The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hun-ter
#458
ja meg még valami: az is lehet a bajom(amiért a DS se váltotta be a reményeimet) hogy ha várok egy játékot, akkor az idő teltével egyre inkább valami teljesen élethű, örökre magához láncoló dolog fogalmazódik meg bennem és amikor végre megvan és elindítom még lehet hogy tetszik is és úgy érzem hogy az a minden! de kis idő elteltével egyre inkább kezdem érezni a hiányt: hogy nem egészen erre számítottam, többet vártam. ez történ a DS-sel is...sajnos
hun-ter
#457
tomaság a hülye fejem😊 _tompaság_ akart az lenni na
azért ez a "tomaság" dolog nem is olyan rossz ötlet😊
hun-ter
#456
na most merész leszek mert sokak ellen szólok vagy legalábbis sokaknak nem fog tetszeni, de:
mit esztek a Gothicon? komolyan most is pl beléptem mar 2x kezdtem el most hogy leszedtem ISO-ban is de nem tud lekötni, mert már ahogy belépek olyan tomaság vesz körül(nem tudok jobb szót az érzékeltetésére) hogy elmegy az összes kedvem tőle. meg ráadásul kevés neki a 128mbram, de az más téma😊 na szóval alapból tök jó game lenne, csak ne németek csinálták volna. vagy ne ez a csapat. vagy mittudomén... szóval most is betöltöm, megállok az Old Camp-ben (meg persze újra is kellett kezdenem mert a régi save elveszett) bambulok ki a fejemből és egyszerűen nem vonz semmi. azt se tudom mi lenne a következő feladat és hiába nézek bele a questbe, nekem most nem mond semmit olyan fáradt vagyok már😊 na ez is az én gondom mondjuk...
csak azért írtam le ilyen késve ezt a sok szart, mert eddig még figyeltem, hogy ki hogy viszonyul a játékhoz, de ahogy elnézem egyetlen rossz szót nem mond rá senki. lehet hogy tényleg jó csak én már azt se tudom mit akarok. vagy egyszerűen nem nekem való. pedig valójában az ilyen RPG-k tetszenének(na majd a Morrowind...😊)), csak ez valahogy túl csiga. pedig első nekifutásra még egész jól elvoltam vele, de hogy újra kellett kezdenem, belefásultam a lassúságba 2 és fél óra alatt. na majd holnap(vagyis délután=nekem lesz akkor reggel😊) még megpróbálkozom vele hátha mégis képes leszek tovább haladni...azért ne haragudjatok mert az ötlet jó csak... azt se tudom mi vele a bajom. és azért kínlódok ezzel most is mert suzeretném ha tetszene tényleg mert szeretném végre végignyomni, de nem megy és ez nagyon zavar. lehet hogy éppen ezért keresem a hibát a játékban inkább mint magamban. lehet hogy délutánra megvilágosodom. na jóéjt mindenkinek😊)) L
hun-ter
#455
😊 na jó mondjuk kinek mi a csalódás nekem most pl a DS, míg a jk2-t nem is vártam és nagyon tetszett...remélem a Morrowinddel is így leszek😊
marlowe
#454
Arról ne is beszéljünk, hogy hány százaléka csalódás a játékoknak....komolyan mindjárt előveszem a fallout tacticsot, vagy az UFO-t..csak ehhez kell egy egérlassító :o)

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#453
Nem, csak általában akkor foglalkozok egy játékkal mikor kijön.... (addig nem idegesítem magam..) Erre valamikor 1 éve valahogy tudomást szereztem az nwnről.... nézd az is hova vezetett.. :o) Nembaj hétvége után visszajövök, aztán befejezem a fórumot, már az alapjai megvannak.

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#452
ÁÁ ilyen egyszerű dolgokkal én már nem is próbálkozom...

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

hun-ter
#451
de Te csak a NWN-al foglalkozol?😊))(nem bunkóságból!)
hun-ter
#450
másik: http://www.rpgplanet.com/morrowind/extras/misc3.asp
magus
#449
www.morrowind.comot probaltad?:😊

marlowe
#448
Szóval úgy értettem: Weboldal, ilyenek.

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

marlowe
#447
Tudtok erről a játékról valami infót?

\"Forgive him Fater, he is a robot from the future\"

hun-ter
#446
aha...őőő...köszi😊
#445
Volt a BG1-ből is küldetéslemezzel ...
Meg van az Outcastból, van az Imperium Galactica2-ből, Hitman2, Myst3, Soul Reaver1-2, Tomb Raider 2-4, Commandos2, Egyipt II, stb. (49.95€/db)
De mindig csak utólag és véletlenül derül ki!
(Most hogy néztem az újságban a hírt, elég jól néz ki a Gothic2, meg azok a bazinagy szörnyek is ..... de akkor is Morrowind a rulez!)

hun-ter
#444
BG2-ből van itt is CE
#443
Most nézegetem a Collector's Editiont pár oldalon ... miért nem lesz DVD verzió belőle? 😞
Na mindegy. Kíváncsi vagyok itthon lesz e a Collector"s-ból, mert idáig minden game-nél hanyagolták ...

FREAK
#442
hajrá
lesz egy nagy lépcső, azzal szemben egy kis ajtó, na oda ne nyiss be..........

a lépcsőn majd fel, és jobbra, arra van a kijárat

Riszpekk

hun-ter
#441
na akkor kinyírom végre az első patkányt😊)))))))))
hun-ter
#440
mert nem mintha rossz lenne sőt! amúgy azt hiszem ezért hagytam abba a demot is...nem tudtam támadni😊
FREAK
#439
remélem......... geci mód bejött

Riszpekk

hun-ter
#438
a Morrowindben is így lesz?
hun-ter
#437
mondjuk jó😊
köszike
#436
Pont mint az Elvirában Amigán!

hun-ter
#435
jézusom
FREAK
#434
balgomb, és ahogy az egeret mozdítod, úgy lendíti a fegyvert

Riszpekk

hun-ter
#433
hogy kell ütniiiiiii???
hun-ter
#432
én azt a fórumon olvastam akkor nemtom mi volt az
FREAK
#431
első UK, második USA release

Riszpekk

FREAK
#430
» Elder Scrolls III: Morrowind RPG 17-May-2002 03-May-2002 Gold

Riszpekk

hun-ter
#429
na hát ez nekem sehogyse megy ua a sötétség😞((
hun-ter
#428
egyre jobb!!!!!😊))
hun-ter
#427
olvastam egy olyat hogy: release: 4/29
hun-ter
#426
"Neverwinter vs Morrowind"
ISONEWS téma bazzeg nehogymár még ezeket is összehasonlítsák!!! sok fasz...
hun-ter
#425
na de mivan? miért baj ha fórumozom közben? jézusom megzavarodtam(amikor anyám a fejemre ejtett
hun-ter
#424
ja😊
#423
Khmm..ezt nekem mondod?Csak nehogy félreértés történjen😊))

hun-ter
#422
icq-m: 151863444
#421
Gyerekek,nem tudna valaki nekem segíteni lekapni a Daggerfall-t,mert a KaZaA-n volt olyan rendes 1 csóka,és megosztotta a nagyközönséggel,de hát 2-3kb/sec-cel tudom szedni,és akkor ülhetek itt prosztatagondos koromig is...Szóval valaki?

hun-ter
#420
naés?
FREAK
#419
ja, ha közben fórumozol..........

Riszpekk

hun-ter
#418
na de nincs semmi, nem jött be semmi
FREAK
#417
ja, éjszaka van és egy dungeonban vagy, mit vártál???? tüzijátékot??? 😄DDDDDDDD

Riszpekk

hun-ter
#416
izé megint nem akar beindulni megcsinálom a karit aztán sötétség
Efreet
#415
ez a daggerfall lesz, csak feltupírozva, és meglehetösen kibövítve. a gothicra max annyiban fog hasonlítani, hogy 2 lába van a föszereplönek.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#414
gothic x100 = morrowind

Riszpekk

magus
#413
logikus😊)))))

bazz már várom, reméleme inkább a gothicra fog hasonlitani

Efreet
#412
és? majd megveszem, és akkor játszom vele.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#411
de baze EZ MOST A MORROWIND!!!

Riszpekk

Efreet
#410
erröl a beizgulásról szoktam már le pár éve...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

hun-ter
#409
én nagyanyámnak megígértem hogy hétvégén lemegyek hozzá de ha még most felrakják akkor nem megyek sehova😊 pedig már több mint fél éve nem láttam...