The Elder Scrolls III: Morrowind
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lhet emrt csak meg az elejen vagyok de ... bazz... kicsit tul bonyorult... amig mindent megtanul az ember... oszt 100000000 magia meg fegyver van es... jaj... hat nem tudom majd meg jaccom de eddig nem valami nagy szam
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Figyelmeztetek mindenkit, hogy ez embertelen munka, pláne, hogy a szöveg sem a legegyszerűbb. Minimum 10 ember kell hozzá, ha nem több, különben mire elkészültök már senki nem játszik a gameval. (Talán ez a veszély áll fenn legkevésbé, tekintve a pályaszerkesztő lehetőségeit.) Nagyobb gáz, hogy ha megunjátok. Ha egyszer végignyomtad a játékot, akkor is csak a töredékét láttad a benne szereplő szövegeknek. Az is baj, ha valaki csak néha ér rá, mert ugy nem halad a cucc. A Fallout 2 példáját tudom felhozni, tudtommal az is vagy egy évig vánszorgott, mire aztán kivérzett. (Ha rosszul értesült lennék szóljatok!)
Sok szerencsét hozzá! Remélem összejön.
Az a szám azt mutatja, hogy még hányszor használhatod a zártörőt. Hogy mit birsz vele nyitni az skillfüggő gondolom, de lehet, hogy van egy maximum. 30-ig simán kinyitod vele a zárakat. Feljebb már spell kell (már ha nem vagy tolvaj).
Magus:
Ha Morag Tong-ékra gondolsz, akkor az Aréna alatt
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
AZ ELSŐ PLUG-IN!
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
miért?
Jamicon: már rájöttem. Ha "f" akkor leesik, ha meg "z"-t nyomom, akkor le-fel egérrel.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Melyik a legjobb warez oldal szerinted?
\"Life is around you and in you.\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Más: akinek van már tapasztalata az editorral, hogyan lehet automatikusan szintre hozni az object-eket?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
😞pedig jo otlet
na akkor a kérdésem
Caius Cosadestől (a blades csávó) kaptam egy küldetést hogy beszéljek Ashammal. ő elküldött egy barlangba. na most ot rtartok hogy 2 ut van, egy leszakkadt hid a láva felett vagy egy 32es locked door. ezt vki elmagarázhatná hogy a lockpickek uses 25es az azt jelenti hogy egy 25 ös ajtot kinyit?mert én egyész balmoraban nem talaltam olyat. a hidon atlehet ugrani vhogy? vagy az ajtot kell kinyitni?meg arra es kesz lennek hogy egy cheattel odaadjam magamnak, de balmoraban nem talaltam sehol😞tud vki segiteni?
amugy meg csak minor skliiben sincs egy vrazslat sem, de most van 1000 aranyam +még amit nem adtam el és abbol felfejlesztem mert most 18ason van a destruction, de ebbol feltom fejleszteni.
...hat, durva melo...
Eleg termekeny az alkotogarda... ...kb Shakespeare-i meretu az anyag... 😉
\"A lehetetlent megkiserelni, nem lehetetlen...\"
Van valakinek MŰKÖDŐ CD2-je?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Ott helyben felszeleteltem.

\"Life is around you and in you.\"
emberek ki tudgya nekem megadni egy cimet ahol a Movie Add-ont tudom letolteni?
Vagy ha nem eri meg letolteni a filmet is valaki meseje mar el a elso filmet mert nekem rip van csak!
elore koszi!
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Lenne eyg kérdésem:
Hogyan lehet letölteni az IsoNews-ról?Nekem sehogy sem sikerült.
Köszi
Tsá
\"Life is around you and in you.\"
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
-------------------------------------------------
SEGITSEG!!! LETOLTOTTEM A 2. CD-t de ugyanaz a bajom mint Hmudanak kiirja hogy nem tudja olvasni es hogy valami Peter Hines nevu fickoval lepjek kapcsolatba valamilyen telefon szamom! segitsetek!! mit kell csinalni??
-------------------------------------------------
SEGITSEG!!! LETOLTOTTEM A 2. CD-t de ugyanaz a bajom mint Hmudanak kiirja hogy nem tudja olvasni es hogy valami Peter Hines nevu fickoval lepjek kapcsolatba valamilyen telefon szamom! segitsetek!! mit kell csinalni??
-------------------------------------------------
SEGITSEG!!! LETOLTOTTEM A 2. CD-t de ugyanaz a bajom mint Hmudanak kiirja hogy nem tudja olvasni es hogy valami Peter Hines nevu fickoval lepjek kapcsolatba valamilyen telefon szamom! segitsetek!! mit kell csinalni??
-------------------------------------------------