The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
defaultba a bal ctrl az guggolás nem? Bár most jut eszembe ha guggolok mindig megjelenik egy kéz+cucc ikon, akkor vlaszeg ez lesz az..
Csak játszhatnék már 😞
Csak játszhatnék már 😞
figyi most hótt komolyan....... az ember egyszerre csinál 5-6 missiont
az ok, hogy az egyik befuccsol, de még mindig ott a többi!
komolyan nem értem, mire gondolt
az ok, hogy az egyik befuccsol, de még mindig ott a többi!
komolyan nem értem, mire gondolt
Riszpekk
hogy lehet a morrowindben elakadni????? oda mész, ahova akarsz, olyan missiont csinálsz, ami jólesik, hogy lehet elakadni???
nem flémelek, tök komolyan kérdezem, beragadtál valahova, vagy mi????
nem flémelek, tök komolyan kérdezem, beragadtál valahova, vagy mi????
Riszpekk
#2594
Nnnna vegre sikerult hazalognom, irany morrowind 😉
Hi All!
Én véglegesen elakadtam,nem értem, stb...
Ha netán valaki lefordítja magyarra vagy hasonló ötlete támad annak előre is sok sikert és kitartást, akaraterőt kívánok!!!!! Természetesen őrűlten várom, hogy megossza velünk ezt a kincset!
Leendő kebelbarátomnak előre is köszönöm!😊
ThX.
Én véglegesen elakadtam,nem értem, stb...
Ha netán valaki lefordítja magyarra vagy hasonló ötlete támad annak előre is sok sikert és kitartást, akaraterőt kívánok!!!!! Természetesen őrűlten várom, hogy megossza velünk ezt a kincset!
Leendő kebelbarátomnak előre is köszönöm!😊
ThX.
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?
#2588
úgy értem, hogy Szombat-vasárnap óta 4 szintet
#2587
ti mennyi idő alatt léptek szintet?
Én két-három teljes játéknap alatt léptem 4 szintet
Én két-három teljes játéknap alatt léptem 4 szintet
Kijott egy nocd patch, ami allitolag az fps-t is megdobja:
http://gcw.gamingelite.com/games/pc_morrowind.shtml
nem teszteltem, mert nincs meg a jatek 😞
http://gcw.gamingelite.com/games/pc_morrowind.shtml
nem teszteltem, mert nincs meg a jatek 😞
Helyesbítek, megvan 😊 Ezt a szopást! Az ember nem veszi észre az elején, hogy oda is fel lehet menni, ezze véginyomja az egész dungeont, pedig az elején volt, amit keresett 😊))
"A rubikkocka meg a barlangnak felulrol a masodik szintjen van, a ket szurkalo pancser folott. Lemegy, szurkapiszkakat lenyom, felugral, ajton be, baltas allat lecsap, aztan mar nem nehez."
ez akar az lenni?
ez akar az lenni?
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Azt a 7 meg a nyolcát! A legelső naplóbnejegyzésem alapján sikerült elvergődnöm egy városba, ahol a Fighter Guild-es faszi elküldött egy bányába (olyan trükkös bejárata van), vagy hova, tele gőzgépekkel, meg mechanikus cumókkal. 2 kérdés:
1: Hol a szarba van az a tököm kocka, amit keresnem kell?
2: Itt tudok az elveszett törpék után kutatni?
Mert már keresztül-kasul végigjártam az egészet, de sehol semmi... 😞
1: Hol a szarba van az a tököm kocka, amit keresnem kell?
2: Itt tudok az elveszett törpék után kutatni?
Mert már keresztül-kasul végigjártam az egészet, de sehol semmi... 😞
ez nem jo mert igy en utom meg eloszor, ha viszont o kezdi akkor nyugodtam batalmazhatom nem szol kozbe senki.
Daggerfallban volt varázslóm, aki csak amiatt hordott egy ebony daggert a kezében, mert tele volt nyomva mágiával... szerintem meg lehet élni itt is úgy, hogy egyszer sem ontasz vért fegyverrel. persze, lehet ultragyilok karaktert is gyártani (idézömágus+daikatana), de az megint egy másik stílus...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
ah, kétkezes blade, berserk, aztán csókolom, ha már bunyózni kell 😊))))
ja, fegyvert hogy lehet mágikussá tenni??? mage guildben? vagy alchemist???
ja, fegyvert hogy lehet mágikussá tenni??? mage guildben? vagy alchemist???
Riszpekk
aki harcolni akar... aki varázsolni, annak a varázsképességeket, aki meg íjászkodni akar, annak azt, aki meg... 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
ennyire nincs szerepjátékos hajlam egyesekben? ez egy JÁTÉK 😊 ki kell próbálni, ki kell élvezni minden bénázást. és nem állandóan a save-load varázslaton tehénkedni... ez a tolvaj meg egyéb nem legális ügyleteket végzö arcoknak is szól!!!
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
kérdezd meg... és ha nem mondja meg, repeszd szét... ilyen marha egyszerü 😊)
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Kene rendezni valmai "karakterparádét" de ne alegjobb ruhajat vegye fol midneki hanem emeikben leg idetlenebbul nez ki 😊 tehat ossze vissza mindent 😊
nekem a p3-450 ami nagyon megeszi a játékélményt... más szempontból jó vagyok (640ram, 64megás Radeon) fájó volt nézni... egy heroes4-nél elviselem ha kicsit ugrál a mozgás, de ez nem jó... hozzászoktam a Dreamcast stabil sebességéhez 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
tegnap havernál kipróbáltuk P3/700, 256, TNT2, 640x480-ban, és játszható volt
outdoor falu közepén 10-15 fps..... kurvára határeset, de megéri 😊)
outdoor falu közepén 10-15 fps..... kurvára határeset, de megéri 😊)
Riszpekk
ja... bár inkább ... aztán morrowindért 😊 (hogy fog elférni a szobámban a nagyfeketedoboz? 😊 )
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
ya, érdemes az indexes morrowind topicot is nézegetni, oda is kerül fel pár okos dolog... http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9059168
na megyek vissza görcsölni tovább... (nem, nem a morrowinddel)
na megyek vissza görcsölni tovább... (nem, nem a morrowinddel)
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nekem a vámpírom high elf vagy nord lesz, alapvetöen mágiahasználó, meg sötét-mániás... meg lesz egy cica tolvajlányom (sajátgyártmányúkaszt a'la daggerfall, ott volt 1 jól kirakott stílus)... egyelöre ennyi... elöször jelenjen meg X-re...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nekem a vámpírom high elf vagy nord lesz, alapvetöen mágiahasználó, meg sötét-mániás... meg lesz egy cica tolvajlányom (sajátgyártmányúkaszt a'la daggerfall, ott volt 1 jól kirakott stílus)... egyelöre ennyi... elöször jelenjen meg X-re...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
erre mondtam, hogy inkább rontani szokott a minöségen...
jaigen, vámpírkodás. kicsit utánaolvastam, és egy fórumon már találtam vámpír karaktert. egy harcosféléböl lett, 11. szinten, és épphogycsak "túlélte" az átváltozást. a módszer ugyanaz mint a Daggerfallban, be kell cserkészni egy vámpírt (több vámpírklán van akik harcban állnak egymással), és hagyni, hogy rádharapjon jónéhányszor, van egy százalék(elég elenyészö), hogy megfertözzön... ezután pár nappal "meghalsz", és ha épp nem napsütésben ért a halál (barlang, lakás ilyesmi) akkor naplementével felkel a vámpír kari. lényeges tulajdonságnövekedéssel (Daggerfallban +20mindenre volt) jár, pár plusz képességgel meg egyebekkel. onnantól a napfény nagyon durván sebez, a szentelt helyek is (templom...), elég kevés kereskedöt lehet találni aki éjszaka is nyitva van ráadásul szóba áll egy vámpírral... de úgy néz ki csináltak rengeteg vámpír-küldetést is, és (ahogy az mp3-akat hallgatták páran) meg is lehet gyógyíttatni a fertözést (ki akarna ilyet??? 😄) másokat nem lehet megfertözni (szinte lehetetlen lett volna leprogramozni...), de onnantól nem gond egy "lakatlan" házat találni ahol elalhatsz nappalra... csak ne törjék rád a városi örök az ajtót... szóval van vámpírlét, és buli 😊))
jaigen, vámpírkodás. kicsit utánaolvastam, és egy fórumon már találtam vámpír karaktert. egy harcosféléböl lett, 11. szinten, és épphogycsak "túlélte" az átváltozást. a módszer ugyanaz mint a Daggerfallban, be kell cserkészni egy vámpírt (több vámpírklán van akik harcban állnak egymással), és hagyni, hogy rádharapjon jónéhányszor, van egy százalék(elég elenyészö), hogy megfertözzön... ezután pár nappal "meghalsz", és ha épp nem napsütésben ért a halál (barlang, lakás ilyesmi) akkor naplementével felkel a vámpír kari. lényeges tulajdonságnövekedéssel (Daggerfallban +20mindenre volt) jár, pár plusz képességgel meg egyebekkel. onnantól a napfény nagyon durván sebez, a szentelt helyek is (templom...), elég kevés kereskedöt lehet találni aki éjszaka is nyitva van ráadásul szóba áll egy vámpírral... de úgy néz ki csináltak rengeteg vámpír-küldetést is, és (ahogy az mp3-akat hallgatták páran) meg is lehet gyógyíttatni a fertözést (ki akarna ilyet??? 😄) másokat nem lehet megfertözni (szinte lehetetlen lett volna leprogramozni...), de onnantól nem gond egy "lakatlan" házat találni ahol elalhatsz nappalra... csak ne törjék rád a városi örök az ajtót... szóval van vámpírlét, és buli 😊))
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nem is erről van szó........ egyszerűen lehetetlen ennyi dumát felmondani
3400 npc van, ha mindenki hármat szinkronizálna, akkor is legalább 1100 szinkronszínés kéne, az elvinné az egész költségvetést
mindemellett nem több órányi, hanem több napnyi duma lenne, amit tényleg max dvd-n lehetne tárolni
és még nem is beszéltünk azokról a mondatokról, amiket mindenki elugat : "XY?? I haven't seen him around here", stb.....
teljesen agyrém lenne
3400 npc van, ha mindenki hármat szinkronizálna, akkor is legalább 1100 szinkronszínés kéne, az elvinné az egész költségvetést
mindemellett nem több órányi, hanem több napnyi duma lenne, amit tényleg max dvd-n lehetne tárolni
és még nem is beszéltünk azokról a mondatokról, amiket mindenki elugat : "XY?? I haven't seen him around here", stb.....
teljesen agyrém lenne
Riszpekk
namajd a DVD telelesz dumával 😊)) (egyébként nemtudom miért fáj annyira pcre dvd-s játékokat kiadni... alig-alig van rá példa (a Baldursgate-ek kijöttek, meg még 1-2 szösszenet, de kb ennyi))
komolyan véve... kit érdekel a duma? jó ez így... nagyon nehéz javítani a hangulaton a beszéddel, inkább rontani szoktak. 😊
komolyan véve... kit érdekel a duma? jó ez így... nagyon nehéz javítani a hangulaton a beszéddel, inkább rontani szoktak. 😊
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Figyljetek:
Hla Olad (vagy valami ilyesmi) faluban a föld alatti raktárban vagyhol megbíz egy ''ember'', hogy vigyek el egy rabszolgát (Rabinnát), mert ez egy adósság utolsó része. A fickó, akinek oda kell adni, elvileg Balmorában van és a neve valami H-akármi Velas. A háza meg is van, de a csóka sehol...
Ha valaki látta csókát jelezze már, plz! 😊
Hla Olad (vagy valami ilyesmi) faluban a föld alatti raktárban vagyhol megbíz egy ''ember'', hogy vigyek el egy rabszolgát (Rabinnát), mert ez egy adósság utolsó része. A fickó, akinek oda kell adni, elvileg Balmorában van és a neve valami H-akármi Velas. A háza meg is van, de a csóka sehol...
Ha valaki látta csókát jelezze már, plz! 😊
már megint ez a "nincs hang"...........
észnél vagytok ti????? A Gothicban, ahol messze-messze nem volt ennyi info/szöveg, egy egész CD kellett csak a hangoknak!! Most totál komolyan azt akarjátok, hogy minden kurva npc hangosan mondjon el mindent??? Tényleg tök jó lenne........ Végül is megúsznánk 15-20 CD-ből, és egy idő után a cserélgetést is megszoknánk....
Szálljatok már le a hang témáról, bőven elég az amit összevakerálnak a szöveg elején. Ha lenne hang, akkor is csak olvasnád, ahhoz ez túl sok info, hogy beszédhanggal ki legyünk segítve.
észnél vagytok ti????? A Gothicban, ahol messze-messze nem volt ennyi info/szöveg, egy egész CD kellett csak a hangoknak!! Most totál komolyan azt akarjátok, hogy minden kurva npc hangosan mondjon el mindent??? Tényleg tök jó lenne........ Végül is megúsznánk 15-20 CD-ből, és egy idő után a cserélgetést is megszoknánk....
Szálljatok már le a hang témáról, bőven elég az amit összevakerálnak a szöveg elején. Ha lenne hang, akkor is csak olvasnád, ahhoz ez túl sok info, hogy beszédhanggal ki legyünk segítve.
Riszpekk
#2532
ahhh, egesz nap csak aradozni tudnek errol a jatekrol...ugy velem ebbol ma is logas lessz 😉
#2531
Jah, es talaltam 1 helyet ahol moon sugart arulnak....meg agyekkotos tancosnok vonaglanak a "szinpadon" 😉)))