The Elder Scrolls III: Morrowind

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hiba
#2948
Ennek a sok pluginnak mi erteleme? teljesen atalakulhat az egesz jatek, modosithato minden a szekesztovel.

FREAK
#2947
azér' tréder 😊

Riszpekk

#2946
Ra'vir (ha jol irom a nevet) Balmoraban megveszi a moon sugart es a skoomat, de csak 600 arany keszpenz van nala. Tulajdonkeppen mindent megvesz, legalabbis eddig meg nem volt semmi, amit ne lehetett volna eladni neki.

magus
#2945
rájött már vki hogy:
1.hol lehet eladni a moon sugarokat?
2.mi lesz ha kiszabaditom a 3 rabot seydaa neennel a slit rider mogotti barlangban?

#2944
Hali!
Ne az ornek fizess, a thief guildben leveszik rolad a bountyt fele annyiert, mint amennyit az ornek kene fizetned, es a cuccokkal se kell szarakodni. Ja, es van vagy 2-3 kuldi a tolvajoknal amit ha megcsinalsz bonuszkent leszednek rolad minden verdijat ingyen.

cenobite
#2943
Csak nem lesz "GAME OVER" felirat. 😊 Bár egyenlőre még kivárok és csinálok mást. Asszem lesz mit.

gamertag: kenobita

danone
#2942
A south wall cornerrel kicsit vigyáznék, ha jól tudom arra vezet a játék egyik főszála, nem?
I.C.ram
#2941
mondja mar el valaki hogy lehet ezzel a pluginnal hazat szerezni!!!!!!!
cenobite
#2940
Bocs, beragadt a caps... ehhh

gamertag: kenobita

cenobite
#2939
éS AKKOR ODA LEHETNE FELNYOMATNI A SCREENSHOTOKAT?

gamertag: kenobita

#2938
Hat maskor oregem hova rakjam fel? xtran van tarhelyem, nem fogok massal szarakodni a kedvedert ok? az url megoldas meg nem vonz annyi latogatot :-))

*SPOILER*
Molag Mar mellett is van egy tomb, kb. 5 vampire van benne +1 magic gyuru life visszaados.
I.C.ram
#2937
ja es hogy kell a hazat megszerezni mert nekem beloadoljo a plugint (ki is irja) meg a datafuilesban is beallitottam hogy loadolja be de hogy lehet magat a hazat megszerezni?
Rincewind
#2936
Tetszik a ''Morrowing Karik'' Topicnak az ötlete. Megcsinálom, jó? 😊
I.C.ram
#2935
tudsz meg valahol ilyen pluginokat?
MaDFoX
#2934
Házzal kapcsolatban, letelepedett már vki?
Most láttam egy plugint ami ad egy owner nélküli házat Balmorához...
http://morrowind.ttlg.com/plugins/Balmora_house.zip
Engem sajnos(?) észrevett az egyik Balmorai kereskedő miközben lopkodtam a cuccait... ...miután meghalt :> úgy döntöttem jó nagy ház, jó lesz nekem... A vicces az hogy nem volt "Crime reported..." Kipróbáltam, nem tűnik el a cucc belőle (4 napja, illegális sem)... Hehhhe, kíváncsi vagyok, mi lesz ha vki bejön vásárolni... ;DDD

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

MaDFoX
#2930
Utánanéztem ennek a mod-nak, de sztm kicsit rombolja a világot...
ha a vérdíj (bounty) eléri a 3000 aranyat a karin, akkor amikor alszik valamekkora eséllyel felébreszti egy bérgyilok....
eddig tök jó! CSAKHOGY a bérgyilok az Boba Fett az SW-ből... a hülye páncéljában, meg minden... Még szerencse hogy nem lézerpisztollyal jön...

Mellesleg 3000 arany bonty??! Kinek mennyi? Én részemről próbálom inkább 0-n tartani...
UGYANIS nemkudomki, kicsit korábban írta hogy "le lehet fizetni az őröket" nos, én ezt annyiban módosítanám, hogy nem lefizetni lehet őket, hanem pénzbüntetést lehet nekik fizetni, de az illegális, vagy "gyanús, valószínűleg lopásból származó" cuccot ugyanúgy elkobozzák mint a dutyiban... Módszer: Minden cucc letesz, (különösem moonsugar 😉) ) szimpatikus őrnek kifizet bünti, közben szemsarokból les, mocsok tolvajok, aztán futás vissza felpakolni...
Volt már olyan esetleg hogy viselt dolgot, páncél/gyűrű koboztak el?!

\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"

I.C.ram
#2929
az Orkot en inkabb barbarnak ajanlanam
I.C.ram
#2928
nyugodtan lehetsz custom classos semmi bajod nem lesz tole es a fighternek szerintem az idealis egy Nord vagy egy Redguard karakter
I.C.ram
#2927
2 cd-ben texturak meg mindenfele dolgok vannak a szerkesztohoz
FREAK
#2926
leírás 2-es CD-hez


"put CD 2 in the CD-rom drive"


kb ennyi 😊

ha a szerkesztőre gondolsz, az engem is érdekelne 😊

Riszpekk

Randal
#2925
a 2-es cd-hez hol van kézikönyv vagy valami leírás, hogy hogyan kell kezelni?

Efreet
#2924
nicns lista. tapasztalat és ráérzés... meg el kell olvasgatni a manualt, ott ír minden fajról, hogy milyen... minden class custom, csak elöre le van gyártva. nincs semmilyen elönye vagy hártánya, ha saját kedvedre raksz össze kasztot.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2923
Ha ölni akarsz, akkor ork vagy nord. Az Adventurer class-szal meg nincs semmi gond 😊

Riszpekk

Efreet
#2921
daekelfnek nightblade (bár az a cicák ideális kasztja), tolvaj, vagy sima varázshasználó-féle... max spellsword, de már annak is más a stílusa...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2920
szerintem itt simán a faj és kaszt ütközik


egy darkelf lehet varázsló, tolvaj, harcos, de a battlemage az vagy ember (imperial, nord) vagy ork

a darkelf nem szereti a feltűnést (bár most hazai pályán van, de ez jelleméből adódik)

Riszpekk

Efreet
#2919
ez nem az a világ... alapvetöen itt a felszínen élnek a darkelfek... ne keverd a drizzit könyvekkel 😊)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

cenobite
#2914
izé...MINT rambo 3! 😊

gamertag: kenobita

cenobite
#2913
Meg akarom (és meg fogom) csinálni, de még a módszeren gondolkodom. Valószínű, hogy ölni fogok, mini rambo3! 😊

gamertag: kenobita

Efreet
#2912
nem kötelezö midnen küldetést megcsinálni...
biztosan van másik út.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

cenobite
#2911
Hehe... Most egy kicsit elbizonytalanodtam a küldetéseimet illetően. Nem tudom csinálta e már valaki, most leírom mi az ábra. Szóval a Fighter guild-ben kapok egy küldetést, hogy meg kell szereznem egy Code book-ot a South Wall Corner-ben lévő helyről, (ami asszem a Thief guild "székhelye") egy csajtól. Odamentem, aztán a csaj azt mondta, hogy nem adja ide, mert a Fighter-ek tulajdonképpen egy harmadik "társaság"-gal vannak jóban, akiket a tolvaj céh nem nagyon kultivál (Ja, tagja vagyok a Thief guild-nek is) és döntsem el, hogy most akkor nekem melyik is a fontosabb. Visszamentem a Fighterekhez, de ők nem mondtak ezzel kapcsolatban semmit, csak várják a code book-ot. A 3. társaságnál szóba sem lehet hozni a könyvet. Próbáltam a csajt "sneak"-elni, de nem volt nála a könyv (legalábbis a progi nem jelezte ki)
Most az a tervem, hogy kinyírom a csajt - és az épületben mindenkit- és megnézem, akkor nála lesz -e. Pedig nem vagyok egy mészáros típus... 😊
Ha valaki már esetleg +csinálta ezt a küldetést és van más módja is a könyv mexerzésének írjon már please! De ne azt, hogy hogyan kell megcsinálni, csak azt, hogy van másik út. Thx. Jó sokat rizsáztam... 😊

gamertag: kenobita

Randal
#2910
lehetséges, én is koliban vagyok, csak nálunk nem szoktak gamékat tölteni, csak mi, azaz a szoba😊

Efreet
#2909
az könnyen lehet. kiabálj körbe a koliban, hogy ki az 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#2907
van critical strike vagy hátbaszúrás képzettség? lehet bérgyilkosként élni?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2905
már leírtam, de pont az az oka, hogy a darkelf fizikuma nem elég a teljes vérthez és nehéz fegyverekhez


gyorsan, pontosan és halálosan szoktak küzdeni

Riszpekk

FREAK
#2904
hmmmm, asszem dark elfek nem hordanak full plate armort (sőt, ez biztos), úgyhogy a helyedben azzal kezdeném, hogy lecserélem valami gyenge, de könnyű vértre, és longsword helyett valami csinos lovagkarddal próbálkoznék

ettől valszeg gyorsabb leszel, és a fatigue sem megy le olyan gyorsan

harc közben meg mehet egy shield varázs, vagy láthatatlanság.........

Riszpekk

Efreet
#2901
freak ne keseregj, én a 10K-t pörgettem át vagy 30-al, mire feltünt 😊))

Vámpírok rulz!

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

FREAK
#2900
én is battlemage vagyok, de a civilek 1. szinten sem voltak ellenfelek

persze én orkkal megyek, ott van health, nem tom te milyen fajjal vagy



ja, és persze sikeresen lemaradtam a 6000. dumámról... 😊))))))))

Riszpekk

FREAK
#2898
ezt a jelenséget töltésnek hívják, és itt van mit tölteni 😊)

Riszpekk

Randal
#2897
Nézd át a windowst, vagy a letöltésvezérlőket mert nálad van a hiba. Mindketten ellenőriztük többféle módon. Explorer, flashget műxik.

Efreet
#2896
AfterDark Forum:
"got infected at level TWO!!! the manual says to wait until level 10. hahahaha! i found the vamp by accident. i went from 2nd to 3rd level while fighting this vampire. i kept him alive though...i'd let him hit on me and i'd run off and sleep. only had to do that twice. now i'm tracking down my clan's location. super surprised this happened so fast/easily. just in the right place at the right time i guess. i'm now whomping some serious ass. things that used to mop the floor with me i can now blow my nose with. good luck to you guys! anyone who wants to know the spoiler details on where i got bit let me know. *runs off to play more*"
"go to the othrelas ancestral tomb right outside of vivec. it's near a farmhouse. you will be a berne clan vamp if you go there."

a mázlista állat 2. szinten megfertözödött... 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

SarkanyfuaRUSH
#2895
Vagy van olyan faj, ami magátol regenerálja a health-et vagy a magikat?
Randal
#2894
Gothic most nézte meg, neki megy Flashgettel.

Randal
#2893
Megpróbáltam regettel, sajnos nem ment, de ha simán letöltöd akkor műxik.
Próbáld GetRighttal. Ha így se, akkor simán, tudom, hogy időigényes, de nem a mi hibánk, hanem az uw-é.

SarkanyfuaRUSH
#2891
Ja, bena vagyok, mar rajottem, hogy kint is lehet pihenni 😊))

Van olyan csillagjegy, ami magától, pihenés nélkul növeli a health-et vagy a magicat (vagy mindkettot)? Illetve bármilyen tárgy a játékban ami ezt csinálja ?
Randal
#2890
Próbáld most, ha letöltővel nem megy akkor csináld simán, nekem úgy ment.

Efreet
#2888
fix swap méret ami betelt esetleg? szerintem kifogyott a ramból...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

#2887
Halle! Mivel elég high-end gépem van, gondoltam elinditom 1600x1200-ban, full detail-ben, de egyórányi járkálás után, se szó, se beszéd kivágott a Windowsba. Kicsit lejjebb vettem 1024x768-ra, és igy még nem dobott ki. Ez csak azért idegesitő, mert 1600x1200-ban is simán elfutott, nem akadt, stb.
Van valakinek hasonló gondja? Hogyan oldotta meg?

Amúgy szerintem hamarosan várható egy kisebb patch, mert elég sokat elvacakol a területek váltásánál.

PEACE
Randal
#2886
Üdv mindenkinek!
Tegnap sajnos nem volt elérhető Gothic honlapján s Morrowind.
Ma már igen, lehet eletölteni!
Magam ellenőriztem. Mindenkitől elnézést kérek az uw nevében

hiba
#2883
vagy kene egy patch a gamehoz ami redukalja az ertekkent fentuntettett osszeget - ami igy kozelebb allhat a kereskedo altal felkinalt osszeghez 😊

hiba
#2882
ez a kiraly utcaban is igy van ott se adnak 20at egy 20at ero discmanert max annyiert adjak majd 😊