The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tulajdonsaga: Restore Health es Restore Fatigue 15/sec, constant effect. Gyakorlatilag masodpercenkent gyogyulsz 15ot addig, amig rajtad van a ruha! Ha meg akarjatok szerezni:
Seyda Neen also kockajat a world mapen kossetek ossze Vivec Hlaalu House kockajaval, es nagyjabol a vonal kozepen lesz egy barlang egy szigeten, oda kell menni. 5os szint alatt nem erdemes, mert sokat kell olni. Mielott odarohannatok: lesz egy elozo hozzaszolasomban emlitett leny egy "szobaban", namost fent elerhetetlen helyen egy sziklan lesz egy lada, nehez eszrevenni. Vigyetek levitation italt, scrollt, vagy valami hasonlot, mert anelkul nem lehet feljutni. Jo kincskeresest! 😊
Miutan atmentel a hidon menj tovabb, es talalsz egy sivar, hegyes helyet lavatavakkal es rohadt sok keselyuszeru madarral. Menj szepen az uton, elagazasnal Molag Mar fele menj. Egy ido utan lesznek kisebb elagazasok, amik egy-egy barlangba visznek. Ezekbol van vagy tiz, es az egyik ilyen Punabi. Sok szerencset a megtalalasahoz 😊
A palyan akkora fust van, hogy nappal majdnem olyan sotet van mint maskor este 😊
Ja, megvalami. Ha nezed a local mapet, a barlang bejarata latszodik, mintha jartal mar volna ott, igy kicsit konnyebb megtalalni. De jol korul kell nezni a terkepen, mert ha az uton mesz asszem pont nem latod a minimapben a bejaratot.
I.C.RAM: Nem Punabi az a hely veletlenul? Mert ha igen akkor inkabb fordulj vissza... 1 napig szenvedtem mire megtalaltam, tulzas nelkul, nem jatek idoben szamolva 😊
A lényeg az, hogy most menj el a Hall of Justice-ba a Vivec-Templeben és beszélj egy főnökkel. Az majd adni fog egy ordinator sisakot és páncélt. Csak vigyázz, hogy fel ne vedd Vivecen belül, mert kinyírnak az őrök. : )))
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Mellesleg semmi használható nem volt nála. Valami közepes kétkezes kard, meg full steel nehézvért.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Volt nektek az a küldi, hogy mérgezzetek meg egy csávót Balmorában? A szokásos a prob., a csávó nincs sehol, igy meg elég nehéz megmérgezni. Kerestem még a bűnbanda főhadiszállásán is (elvileg tagja), de ott sincs. Amúgy Vivecben kaptam a küldit.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Vivecben hol a Fighter Guild? Mintha azt mondta volna a balmorai csaj, hogy ott majd kapok munkát(ő már nem ad). De nem találtam a guildet, igy csak egy gyilkos levadászását, és egy bérgyilkosságot sikerült összeszedni😊).
Találtam egy tőrt.
-Paralyze for 20 sec
-Fortify Attack 5-10pts for 10 sec
Mindez when strikes
És 440 charge van benne.
Nem tudjátok hol lehet venni azt a tiltott könyvet? Valami of Truth. Aszonta a csaj, hogy van ahol árulnak ilyesmit, de én meg egy bookstoreban se láttam.
azt mondták a caldera mine calderátol délnyugatra van. na ott a nagy budos semmi van. nem tudja vki hogy tallahtanam meg?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
2. Ket pluginrol van szo, egyik egy Black Candle Guild (Fekete Gyertya Ceh), melyben egy rejtekhelyet csinaltak meg sceyda neen mellett. a masik pedig egy Ampersand altal keszitett Balmoraban talalhato haz, melyet berendezhetsz.
3. Ha ezeket megkeresed a morrowind.ini fileban (gyoker konyvtarban van), es atirod arra az ertekre ami itt van, akkor elvileg teljesitmenyjavulast tapasztalhatsz.
futasgyorsito pedig itt:
Futasgyorsito...
remelem segit..