The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Randal
#2468
Pl: a Gothicba is beszél szinte mindegyik.
Legalább ha 2-3 hangot beraktak volna, vagy valamit. Igaz, hogy marha sokat foglalna az az infó amit elmondatok vele. De az arcok😞(((
És a Futás😞
ezen javítani kellene. Hova lehet ez ügyben írni? egy iylen patchet kiadhatnának!

danone
#2467
inkább azt mondjátok, ki küld el az egg mine-ba 😊 Sikerült felküzdenem magam a 8. szintre, hát nem sokkal jobb, mint az 1 😊(
D3t0nat0r
#2466
Gothicban sem volt hanguk..

I.C.ram
#2465
a Tolvaj klant kuldom a nyakadra ugy vigyazz!
I.C.ram
#2464
csak szovegek vannak max amikor leszolit akkor van hang
D3t0nat0r
#2463
Hűűha, minden macska útálni fog?

I.C.ram
#2462
az arcok szerintem is rondak 😞 a futas is lassu nagyon de hogy mindekinek hangja legyen ahhoz kb egy 6-7 CD-s jatekot kellett volna kiadniuk
D3t0nat0r
#2461
Mi az hogy nincs hangjuk?

I.C.ram
#2460
Detonator ha most azzonnal nem valaszolsz az emilemre amit irtam es nem a jo emilre irdo akkor az atkom Morrowind minden zeg-zugaba elkiser!
Randal
#2459
Vélemény a gaméról:
Az arcok lehettek volna jobban kidolgozottak, még a Gothic-é is jobb.
A futás nekem lassú.
A kereskedés is elég érdekes.
Nincsen az NPC-knek hangja.
Talán adnak ki valamilyen patch-et hozzá, amiben már lesz hang.
Igaz én nem csalódtam benne, még, nem volt időm nagyon játszani vele.
ave!
Lehet szidni.

I.C.ram
#2458
ja nekem is valami Vivecet mondtak! szerintem akkor egy-ket napodba belekerul mire vivecben megtalaldo oket mert az egyik leggenyobb varos (utalom) az osszes tobbi varost ahol eddig voltam mar kivulrol fujom de ezt a szart nem birom megjegyezni... 😊)
D3t0nat0r
#2457
MKV forever 😄D

verti.go
#2456
És ott vannak assassinok?
Azt mondjuk tudtam, hogy a H-betűséknek van közük ehhez, de egy arc nekem azt mondta, hogy vivecben joinolhatok.
Ott meg megtaláltam a "H-betűseket", de nem találtam semmilyen helyet, ahol joinolhattam volna.

Use google!

D3t0nat0r
#2455
Lusta vagyok 😄 A lényeg hogy kb hétvégétől leszek megint IRCen..

I.C.ram
#2454
de leeht asszem az enchanterrel de en ugy tudom hogy egy ido utan feltoltodik magatol legalabbis a kardom feltoltodott
I.C.ram
#2453
regebben mesztelunl mentem mert azthittem hogy akkor konnyebben lehet bugazni pancel meg ruha nelkul es akkor egy kicsit furan reagaltak 😊

de detonator irjal mar megint egy mailt erre a cimre : [email protected]
I.C.ram
#2452
Balmore-ban van valami H-betus haz es ha bemesz az epuletbe mindehol ilyen pirosos feny van
verti.go
#2451
nyomva kell tartani a tabot, és az egérrel

Use google!

verti.go
#2449
Van valakinek infoja egy akármilyen assassin guildről (már úgy értem, hogy hol van, meg hogy lehet belépni)?
Már nagyon beléphetnékem van, Nightblade-ként valahogy nem találom a helyem se a fightereknél, se a mage-eknél 😊
Marad a thief guild ... egyelőre 😊

Use google!

SarkanyfuaRUSH
#2447
Udv Emberek!

Hol lehet manat recharge-olni? Nem potion-nel, hanem milyen helyen ? Vagy nem lehet? 😞((

D3t0nat0r
#2446
Nem néznek hülyének az utcán, illetve nem kergetnek meg a kutyák? 😊)

I.C.ram
#2445
na itt a macsek karim Thief lvl 4

itt is ellehet erni

http://icram.uw.hu
I.C.ram
#2444
na itt a macsek karim Thief lvl 4

itt is ellehet erni

http//:icram.uw.hu
I.C.ram
#2443
na fogadjunk hogy nem kaptam meg 😊)
D3t0nat0r
#2442
Pedig tuti visszaírtam. És tuti jó címre, mert nem szólt be a mailer daemon, hogy nem tudta kézbesíteni 😊

D3t0nat0r
#2441
Menny a francba 😊)

I.C.ram
#2440
en nem kaptam meg
I.C.ram
#2439
jegyik kereskedo hajoban volt 😊
I.C.ram
#2438
ehh hatalmas fogasom votl az elobb talaltam tiz tanyert aminek darabja 700 gold 😊)) es 5 bogret aminek darabja 450 😊)
D3t0nat0r
#2437
Már válaszoltam tegnap!!

D3t0nat0r
#2436
A fileok neve nem 1.jpg, 2.jpg, 3.jpg, hanem 1.JPG, 2.JPG, 3.JPG... Ez van, a html kód érzékeli a különbséget a kis és nagybetűk között 😊

I.C.ram
#2435
Detonator bazz hogy a pcosbe leeht teged elerni??? emiledre irtam de semmi valasz!
D3t0nat0r
#2434
Modemesek gondolom most örülnek

I.C.ram
#2433
ezt a ruhat egy nemestol csortam 😊))
I.C.ram
#2432
hogy csinaltad? mi votl a baj?
I.C.ram
#2431
na mindeg szoval azon a kepen amit magus belinkelt azon vagyok en 😊)
D3t0nat0r
#2430
Ehh gyerekek, sokat kell még tanulnotok 😄



D3t0nat0r
#2429
rosszul linkelted be. 404 not found a kép.

magus
#2428
ugyanazt linkeltembe...

magus
#2427
feladom

vagy én vagy a forum huje...

magus
#2426

magus
#2425

magus
#2424
naezkesz

magus
#2423
aham...


magus
#2422






ha nem baj...

I.C.ram
#2421
hogy basszna meg a faszfej segg ezt a kurva html kodot 😊
I.C.ram
#2420
Na skacok csak nektek feloltottem az unneploruhamat 😊) ime a karakterem 😊)



I.C.ram
#2419
proba



#2418
ez valami eroterfal, de nagyon jol nez ki 😊 most csinalom a kuldit, hogy warlock rangom legyen a mage guildba 😊

D3t0nat0r
#2417