The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2530
delutan megkeresem, es lefenykepezem nektek 😉

#2529
uhhh, jut eszembe...ceno...talalkoztam 1 ork harcossal valami iszonyat pancelban, es katanaval....vagy valami hasonloval...arrol panaszkodott, h mar nincs kihivas az eleteben, es mar csak 1t akar harc kozben meghalni...na gondoltam megvan az Mbered....aztan rajottem...2 utes voltam neki, de ugy, h az elsotol beajultam 😊)))

#2528
A fazonkammal mar en is talalkoztam, hogy a boszi ellopta a csodalatos csatabardjat. Nemmessze tolle az uton tovabb van a boszi (el kel kanyarodni vmerre), de en enm bantottam, mert kiderult....tobbet nem arulok el, nem akarok spoilert 😉

#2525
ceno : te mar fenn ? 😉 meddig jatszottal tegnap ? 😊

#2523
verti.go : nem kell zartores hozza valamelyik varosban van ahova csak ugy be lehet menni...en is jartam mar ott 😊 talan ash-valami, van ott mage guild. ott van 1 nagy epulet es azon belul meg 1 csomo ajto, na ott valahol 😊 ezt jol elmagyaraztam mi ? 😊 Delutan megnezem neked a pontos nevet, de most nemmerem betolteni, mert akkor nemmegyek dolgozni 😊 Mas. Beleptem a templomba, szerzetesnek 😊)) szivas. kezembe nyomtak pelgrim konyvet, hogy jarjam vegig pelgrim utjat (valami oszlopoknal kell aldozni varosokban), addig ne is gondoljak arra, hogy dutiest kapok...ehhh, ezek a hulye papok 😊 de igy legalabb nem utalnak annyira...mar ott jartak, h nem akartak velem kereskedni, annyira utalltak...mint a telvani hazban...pedig egyikhez sem szoltam a jatekban...de a telvani hazra rajottem...szoval a mage guild, es a telvani haz kimondottan ellenseges viszonyban van (a mage guild tamogatja a birodalmat, mig a telvani haz ellenzi), tehat vagy eggyikhez allsz be, vagy a masikba erre vigyazzatok.

verti.go
#2519
Ne má'! Ahhoz, hogy belépjek, zárakat kell törnöm? Milyen már ez?!
Hol tudok lockpicket venni?

Use google!

verti.go
#2514
Hogy a halálba lehet szintet lépnie egy magamfajta Nightblade-nek?
Öljek sok embert alattomosan, vagy mi? 😊

Use google!

#2513
1bbkent mar 12. szintu vagyok es mindjart itt a 13. 😊

#2512
Na 2 kerdesem van...mi tortent a dwarmokkal, es hol lehet venni repules varazslatot

verti.go
#2511
detonator: aludni bárhol lehet, csak ne városban tedd, ott csak várakozni lehet.

Use google!

D3t0nat0r
#2510
Én a varázslót Íjjal öltem meg.(őt szerencsére sikerült)

A rabok nekem is ottmaradtak. de 100%osan megkedveltek 😊 Ja és a bilincseiket is eladtam Ariellnek 😄D

Te viszont nem válaszoltál nekem! Majd holnap írok!

I.C.ram
#2509
na en megyek aludni majd a valaszod holnap megtekintem es azt a kurva emilt kuldd mar el hogy hogy tudlak elerni? ICQ-d nincs?
I.C.ram
#2508
amikor en kiszabaditottam a rabokat (leszedtem roluk a bilincset) nem mentek el sehova ott altak bamban neked is?
I.C.ram
#2507
en most akarok oda bemenni mert 1 szintet a faszfej varazslo leolt 😞( de mostmar 7. szinten sima ugy lesz 😊
I.C.ram
#2506
en is azzal nyomom 😊) short blade 13-18-as sebzes es paralyze ami szerintem az egyik legjobb mert megbenitja az ellent egy par masodpercig 😊)
D3t0nat0r
#2505
Ja viszont a barlang TELI volt expensive ruhákkal, és egyéb cuccokkal. Ariellnél teljesen felszerelkeztem, és még így is ő fizetett 😊

ja a másik kérdésemre nem tudod a választ .Ariell árul healelő/magicát növelő löttyöket? Mert én nem láttam nála 😞

D3t0nat0r
#2504
Királyság! Már bementem minden kis viskóba, benyaltam magamat mindenkinél(admire), de úgysem engedték hogy ottaludjak 😊)

Egyébként vicces volt ez a bandita barlang. 35ös a marksmanshipem alapból, ezért íjjal mentem be. Hát ha 10 lövésből 3 talált.. Inkább egy shortbalde fegyverrel(ami csak 20 on van) henteltem le őket 😊 De kivédtem tök sok ütést páncéllal, nőtt is a Light Armor skillem..

I.C.ram
#2503
na tehat segitek en neked 😊)) tehat menj be oda ahonnan jottel (szemetdombrol na csak vicc 😊))) tehat menj be az oreg faszihoz aho la classkell kivalasztani utana amerre menttel az elejen (ahonnan a kest szedted fel ott ne kanyarodj jobbra hanem menj elore (lefele lepcson) es ott van egy borospince na ott van egy agy azon tudsz aludni
D3t0nat0r
#2502
Nem azt kérdeztem hogy hol van, én akartam megkereasni 😞 Szóval ezt nem láttam 😄

Arra válaszoljatok inkább, amit kérdeztem plz!

DeXoSZ
#2501
Az adószedőhulla a legelső várostól balra lévő részen figyel (mocsár),át kell menni hozzá a vizen, és ott van valahol a közelben.
Egyébként 500 arany, ha megrotálod a gyilkost 😊
D3t0nat0r
#2500
Ja azt egyébként tudom, hogy Caius Cosadesnél majd tudok aludni Balmoreban, de még akarok kalandozni a kezdőhelyen. 0 magicával viszont elég sz@r lenne 😞

D3t0nat0r
#2499
Na megint játszottam 😊 Kerestem az elveszett adószedő holttestét, de egy barlangbejáratot találtam. Bent teli volt banditákkal, őket szépen lehenteltem(ők támadtak rám!), és kiengedtem a rabokat 😊 Azért elég húzós volt, lvl 1 en megölni vagy 4 et(hálistennek nem egy helyen voltak), ráment minden magicám a healésre.

Kérdés: Lehet Neyada Neels(vazz léehet elírom, szóval a kezdő falu)ben aludni valahol? Mert teljsen üres a magicám.(Ugye ha thief csillagjegy alatt születtem töltődik éccaka a magica?) Ariellnél pedig én nem találtam healingelő, magicát növelő löttyöket. Lehet hogy lém vagyok, van neki egyáltalán?

#2497
#2496
valaki kert egy mapot regebben. nos ez korantsem teljes, de a nagyobb telepulesek meg domborzat lathatok:
Morrowind
#2495
Hat gyerekek, en osszegyujtottem kb. 150 kilo reagenst, de meg nem probaltam varazslatot vagy potiont kotyvasztani, meg felrobbanok :-))
Mas kerdes, hogy nemkicsit elloptam az egyik kuldi kozben siman a 60000-es kovet, meg nehany kisebbet + master's mozsart lol :-))
Nagyonjo amugy, destructionre gyurok, sajat fireball spell, 5 radius, 40-60 zuzas es 38 pontba kerul.

jut eszembe: tulelte mar valaki annak a scrollnak a hasznalatat amit a egbol pottyant varazslo dob el? :-))
hiba
#2494
Ha jol emlekszem a StarWarsbol is keszul valami hasonlo RPG nemde? Neha ennek is kisse Sw-s hangulata van egy egy telepulesen 😊

SarkanyfuaRUSH
#2492
Hű bazeg ez lehet ?! 😞(( Na megnézem. Köszi.

Nem figyeltem eléggé 😊))
I.C.ram
#2491
Npc-ket en azert nem olok mert felek hogy kellenek mmajd valamilyen questhez es keszthetnem elorol az egesz gammat 😞( habar van ra konzol parancs hogy feltamasszam 😊)
I.C.ram
#2490
nem tudom de annyit tudok hogy negy fokozat van : Common, Expensive, Extravagant, es meg egy de ennek nem jut eszembe a neve szeritnem csak a kinezet befojasolja. En mindig a varosokban atoltozom simaruhaba hogy feelingesebb legyen a jatek 😊)
hiba
#2489
A Common es Expensive ruhak viselesenek van valami ertelme?

#2488
Skacok van már fullos térkép meg kézikönyv scannelve valahol?
I.C.ram
#2487
en tolvaj vagyok es meg eddigy egyszer se kellett torvennyel szemben allnom es megis 6000 aranyam van 😊
I.C.ram
#2486
na figyelj ezt ugy lehet csak megoldani hogy vagy fizetsz vagy a verdijat leszeded a fejedrol (tolvaj guildben kepesek ra) vagy pedig mesz a seggbe baszos bortonbe
hiba
#2485
Nagyon jo a kommunikacios halozat: 5 faluval odebb is tudja mindeki hogy gondjaim vannak a torvennyel...

hiba
#2484
A gothicba is sajnaltam mikor gyilkolnom kellett. Tok allatul nezett ki egy egy telepules mikor nyuzsgo elet volt benne 😊 nem bantom en az ucta emberet.

hiba
#2483
Nem azzal van bajom hogy kergetnek mert nem kergetnek 😊 de ha szoba allok veluk akkor egybol felismernek es bevisznek vagy...
A problema az hogy amiert "megszegtem a torvenyt" valamikor & valahol 😊 es emiatt nem nagyon akarnak kommunikalni az utca emberei velem.
Van 3? telepulesen egy egy urge aki kepes az ugy erdekeben tenni valamit, de az gondolom sok pizbe kerul. Van mas megoldas? (az alvas ezesetbe nem szamit, nem uldoztek soha).
Amugy mar 2.szintu vagyok de meg egy lelket se bantottam 😊

I.C.ram
#2482
kerdezz csak a mester-tolvajt azaz engem ha van valami kerdesed 😊)
I.C.ram
#2481
kergetnek az orok? ha igen akkor menekulj be egy szobaba ahol agy van es szepen aludd ki magad masnapra mar szarni fognak a kergetesedre 😊
I.C.ram
#2480
LOL 😊))
hiba
#2479
Amikor "uldoz a torveny" mit lehet tenni? Nincs kedvem se bortonbe menni se fizetni, de midnen masodik jarokelo azondja hogy nem beszel velem mert nem akar belekrveredni a doglaimba 😊. Csak sok arannyal oldahto meg, hogy tisztazzanak?

mikike
#2478
ki jött?
hova lett

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

#2477
Sarkanyrush : akkor gyakjal az alkimiara 😊 bevalasztottad azt a csillagjegyet ahol az alvastol nem toltodik a mannad 😊)))

SarkanyfuaRUSH
#2476
Ja igen, elfelejtettem, hogy itt magica-nak hivjak.😊)

Szoval valaki magica feltöltés ugyben nem tud segíteni ?
I.C.ram
#2475
ja ertem mar mire gondolsz te a magicka toltodesere gondolsz igaz? na azt nem tudom mert nem vagyok jartas a varazslatokban 😊
Randal
#2474
Ja igen! érdemes a legelején, még a kiindulóponton eladni az elvett(nem ellopott!) cuccokat? és fegyvert vásárolni?

Randal
#2473
A legelején hol találok varázslót? teljesen a legelején?

SarkanyfuaRUSH
#2472
Igen, potionok, amiket vehetsz általában varázslóktól, illetve van recharge spell, amit szintén megvehetsz.

Mana rechanrge ugyben valaki nem tud segíteni ?
Randal
#2471
Ja, van valami ami növeli az életerőt? ital, kaj, ilyesmi? mer megettem egy kenyeret és semmi. Csak alvás?

SarkanyfuaRUSH
#2470
Ezt hogy érted? Én varázsló vagyok és a manám nem töltődik egyáltalán. Még alvással sem. Az enchantert megnézem, de ugy lattam az csak fegyverek varázslásával foglalkozik. Egyéb ötletek?
Játszik valaki varázslóval?
Randal
#2469
Bocs, akkor rosszul emlékszem.