárása párezer arany profitért... egy idö után az élvezetesebb részre skip-eltem a lenti módszerrrel. az elsö filléreidet mindenképp 1 kézikocsira költsd, hogy a dungeonokat rendesen ki tudd pucolni.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
1X. de az nem tetszett. viszont volt kb 6, a végletekig kijátszott karakterem. köztük 1 vámpír az élvezetek kedvéért, 1 tolvajlány aki a Shadow Guild egyik nagyembere volt már, és hercegek hullottak el a töre alatt, és rengeteg bankokat kipakolt, 1 hös lovag aki szent ember volt, és mindenkinek segített (ö az egyetlen aki mágiahasználat nélkül élt)...
amúgy a lenti leírás azoknak való, akik nem akarnak 2-3 hónapot elszórakozni az elsö 10 szintlépéssel meg az elsö 1milla kp beszerzésével. nem szép módszer, és csúnyán kihasználja a random-generátort, de müködik 😊
amúgy a lenti leírás azoknak való, akik nem akarnak 2-3 hónapot elszórakozni az elsö 10 szintlépéssel meg az elsö 1milla kp beszerzésével. nem szép módszer, és csúnyán kihasználja a random-generátort, de müködik 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
kösz az infokat, de amúgy ha már játszom vele akkor normálisan... az a baj a játékokkal hogy a jó cuccok miatt egyesek képesek leölni mindenkit(ezt csak komoly AI ellensúlyozhatná...), én inkább megpróbálok nomálisan
most ezt ne vedd feltétlenül magadra😊 semmi bajom veled tényleg😊))
most ezt ne vedd feltétlenül magadra😊 semmi bajom veled tényleg😊))
pl páncéloknál a bónuszok:
Material ArmourBonus WeaponBonus ProtectionRating
Iron +3 -2 7
Steel +4 0 9
Silver +4 0 9
Elven +5 +2 11
Dwarven +6 +4 13
Mithril +7 +6 15
Adamantium +7 +6 15
Ebony +8 +8 17
Orcish +9 +10 19
Daedric +10 +12 21
bár tapasztalatból lényegesen erösebb az ebony és jobb cucc, mint amennyit ír rá.
daggerfallban ha élvezkedni akarsz, csinálj 1 olyan karaktert ami sötétben(dungeon,éjszaka) mágiaelnyelést csinál, csak 2kezes kardot(daikatana) használhat, minden anyagra ami vas meg ilyen szemetek allergiás, legalább 150%os varázspontja van, és primary-ben van neki a critical strike, a 2kezes kardozás meg valamelyik támadómágia. a többit nagyjából kedvedre állítsd be, és kezdj el egy kisvárost lerabolni. lopj el mindent minden boltból, gyilkold le a városi örséget (ott elég gyengék), a cuccukat vidd el egy nem túl közeli helyre, add el, (kivéve ami megtetszik, rulez amikor az elsö lecsapott örnél volt 1 ork vértezet) aztán repeat ezt amíg piszok gazdag nem leszel. aztán a kontinens túlsó végén kezdhetsz normális életet élni, állj be a mageguildbe, a harcosokhoz, meg 2-3 templomba, és a mageguild örzös küldetéseiböl nagyon fel lehet tápolódni, a harcosoknál meg ingyen alvás van. vagy ha a lovagrendbe is beállsz, akkor a környék összes kocsmájában is.
Material ArmourBonus WeaponBonus ProtectionRating
Iron +3 -2 7
Steel +4 0 9
Silver +4 0 9
Elven +5 +2 11
Dwarven +6 +4 13
Mithril +7 +6 15
Adamantium +7 +6 15
Ebony +8 +8 17
Orcish +9 +10 19
Daedric +10 +12 21
bár tapasztalatból lényegesen erösebb az ebony és jobb cucc, mint amennyit ír rá.
daggerfallban ha élvezkedni akarsz, csinálj 1 olyan karaktert ami sötétben(dungeon,éjszaka) mágiaelnyelést csinál, csak 2kezes kardot(daikatana) használhat, minden anyagra ami vas meg ilyen szemetek allergiás, legalább 150%os varázspontja van, és primary-ben van neki a critical strike, a 2kezes kardozás meg valamelyik támadómágia. a többit nagyjából kedvedre állítsd be, és kezdj el egy kisvárost lerabolni. lopj el mindent minden boltból, gyilkold le a városi örséget (ott elég gyengék), a cuccukat vidd el egy nem túl közeli helyre, add el, (kivéve ami megtetszik, rulez amikor az elsö lecsapott örnél volt 1 ork vértezet) aztán repeat ezt amíg piszok gazdag nem leszel. aztán a kontinens túlsó végén kezdhetsz normális életet élni, állj be a mageguildbe, a harcosokhoz, meg 2-3 templomba, és a mageguild örzös küldetéseiböl nagyon fel lehet tápolódni, a harcosoknál meg ingyen alvás van. vagy ha a lovagrendbe is beállsz, akkor a környék összes kocsmájában is.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nem kell végigjátsazanom na jó azért legalább elkezdem😊)) meglátjuk ma is tetszik-e még mert régen a demo alapján jó volt csak nem tudtam megszerezni(nem is igazán fáradtam érte mondjuk...)
a Daedra-k a démonok, a daedric mint anyagmegnevezés a legerösebb, legjobban mágikus cuccok megnevezése, természetükböl adódóan mágikus és vörös színü cuccok, az átlag páncélnál legalább 40-50X keményebbek, az 'átlag' törpe vagy elf cuccoknál is jóval erösebbek, és a sokszorosába kerülnek. (ha 1 cucc mondjuk 1 arany, akkor a jobb minöségü 2-3, az elf 10, a törpe 30-40, van még pár fokozat lefele, felfele, és a tetején ott van a Daedric ami mondjuk 1000. és nagyjából nem lehet kapni.)
freak és még te daggerfalloztál? 😊
freak és még te daggerfalloztál? 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
az ebony-t persze tudom mi az benne van a szótárban amúgy fingom nincs...gondolom az meg valami dark elf eredetű anyag nem?
na én azt se tudom mi az a daedric. mindjárt végignyomom a daggerfallt mert nem bírom hogy hülye vagyok😊
hmm.. bátor feltételezés... másképp nehéz pl daedric cuccot szerezni... (kivéve a tolvajommal, aki odavissza végigrabolta a legnagyobb városokat, és az elsö labiból kiszabadulás után 5 napon belül vette meg az elsö házát 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
azért 1 kis reconfig az irányításnak nem ártott a daggerfallban... olyan igazi fps-esre... simán tökéletesen el lehet vele lenni... bár a harcrendszer érdekes volt 😊 nagy csápolás az egérrel 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
jovanna arra aze rajottem de azonbelklul
namindegy megtalaltam, ki is probaltam de nem tetszik. kisse kezlhetetlen. remélem a morrowind nem ilyen lesz. tuti kulsobol nezem majd
namindegy megtalaltam, ki is probaltam de nem tetszik. kisse kezlhetetlen. remélem a morrowind nem ilyen lesz. tuti kulsobol nezem majd
Morrowind demo nincs, és nem is terveznek az oldal szerint.
Daggerfall demo van pl
http://www.gamesdomain.com/demos/demo/238.html
itt is
meg pár MW-s oldal:
alapból:
http://www.elderscrolls.com/main.htm
http://www.morrowind.com/main.htm
aztán:
http://www.rpgplanet.com/morrowind/
http://www.morrowindchronicles.com/
http://www.allrpg.com/games/morrowind/index.php3 - képek, képek meg képek...
http://m0use.net/~uesp/
Daggerfall demo van pl
http://www.gamesdomain.com/demos/demo/238.html
itt is
meg pár MW-s oldal:
alapból:
http://www.elderscrolls.com/main.htm
http://www.morrowind.com/main.htm
aztán:
http://www.rpgplanet.com/morrowind/
http://www.morrowindchronicles.com/
http://www.allrpg.com/games/morrowind/index.php3 - képek, képek meg képek...
http://m0use.net/~uesp/
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
ja télleg😊)) jóvanna de annak meg minek a demoja az szerintem olyan gamma hogy ha már elkezded akkor nem érdemes csak a demot hanem akkor már komolyan...
#357
Most talaltam
ELDERSCROLLS
MORROWIND
05/02
Szoval meg pontosan 7 nap van hatra.
ELDERSCROLLS
MORROWIND
05/02
Szoval meg pontosan 7 nap van hatra.