The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3003
Tudom, nem is azert mondtam 😊 Jo ez igy, ahogy van. Azer ugrott be az MMORPG, mert szinte mindent meg lehet csinalni a boltosok kiiktatasaval, gondolok itt italkeveresre javitasra, enchantre stb. Minden megvan benne, amitol jo kis multi jatek lenne 😊

I.C.ram
#3002
honnan lehet a 2.cd leszedni?
I.C.ram
#3001
a karaktert ugy lehet kivulrol megnezni es forgatni hogy nyomvatartod a kivulrol nezes gombot (alapesetben a TAB-ot) es az egerrel tudod forgatni mikozben nyomod a tabot
hiba
#3000
talan de akkor meg nem lenne kesz majd ugy 1-2ev mulva 😊

I.C.ram
#2999
En szivesen segitenek neked a kiegeszitod megirasaban illetve szerkeszteseben!!!!! ha kell segitseg irjal erre a mail cimre : [email protected]
#2998
mikike: Szerintem Singleben sokkal jobb, mint DS. Ha megcsinaltak volna MMORPGnek akkor multiba is verne.

En csak a tok kaoszt olvastam, de nagyon jo volt 😊)

mikike
#2997
jobb ez minta dungeon siege?

A hiedelmeid teremtik a valóságodat. - Seth

Hmuda
#2996
Semmi gond. Eddig nyomtam a gamét. De ne éljétek bele magatokat. Az is lehet, hogy csak az eredeti világot lehet bűvíteni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#2995
Nem paródia, a káosz sorozat első 1-2 része még egész komoly, csak a későbbi részekbe kerül egyre több humor, ami szerintem előnyére vált a sorozatnak. Szinte minden részét olvastam, Hmuda sok sikert a kiegészítőhöz, nagyon jó ötlet 😊 (remélem nem baj, hogy helyetted válaszoltam)

Lacc
#2994
Akkor ez valami paródia?
Hmuda
#2993
Igaz, eddig én csak a Tök Káoszt, a Vérfarkas utolsó éjszakáját, a Káosz Kincsét, a Nincs kegyelem-et és az Élőhalott balladáját olvastam. De ezeken is hülyére röhögtem magam.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2992
Worluk, a Káosz Világa.

Egy teljesen magyar, jól kitalált világ. Onnan szereztem be a nevem is (Drén fivérek közül a középső : ))).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lacc
#2990
Mi az a Worluk? Vagy ki?
Hmuda
#2988
Nemtudjátok véletlenül, hogy van-e láncosbuzogány a játékban? : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2987
Sőt. Ahogy én kivettem, saját világot is alkothatsz. Én pl már gondolkozok egy Worluk kiegészítőn. Lehet találkozni Skandar Graunnal, Zmeddel, Lenkkel, Hmudával ( : )), stb.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

hiba
#2986
azt hiszem ennek ennek proginak rendhagyo jovoje lesz. barki krealhat uj koldeteseket es ha igy vesszuk a vegigjatszas majdhogynem vegtelenitett

MaDFoX
#2985
I.C.ram:
Ezt imadani fogod, de talan masok is...
Vegre egy olyan mod, ami nem csalas "csak" egy uj quest...
http://www.ebgames.com/ebx/ads/promos/morrowind-download/

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

Hmuda
#2984
Akár egyel is. Csak a megfelelő irányba kell menni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2983
Ilyennel nem, de demon lorddal már igen.

Randal: Ha a szerkesztőre gondolsz, akkor a jobb gombbal. Ha játékra, akkor meg nem kell megmozdulni és elkezd magától forogni, afféle képernyúkímélőnek. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

hiba
#2981
ilyennel mar talalkoztatok?

hiba
#2980
a szerkesztobe? fogalmam sincs

a vilagba? hat arra fordul amerre az egert mozgatod 😊
nem ertem a kerdest-

Randal
#2979
a karaktereket hogy forgatjátok?

hiba
#2978
http://www.elderscrolls.com/main.htm

gyakorlatilag minderol talalhato ha nem is sok de egye gy bizonyos mennyisegu informacio, olykor kisse elrejtve (ezt nem konkretan a szerkesztore ertem - arrol is van info - a jatekrol, karakterekrol, kulonbozo targyakrol, mi mire jo stb)

Randal
#2976
láttam egyet-kettőt.

Hmuda
#2975
Ezaz hogy nem. Nincs meg a CD2 de most töltöm. : )))

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Randal
#2973
boldogulsz vele?

Randal
#2972
honnan? hacsak valaki nem rakja fel...télleg a szerkesztőhöz nincs könyv? ki is volt az a jótét lélek aki a gaménak a könyvét felrakta?

Hmuda
#2971
Beleléptem. Amúgy tutorial van alapból. Csak lépj bele a Help menübe.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

I.C.ram
#2970
keresetek=keressetek
I.C.ram
#2969
keresetek hozza tutorialt biztos van valahol en vevo vagyok a kiegeszitoitekre 😊
Randal
#2968
marha egyszerű? majd csak lépj bele😊
Szerinted én miért keresek hozzá kezelési útmutatót?

Hmuda
#2967
Amúgy szerintem morális kérdés, hogy baj-e vagy nem, hogy kinyírtad.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2966
Húha. Most töltöm a CD2-t. A hivatalos oldalon lévő filmek alapján marha egyszerű lesz. Ha Isten is úgy akarja, hamarosan lejön az első saját kiegészítőm.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Randal
#2965
Inkább a kérdés az nekem, hogy a szerkesztővel próbálkozott-e valaki?

magus
#2964
akkor ti mar rajottetk mit kel lcsinalni a 3 rabbal?

Randal
#2963
tökmindegy, már legyaktam. nagy baj?

Hmuda
#2962
kampes=kampec

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#2961
A párducot ne nyírd ki. Csak rabszolga. A mágus meg tök egyszerű. Csak visszacsalod a kezdéshez és messziről kerülgeted a tűzlabdáit. Mikor feladta, pofánnyomod pallossal és kampes.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

I.C.ram
#2960
Hazat egy bizonyos pluginnal lehet csinalni (Balmoraban a Siltstrider folott lesz egy haziko ami addig nem volt ott na az a tied (a neve YOur House) en berendeztem majd csinalok rola screent ha Ad'Ruhn-ban mar vegeztem a kuldetesekkel 😊
#2959
Valaki nem tudna segiteni, hogy jatekon belul vagy kivul hol lehetne recepteket talalni? Leginkabb mana ital es hasonlo erdekelne 😊

Randal
#2958
Anyám! bementem a legelső barlangba ami a játék elején van. volt egy fószer, lenyomta, volt valami párduc azt is. a másik két fószer ami mögötte állt az nem csinált semmit. A mágust meg nem bírtam kinyírni ami lennt volt egy tónál.

FREAK
#2957
ja, ez olyan kiborító........

Riszpekk

G. Joe
#2956
Most mondták a TV-beb 2 emberke Móron be akart költözni a Bankba! És ez sajna nem vicc! 6 halott 2 sulyos sebesült.

http://deathfellows.hu/

FREAK
#2955
ja, nálunk a nyóckerben így lehet lakáshoz jutni 😊))))))

Riszpekk

G. Joe
#2954
Thnx!
Már megyek is házat venni!

http://deathfellows.hu/

#2953
Hagyomanyos modszer: legyilkolod a regi tulajt es bekoltozol 😉

G. Joe
#2952
Lemaradtam. Kicsit! Hogy lehet házat gyártani?

http://deathfellows.hu/

I.C.ram
#2950
szerintem a sajat haz mod is nagyon jo! 😊) berendeztem a hazam majd kuldok rola screenshotokat 😊) 3000 aranyat kolottem ra 😊)
D3t0nat0r
#2949
Azért szerintem elég jó dolog. Ha végigvittem a játékot én is tuti használni fogom. De tényleg f@szság már elsőre használni. rpgplanet/morrowind címen nézegettem maszek modokat, olyanok vannak, hogy a kezdőhelyen 1 dobozban több ezer arany van, és társai. Szerintem ezek csak elqrják a játékot. Az egyetlen értelmes mod a futás sebességet növelte 300-ról 450re.